Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 12.12.2018, 16:23   #13
zgodny


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Z Nawsi
Posty: 41
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 48tmil
zgodny jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 11 godz 40 min 53 s
Domyślnie Nie przejedziesz...

Cytat:
Napisał przemo77390 Zobacz post
Od 10 czerwca 2019 roku do 10 lipca 2019 roku wprowadza się możliwość bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Białoruś osób, które mają zwyczajne lub elektroniczne bilety na zawody w ramach II Igrzysk Europejskich lub ceremonie otwarcia / zakończenia II Igrzysk Europejskich. Wjazd bezwizowy dotyczy obywateli Polski i innych państw, wskazanych w załączniku (lista państw). Dla przekroczenia granicy Republiki Białoruś obcokrajowiec powinien posiadać ważny paszport. Przekroczenie granicy państwowej Republiki Białoruś jest możliwe w dowolnych przejściach granicznych.

Teraz mnie oświeciło - jak wygląda sprawa w tej chwili przejazdu przez Białoruś do Rosji. Jeżeli można przejechać to można ten bilet wykorzystać na przejazd Tranzytowy przez Białoruś do Rosji. Mi akurat fajnie się składa bo zaczynam trip 6 lipca w stronę Kazachstanu i bym przeleciał na tym bilecie przez Białoruś - tylko jak napisałem ja z odprawami.
Mieszkaniec lub mieszkanka UE nie ma prawa przekraczania granicy BY-Rosja.Wewnętrzna unia celna i brak wremiennego wwozu.Na terenie Rosji po przekroczeniu granicy z BY stajesz się przestępcą.Możesz wracać z Rosji przez BY a do Rosji przez państwo unijne Łotwa lub Ukraina.Szerokości!
zgodny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Na Białoruś bez wizy (no.. częściowo..) Miedziany Kwestie różne, ale podróżne. 17 12.02.2017 17:31
Albania temperatury w czerwcu bouli Przygotowania do wyjazdów 7 03.05.2015 23:19
Rumunia w czerwcu 2010 JuIo Umawianie i propozycje wyjazdów 20 31.05.2010 04:46
Mongolia w czerwcu 2009 Lepi Trochę dalej 223 22.02.2010 04:11


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.