Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26.02.2014, 23:19   #1
Groda


Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 5
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Groda jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 43 min 46 s
Domyślnie Trasy motocyklowe po Karelii

Czołem

Mam nadzieję, że mogę to tutaj wstawić. Jeżeli będzie coś nie tak to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.
Mam przyjaciół motocyklistów z Rosji. I jeden z nich. Poważny człowiek, który jest instruktorem jazdy na motocyklu zadał mi pytanie. Czy polscy motocykliści byliby zainteresowani ofertą pewnego biura ? Biuro oferuje wycieczki motocyklowe po Karelii. Po drodze można zobaczyć ciekawe miejsca i zabytki i różne inne fajne rzeczy. Wiem, że fajne, bo sam widziałem
Obiecałem przyjacielowi, że zadam to pytanie na forum. Jest ciekawy jak zapatrujecie się na takiego rodzaju wycieczki. Czy są chętni i czy to w ogóle ma sens. Na razie nie znam szczegółów tzn jako kto ma być ten mój kolega w tym wszystkim. I czy ceny, które zobaczycie na stronie tego biura są sztywne. Czy może mielibyśmy jakieś zniżki.
Gdyby ktoś był chętny to pewnie bym się, ja z kolei, starał o specjalne traktowanie polskich motocyklistów.
Tak więc poczytajcie i napiszcie, proszę, parę słów, co o tym sądzicie.
Stronka jest niestety w języku rosyjski ale dacie radę Jeżeli będą problemy to proszę pisać. Postaram się pomóc.
Namiar na stronę:
http://lukomorie.ru/mototours-karelia

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

P.S.
Przy okazji..........zaczynam nowy projekt:
http://gruzja2014.blogspot.com/
Groda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.02.2014, 15:04   #2
Feel
 
Feel's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Warszawa/Kraków
Posty: 235
Motocykl: RD03
Feel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 2 godz 31 min 57 s
Domyślnie

Pokrótce, bo cicho w temacie. Ciekawy pomysł. Atrakcyjne miejsca.
Zawsze trzymam kciuki za fajne przedsięwzięcia związane z motocyklami.

Trasa w nazwie enduro, opisie raczej szosowa, do końca nie wiadomo stricte pod jaki rodzaj motocykli i czy przewidziany przejazd z pasażerem?

Wielu Afrykańców podróżuje na własną rękę i budżetowo więc nie wiem czy to idealna grupa docelowa.

Koszty:
W cenie naprawdę dużo atrakcji, 2 posiłki, komfort etc., w Pokoju 1-osobowym - 33400 rubli ZA osobe, w Pokoju 2-osobowym 30300 rubli * 0,0847 (kurs rubla) = wychodzi 2566,41 zł
jak się jest na miejscu wychodzi w miarę znośna cena, ale:
+wiza
+np. do Petrozavodsk-a z Krakowa jest 3000 km więc noclegi, micha i waha (z dojazdem na kołach robi się dość długi urlop). Mam kumpla w Sankt-Peterburgu i polecał mi te rejony. Nie wiem czy na miejscu są wypożyczalnie motongów i tanie loty bo to by skróciło i czas dojazdu na miejsce. Trza by risercz zrobić.
Feel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Najlepsze trasy motocyklowe wg."Scigacza" betu Inne tematy 11 10.04.2013 23:59
Trasy i miejscówki Mat 4x4 1 01.12.2011 13:05


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.