Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka

Wszystko dla Afrykańczyka Ciuchy, buty, kaski, gogle, rękawiczki, kondomy, pokrowce, ochraniacze, zbroje i inne gadżety które chcesz opisać lub polecić

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.02.2011, 09:45   #31
newrom
heu ?
 
newrom's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 932
Motocykl: RD07
newrom jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 20 godz 17 min 46 s
Domyślnie

A w czym on jest lepszy od solida ?
__________________
RD07 & DRZ
newrom jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.02.2011, 09:49   #32
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,177
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 22 godz 44 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał newrom Zobacz post
A w czym on jest lepszy od solida ?

Z podpisów pod tekstem wychodzi, że gorszy. Rambo robił foty podwodne i nic nie "przeciekło pod szybkę". A gdzie to w ogóle u nas nabyć ?
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.02.2011, 09:54   #33
newrom
heu ?
 
newrom's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 932
Motocykl: RD07
newrom jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 20 godz 17 min 46 s
Domyślnie

Czytałem, ale może ma jakiś fjuczer którego brakuje w solidzie. A że kolega Pratowasik się w tym modelu zakochał to może będzie wiedział (jestem leniwy, nie chce mi się porównywać). :-)
__________________
RD07 & DRZ
newrom jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.02.2011, 16:49   #34
Miętus
 
Miętus's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Legnica, Złotoryja, Łódź
Posty: 104
Motocykl: RD07a
Przebieg: Rośnie
Galeria: Zdjęcia
Miętus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 12 godz 24 min 14 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pratowasik Zobacz post
http://www.youtube.com/watch?v=zdzWfn0YhKg a ja na coś takiego choruje. Co sądzicie?
Oglądałem go w MediaMarkt w Gdańsku. Jako, że od telefonu wymagam: 1.Zadzwonić. 2.Napisać sms. 3.Żeby mnie obudził. 4.ŻEBY SIĘ NIE ROZPADŁ wybrałem Solida 2100. estem zadowolony.
Miętus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.02.2011, 14:30   #35
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,177
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 22 godz 44 min 31 s
Domyślnie Dobra

http://www.euro.com.pl/telefony-komo...om=newsletter;)
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.03.2011, 00:23   #36
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

no to i moje 3 grosze:

zanabyłem w ramach prolongowania umowy z pomarańczowymi takiego solida.

ZALETY:

moje 16mczne dziecko go uwielbia. może go gryźć, pipkać sobie nim do woli, świecić wbudowaną latarką po pokoju i drzeć koparę, kąpać się z nim.
teraz bardzo rzadko mówię gromko: 'MIIIIIIŁOSZ nieeee wooooolno'. mój syn uwielbia komórki i nic na to nie poradzę. do tej pory była to miłość bardzo jednostronna i krótkotrwała. to bardzo ważna dla mnie zaleta i jeden z podstawowych powodów dla wybrania właśnie tego aparatu
sprawia solidne wrażenie. trochę jak dla mnie psują je plastikowe wstawki łatwe do porysowania. wszystko powinno być tak przyjemnie gumowe jak reszta telefonu.
akceptuje to karty do 16GB!! mam 8GB i to więcej niż kiedykolwiek miałem w telefonie. w mojej lustrzance Pentaxa mam 4GB i chwatajet OK nawet dla RAW. tutaj więc miejsca jest maaaaasa.
jakość zdjęć zdecydowanie OK. może służyć jako reporterski aparat co się go ma zawsze ze sobą. często robię usyfionymi rękoma zdjęcia/dokumentację ku pamięci w warsztacie. super ficzer, że w końcu nie muszę się przejmować, że sobie telefon umażę... albo, że wióry z tokarki powłażą w klawiaturę... podoba mi się. po zabrudzeniu można umyć. nawet wodą z mydłem i jest jak nowy.
ma GPS odbiornik - po wgraniu TrekBuddy i atlasu Polski zmienia się w pełnoprawna nawigację. OFFLINE. do dogrania masa innych map. jako taniutka i wytrzymała alternatywa dla 60Cx jest naprawdę OK. trzeba trochę więcej inwencji ale można. teraz mam i to i to. i dalej gupi jestem jak to wszystko działa
jest dużyyyy to w końcu telefon dla faceta. super pisze się sms. bardzo wygodnie leży w dłoni. moja żona mówi złośliwie, że to mój pierwszy telefon dla seniora, który kupiłem. jej koleżanka twierdzi, że to dla samoobrony. to po prostu zazdrość... ot co.
sporo rozmawiam - bateria trzyma spokojnie trzy dni. gdyby tak oszczędniej podejść do zagadnienia to myślę, że deklarowany przez Samsunga tydzień jest do zrobienia.
to główne zalety.

