Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady

Szpej turystyczny - Produkty i Porady Wszystko co potrzebne do dużej i małej turystyki

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30.09.2019, 21:31   #11
ziutek2002
Tomaj
 
ziutek2002's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Nekla wlkp
Posty: 516
Motocykl: RD07,CRF1000L/DCT, XL600V
Przebieg: znośny
ziutek2002 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 9 godz 8 min 16 s
Domyślnie

Nie chcę zakładać nowego wątku i wiem, że powinien być on w innym dziale, ale ....gdyby był ktoś zainteresowany butami trekingowymi mam na sprzedaż nówki za 100zł:

https://www.sklepmartes.pl/mezczyzna...667_bl_dk_grey

Rozmiar 44
ziutek2002 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.09.2019, 21:36   #12
Ludwik Perney
 
Ludwik Perney's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 1,369
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Ludwik Perney jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 7 godz 40 min 55 s
Domyślnie

No sorry, chłopaki, ale w gumowcach też będzie sucho. Aż się spocisz. Nie ma szans, żeby w tym kawałku plastiku było stopie dobrze. A nasz tester zachwycony nawet mimo faktu, że but zbyt mały
Da się znaleźć w miarę sensowne buty trekkingowe za niewielką kasę. Rumuni szyją dla najlepszych i wypuszczają też pod swoimi markami. Choćby w sklepie podróżnika można znaleźć.
No i w sieciowkach są często niezłe wyprzedaże
Ludwik Perney jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.09.2019, 22:10   #13
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Daj spokój. Z jednej strony masz rację bo chcąc mieć pewność co do jakości kupujemy od sprawdzonych dostawców. A z drugiej dlaczego nie sprawdzić (najlepiej na kimś i za jego pieniądze ) alternatyw? Nie zawsze to co nieznane, spoza naszego codziennego zasięgu geograficznego od razu będzie do bani. O czym sam się przekonałem kupując zarówno byle co, jak i całkiem fajne rzeczy z Azji.

Ja tylko podziwiam za zakup butów online. Raz się zdecydowałem, a i tak umówiłem się ze sprzedawcą że biorę trzy różne rozmiarówki i dwie odeślę. Oczywiście dobra była nie ta którą obstawiałem.
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.09.2019, 22:56   #14
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Ludwiku drogi. Ale Ty wiesz , że piszesz o czymś , czego na oczy nie widziales ?

Ja nikogo nie zachęcam. Moje buty. Jak ktoś szuka - zostawiam opinie. Może się komuś przyda.

P.s. gdyby były za małe - nie nosilbym. Ale ja pewno masz rację :*
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.09.2019, 23:14   #15
Ludwik Perney
 
Ludwik Perney's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 1,369
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Ludwik Perney jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 7 godz 40 min 55 s
Domyślnie

Ano właśnie mam. Trekingi z plastiku nie mają szans być nawet podobnymi do dobrych. Trekingi powinny być nieco za duże, a nie nieco za małe.
Ale za to czeka Cię ogromne pozytywne zaskoczenie, gdy trafisz na prawdziwie dobre buty, co nie jest łatwe, nawet gdy dysponujesz budżetem 10x wiekszym, bo kurde jednak każda stopa jest inna...
Swoją drogą polecam zrobić sobie skan stóp na eobuwie- mają takie skanery w galeriach handlowych. Łatwiej jest dobierać obuwie, gdy zna się dokładnie parametry własnych stóp, a często jedna różni się wymiarami od drugiej.

W każdym razie, pisanie, że te plastikowe chińskie zabawki to buty trekingowe i w dodatku dobre boli mnie prosto w serce równie mocno, jakbyś napisał, że disco polo to dobra muzyka że smakiem
Ludwik Perney jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.09.2019, 23:22   #16
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Ludwiku. Ale co Cie ściska ? Już powiedziałeś , że badziew. Jak ktoś nie ma 700 PLN na buty szuka tańszych. Nie oszukuje się , że są jak te za 700. Nie twierdzę nigdzie , że tak jest. Uważasz inaczej - i już

I na marginesie - masz jakiś fetysz moich stóp ? Skąd wieszb, że nie mam luzu)) Piszę , że jak na mnie - wolałbym więcej.

I przestań z tym plastikiem bo uwierzę , że jest jak z disco polo w Twoich ustach - poznałeś latami i już je znasz . Zrozum chłopie , że one nie są plastikowe ja je mam na nogach a nie Ty ))

I szacun. Wróżka jesteś. Wiesz , że dopiero poznam prawdę objawiona , gdy kupię porządne buty. Pierwsze primo -mialem kilka par za dużo więcej. Więc racji nie masz. Drugie primo - w temacie butów trochę siedzę. I jeżeli chodzi o czas i doświadczenie . Więc skąd wiesz , że dopiero przede mną te doświadczenia ? I skąd znasz moja szafę na buty ? Aaaaaaa. Moje stopy nie dają Ci spokoju

Zamykając powtórzę. Chciałem tanie buty. Mam. Napisałem co sądzę. Możesz się nie zgadzać. A ja mogę uważać , że są lepsze niż inne , gorsze itd.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.09.2019, 23:24   #17
Ludwik Perney
 
Ludwik Perney's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 1,369
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Ludwik Perney jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 7 godz 40 min 55 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Neo Zobacz post
Nie zawsze to co nieznane, spoza naszego codziennego zasięgu geograficznego od razu będzie do bani
Pewnie że nie zawsze, nawet często może okazać się lepsze, ale pewne sprawy są ewidentne. Trekingow z plastiku nie zrobisz
Ludwik Perney jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.09.2019, 23:30   #18
Ludwik Perney
 
Ludwik Perney's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 1,369
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Ludwik Perney jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 7 godz 40 min 55 s
Domyślnie

Wojtek, poslij mi na prv zdjęcie Twoich stóp, a obiecuję wysłać Ci sznurówkę z moich 12 letnich lasportiv.

Jestem jak Sherlock Holmes, pokazałeś link do chińskich butów i wiem - drogą dedukcji - co masz w szafie, jaki samolocik wisi nad Twoim biurkiem poplamionym ketchupem, wiem też o plakacie Davida Haselhoffa i Krzysztofa Ibisza na ww stronie drzwiczek luster szafki w łazience...
Ludwik Perney jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.09.2019, 23:31   #19
Ludwik Perney
 
Ludwik Perney's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 1,369
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Ludwik Perney jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 7 godz 40 min 55 s
Domyślnie

A solidne buty trekkingowe upolujesz poniżej 3 stowek
Ludwik Perney jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.10.2019, 00:06   #20
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Poddaje się

MASZ RACJĘ LUDWIKU :*
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Recenzja butów Tantu (kopia Garmont Dragontail) wojtekk Szpej turystyczny - Produkty i Porady 3 16.05.2019 14:42
Recenzja namiotu Naturehike Cloud Up 3 wojtekk Inne 9 11.02.2019 08:25
Recenzja użytkownika kkbike po połowie sezonu mostry1988 Rama, zawieszenia, napęd 17 19.01.2019 22:35
Softshell z aliexpress Onufry22 Ciuch Afrykańczyka 17 10.01.2018 13:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.