Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne > BIAŁA - Stałe Spotkanie Sympatyków FAT

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 11.09.2018, 11:13   #11
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ziarko Zobacz post
nie wiem o jakich błędach serwisowych piszesz. W moim przypadku 4 śruby, to nie może być przypadek. Bo jeśli miałbym mieć z nimi problem, to szybciej obstawiałbym trudności z odkręceniem. I nigdy nie wskazywałem, że to z powodu uczestników. Na zlotach bywałem różnych i nie spotkałem się z takimi przypadkami. Obstawiałbym albo obsługę miejscową albo gości z zewnątrz.

A ten błotnik to na ilu śrubach jest? Nie myślałem o Twoim przypadku tylko o tym nieszczęsnym boczku. Kiedyś wyjeżdżając z GaPa zauważyłem brak dBkilera i do dzisiaj nie wiem czy zgubiłem bo się śrubka odkręciła czy też ktoś potrzebował aby jego pojazd zdobył dopuszczenie do ruchu. Z racji swojego roztrzepania, wiary w ludzi graniczącej z naiwnością przyjąłem nawet wersję że może sam go wyciągnąłem i położyłem w tylko sobie znanym miejscu, którego do dziś nie zlokalizowałem. Zamówiłem nowy na miejsce zgubionego.
Wracając do śrubek zawsze zastanawia mnie jaki był motyw takiego zachowania.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Stałe Międzynarodowe Spotkanie FAT - Biała 2017 Soltys BIAŁA - Stałe Spotkanie Sympatyków FAT 530 20.06.2018 07:33
Maroko 2018 - Pierwsze spotkanie z Afryką HarryLey4x4 Trochę dalej 0 05.04.2018 22:54


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.