teraz główne

WADY:

gówniane gniazdo ładowania. typowe dla samsungów.
bardzo wolałbym z takim zasobem MP3 jaki się na nim mieści mieć możliwość podłączenia się z normalnymi słuchawkami a nie z tym gównem które daje samsung. niestety - trza kupić przejściówkę. k&mać - kolejny gufniany kawałek kabla, który kupię i który będzie się gdzieś poniewierał....
nokia w końcu poszła po rozum do głowy i w kilku zwykłych zupełnie telefonach jest ZWYKŁE gniazdo jack. genialne.
nie można jednocześnie słuchać radia i ładować. może to i gupie ale jak się siedzi po 12h w robocie to można mieć nietypowe wymagania w tym temacie.
NIE MA automatycznego odbierania rozmów ze słuchawką BT. to je hovno.
NIE MA automatycznego łączenia się ze słuchawką BT po włączeniu tejże. kupa.
NIE MA możliwości regulowania głośności słuchawki BT podczas rozmowy. żenada.
to co poinstalował oręż na tym telefonie woła o pomstę do nieba. na dodatek ten szajs jest zabezpieczony przed usunięciem. kto wie jak to zrobić? stawiam piwo.
miałem kilka Nokii pod rząd. niestety menu jest na początek okropieństwem. po 3 tygodniach jako tako jestem z nim zaprzyjaźniony ale ... wciąż czasem klnę. tu widać inną niż europejska architekturę umysłów inżynierów z korei. potwierdzam doświadczeniem zawodowym, że tak jest w istocie.
po kontakcie z wodą NIE DA SIĘ prowadzić rozmów. po prostu rozmówca nic nie słyszy. nie pomaga przedmuchiwanie dziurki mikrofonu. po prostu musi wyschnąć.
niestety telefon czasami robi 'echo'. nie wiem od czego to zależy ale tak jest i już. ponoc ten typ tak ma. ech....

bardzo małe ikony - no po prostu naćkane tego na tym ekranie pełno i g..no widać. jednak Nokia pod tym względem to wzór dla samsunga i to niedościgniony. jest za to możliwość zmiany czcionki - z małej i nieczytelnej na zajebiście nieczytelną. nie wiem po co to komu. ogólnie całe menu i układ funkcjonalno-graficzny określiłbym jako 'infantylny'. tak na to patrzę.

podsumowując jestem z niego zadowolony ale bez dwóch zdań wolałbym, żeby była to nokia. po prostu zajebisty telefon, dobrze wykonany ale menu, grafika, funkcjonalnośc ogólnie, zostawia u mnie spory niedosyt. kwestia przyzwyczajenia pewnie, powie ktoś... pewnie jest w tym trochę racji.
nie ma innej sensownej alternatywy biorąc pod uwagę moje priorytety więc na tym /przyzwyczajeniu/ niech stanie.

mam nadzieję, że się mój subiektywny test komuś przyda.

zdruf
matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 01.03.2011 o 00:31
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.03.2011, 00:57   #37
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,177
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 22 godz 44 min 31 s
Red face

