Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady > GPS

GPS Wszystko co związane z elektronicznymi pomocami nawigacyjnymi. Sprzęt, mapy, porady.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 03.06.2019, 10:25   #1
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,386
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 7 min 34 s
Domyślnie Zumo 396

przez 12lat użytkowałem zumo 550 poza tym, że aktualnie padł navi super idealna widoczność w każdych warunkach, reakcja na nacisk precyzyjna, obsługa w rękawicach bez problemowa.... no ale padła..

ponieważ byłem zadowolony z nawigacji kupiłem nową zumo 396 i co... w słońcu lipa może trochę lepiej jak w larku itp. konstrukcjach za 200-400zł, precyzja w obsłudze niemal identyczna jak w tych tanich produkcjach czyli w rękawiczce upierdliwa, przeglądanie, przysuwanie mapy wymaga dużo czasu i cierpliwości (mowa o obsłudze w rękawicach) w zasadzie dochodzę do wniosku, że szkoda było kasy i lepiej było dać uchwyt na telefon dać sobie spokój z dedykowaną nawigacją.

co do jasności zumo 550 wystarczała 50% nawet w pełnym słońcu a tutaj 100% jest kiepsko, następna rzecz, która jest na minus to grubość lini oznaczajacych drogi są zbyt cienke, trzeba się wpatrywać co wiadomo, że na motocyklu nie jest zbyt bezpieczne! każda sekunda dłużej to potencjalne ryzyko.
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Garmin Zumo 350 sebol Zastosowanie praktyczne 7 07.10.2019 06:15
Montana 680 czy zumo 595 magrafb Szpej turystyczny - Produkty i Porady 2 16.09.2019 22:08
Co po ZUMO? Piotr_As GPS 6 23.11.2016 09:42


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.