Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01.07.2020, 12:46   #11
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,027
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 8 godz 46 min 39 s
Domyślnie

Byli pojeździli. Przyjemnie i bezstresowo, motocykli i turystów ogólnie niewielu. Docelowo cztery noce nad Wigrami i szwędanie po okolicy w tym Stańczyki, Hańcza, okoliczne rezerwaty i zadupia. Spanie w agroturystyce Hubertówka - Leszczewek 19, mogę z czystym sumieniem polecić zarówno na wyjazd motocyklowy jak rodzinny pobyt. Super gospodarze /mieszkają w innym budynku niż goście więc zero wchodzenia sobie w drogę/, miejsce na motor czy rower w garażu, kuchnia z pełnym wyposażeniem, wiata z miejscem na grilla i ognisko, blisko ale nie za blisko knajpy "pod sieją" czy "azymut" /w mojej ocenie ta pierwsza ma lepsze koryto/. Z plażą kiepściej choć jest zaraz koło Muzeum Wigier czyli też góra 500 metrów. Cena 130 zyla za dwójkę z łazienką, może nie najniższa ale standard jak na agro Po trasie nocleg w Serpelicach pensjonat Urocza - średnio z plusem, cena OK /pokój dwuosobowy ze śniadaniem na bogato 140 zyla/ teren ogrodzony z parkingiem, bezpośrednie zejście na nadbużańską plażę, wiata z grillem i ogniskiem. Powrót na jeden strzał via W-wa więc tu niewiele do powiedzenia, na 61 w ostatni piątek, przed południem /chyba odcinek przed Łomżą/ na jakimś rondzie mijałem NAT, kolo wyglądał na lokalesa bo bez klamotów a Ja oczywiście z pełnym zestawem ADV bo bez kufrów BM-ka nie wygląda

Ostatnio edytowane przez Pawel_z_Jasla : 01.07.2020 o 12:52
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.07.2020, 12:48   #12
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,739
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 3 tygodni 4 dni 3 godz 26 min 29 s
Domyślnie

A traka jakiego mają i mogą udostępnić? SIę planuję wybrać pod koniec wakacji.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.07.2020, 12:57   #13
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,027
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 8 godz 46 min 39 s
Domyślnie

Nie !!! Z traków mam mapę Kompas, koniec języka i awaryjnie TET-a w telefonie z czego wyszedł taki wieloowocowy mix. Ja tam z navi korzystać nie umiem nawet w samochodzie i zawsze coś spierd... dlatego na wyjazdach bardziej offowych w grupie zawsze trzymam się końca peletonu udając, że niby "tyły zabezpieczam".
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.07.2020, 13:56   #14
Jarek
taaak, świeży- od listopada 2004...
 
Jarek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Garwolin
Posty: 1,042
Motocykl: KTM 1190 Adv
Jarek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 5 godz 20 min 43 s
Domyślnie

byłeś blisko, mogłeś chociaż ...zatrąbić
__________________
N 51*52'57,12"
E 21*41'15,90"
-życie to taka piękna forma lotu...P.B.
Jarek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Trasy wzdłuż granicy południowej i wschodniej mirkoslawski Kwestie różne, ale podróżne. 11 24.05.2020 22:53
Noclegi na ścianie wschodniej RonDell Przygotowania do wyjazdów 9 24.07.2017 16:28
Perełki Pólnocno-Wschodniej Polski Kotrrin Przygotowania do wyjazdów 11 19.06.2009 15:47


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.