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
WADY:

gówniane gniazdo ładowania. typowe dla samsungów.
bardzo wolałbym z takim zasobem MP3 jaki się na nim mieści mieć możliwość podłączenia się z normalnymi słuchawkami a nie z tym gównem które daje samsung. niestety - trza kupić przejściówkę. k&mać - kolejny gufniany kawałek kabla, który kupię i który będzie się gdzieś poniewierał....
nokia w końcu poszła po rozum do głowy i w kilku zwykłych zupełnie telefonach jest ZWYKŁE gniazdo jack. genialne.
nie można jednocześnie słuchać radia i ładować. może to i gupie ale jak się siedzi po 12h w robocie to można mieć nietypowe wymagania w tym temacie.
NIE MA automatycznego odbierania rozmów ze słuchawką BT. to je hovno.
NIE MA automatycznego łączenia się ze słuchawką BT po włączeniu tejże. kupa.
NIE MA możliwości regulowania głośności słuchawki BT podczas rozmowy. żenada.
to co poinstalował oręż na tym telefonie woła o pomstę do nieba. na dodatek ten szajs jest zabezpieczony przed usunięciem. kto wie jak to zrobić? stawiam piwo.
matjas
Co do usunięcia - wgraj soft ze strony Samsunga, albo poszukaj programem co "widzi" ukryte pliki i wykasuj menue - nie wiem tylko jaki to ma wpływ na umowę z orange. Tu więcej: http://tematy.pisz.pl/i/Czy,usuwacie...w.,tel;3F.html

Na słuchawki nic nie poradzisz - niestety, to wina "starość" telefonu. Nowe już się nauczyły. Co do BT - ustaw "autoryzacja automatyczna" (nie mam Solida więc dokładnie nie podpowiem). W ifiutonie - zawsze trza włączyć co ma gadać - irytujące.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.03.2011, 10:19   #38
daniel_87
 
daniel_87's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: łódź
Posty: 411
Motocykl: R 1100 GS
daniel_87 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 22 godz 27 min 57 s
Domyślnie

pamiętaj ze po ingerencji w soft przez nieautoryzowany serwis tracisz gwarancję
daniel_87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.03.2011, 22:01   #39
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
z ta gwarancja to faktycznie syfiaście. zastanowię sie czy jednak sie do tych oranżowych pomysłów nie przekonać tymczasem...
Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Co do BT - ustaw "autoryzacja automatyczna" (nie mam Solida więc dokładnie nie podpowiem). W ifiutonie - zawsze trza włączyć co ma gadać - irytujące.
nie ma takiego ficzera jak autoryzacja automatyczna. to tez zdupili. no ale... i tak uważam, że nic lepszego nie ma. mały dzisiaj tak nim przywalił w nogę od stołu, że myślałem, że nowy stół potrzebny. i nic działa dalej a dawać mu muszę bo drze koparę. jaki inny telefon za złotówkę dałby radę ?

matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.05.2011, 00:23   #40
7Greg
 
7Greg's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: DW
Posty: 4,436
Motocykl: Pyr pyr
Przebieg: dowolny
Galeria: Zdjęcia
7Greg will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 23 godz 43 min 55 s
Domyślnie

Wracając do tematu, szukam pancernego ale z dual sim.
Znalazłem jeden.

W necie zero opisów. Może ktoś coś gdzieś.....

http://www.evolve.com.pl/d-dual-sim-...-predator.html

Opis jest zrobiony, ale wiadomo nie od dziś, że telewizja kłamie
7Greg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kwestia "KIEDY", a nie "CZY". miro&afryka Inne tematy 24 12.11.2012 10:26
"Oranżada"dla przyszłego "zdrajcy". MOTOMYSZA Wszystko dla Afrykańczyka 7 29.10.2012 20:21
Knajpa "Dwa koła" czy "Route 66" ? arturro007 Inne tematy 11 14.08.2011 13:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.