Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.09.2023, 14:22   #11
ferdek
 
ferdek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Białystok
Posty: 1,440
Motocykl: Honda Africa Single
ferdek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 1 godz 38 min 51 s
Domyślnie

Może warto się wstrzymać bo krążą plotki, że Yamaha kombinuje z Tenerą 300 z silnikiem od MT03. Tam są dwa cylindry i ponad 40 kuni, więc może to być bardzo ciekawa propozycja.
__________________
"A w takiej Mongolii lejesz, gdzie chcesz. Gdzie chcesz, wysiadasz z samochodu i rozbijasz namiot. Lubię jeździć tam, gdzie była komuna i gdzie można rozbić namiot."
ferdek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.09.2023, 14:26   #12
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,790
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 1 godz 35 min 2 s
Domyślnie

Tylko te plotki to maja już parę lat a małej Tenery nie ma dalej.
https://www.webbikeworld.com/yamaha-...in-the-future/
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.09.2023, 22:25   #13
ferdek
 
ferdek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Białystok
Posty: 1,440
Motocykl: Honda Africa Single
ferdek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 1 godz 38 min 51 s
Domyślnie

Na dużą też kazali długo czekać i wyszła im całkiem nieźle. Fajnie, że producenci zaczynają rozumieć, że ponad 200-kilowy kloc to nie jest middle size adventure i to, że wsadzą silnik 700 czy 800 zamiast ponad litra niczego tu nie zmienia. A może oni dobrze o tym wiedzą, dlatego nie chcą wypuścić niczego 160 kg/45 koni bo ich flagowe sprzęty za gruby hajs przestałyby się sprzedawać.
__________________
"A w takiej Mongolii lejesz, gdzie chcesz. Gdzie chcesz, wysiadasz z samochodu i rozbijasz namiot. Lubię jeździć tam, gdzie była komuna i gdzie można rozbić namiot."
ferdek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.09.2023, 00:12   #14
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,327
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 3 godz 34 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ferdek Zobacz post
Na dużą też kazali długo czekać i wyszła im całkiem nieźle. Fajnie, że producenci zaczynają rozumieć, że ponad 200-kilowy kloc to nie jest middle size adventure i to, że wsadzą silnik 700 czy 800 zamiast ponad litra niczego tu nie zmienia. A może oni dobrze o tym wiedzą, dlatego nie chcą wypuścić niczego 160 kg/45 koni bo ich flagowe sprzęty za gruby hajs przestałyby się sprzedawać.
Myślę ze oni są dobrze zorientowani. To ludzie nie ogarniają i raczej nie ogarną ze kolejność jest taka ze liczy sie waga i zawias a moc 70 koni w góre nie tylko nie jest potrzebna ale i skutecznie utrudni życie 99%. Każdy myśli ze nawet jeśli tak, to on jest tym 1% chojraków co to opanują.
Ten chinczyk to na moje oko ma silnik od kawasaki. Ale zdławiony, w kijowej budzie i gównianym zawiasem. Prezentuje sie deko lepiej niż przeciętny chinczyk ale to już sie zaczęło jakiś czas temu. Jak każda taka sztuka wzbudza zainteresowanie a za dwa, trzy lata używka będzie niesprzedawalna. Ja bym sie w to nie pakował, a nie to ze jestem miłośnikiem markowych rzeczy- bo nie. Tacy producenci nie są zainteresowani stworzeniem rozpoznawalnej marki na którą składa sie dostępność części, obsługi, serwisu itd. Dokąd sie sprzedaje to spoko ale jak moda przejdzie to zmienią nazwę i będą produkować hulajnogi albo czajniki. A ja lubie wiedzieć, ze jak coś sie urypie to mam gdzie zadzwonić zamówić części, mając wybór dostawcy i producenta.
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Voge 650 DS Ronin78 Inne - dyskusja ogólna 6 28.04.2021 09:50
Loncin Voge LX300GY - Prawie jak CRF300 CzarnyCzarownik Inne - dyskusja ogólna 10 13.04.2021 20:00
XX WIR Rally wasilczuk Imprezy forum AT i zloty ogólne 447 30.06.2019 23:59
CRF Rally 450 Adagiio Inne tematy 28 03.12.2017 21:09
Xiv vir rally wasilczuk Imprezy forum AT i zloty ogólne 208 15.11.2015 21:43


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.