Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22.05.2013, 13:23   #1
spider2you
 
spider2you's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Krasne koło Rzeszowa
Posty: 883
Motocykl: RD04
Przebieg: 99 999
spider2you jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 23 godz 33 min 29 s
Domyślnie Artykuł o Tadku i Gollobie - ciekawe!

Fajny artykuł znalazłem zagłębiający się w sport moto w PL.
Jest o Gollobie i o Tadku - warto poczytać.

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/35...-krola-golloba
__________________
Chory na off-road - Discovery I
Africa Twin RD04
spider2you jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.05.2013, 22:52   #2
Cibor klv
 
Cibor klv's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok/Jaświły/BielskP
Posty: 1,892
Motocykl: LC 4
Cibor klv jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 13 godz 2 min 29 s
Domyślnie

Trochę pani redaktor dramatyzuje, z tą obecnością sportów motorowych w mediach, nie jest aż tak, źle...no ale zajebiście też nie jest. akurat żużel miał i ma dobrą oprawę medialną, kilkuminutowe (ale zawsze) relacje z Dakaru też były ( no ale dzięki Orlenowi chyba) Kubica też dorzucił swoje. Kiedyś można było nawet rajdy pooglądać, pamiętam jak jako dzieciak oglądałem w TV (lata osiemdziesiąte) relację z sześciodniówki enduro, rajdu Polski. Co do Tadka to akurat niestety zgadzam się. Chłop jest gwiazdą, a w polskich mediach prawie nie istnieje. Podejrzewam, że znalazło by się jeszcze kilka takich przypadków nawet z poza sportów motorowych. Ale z drugiej strony to może lepiej, nie będą robić z niego małpki na sznurku. Niech branżowe media robią swoją robotę, a tam można śledzić poczynania Tadka dość rzetelnie. Dziennikarzom z głównych stacji telewizyjnych i portali internetowych wydaje się, że cała Polska podnieca się tylko piłką nożną, może dlatego że premier charata w gałę. Nabudowali drogich stadionów, tylko po co ? A wystarczy popatrzeć ile motocykli co roku przyjeżdża chociażby na rozpoczęcie sezonu... ale tor do latania jest tylko jeden.
__________________


Ostatnio edytowane przez Cibor klv : 22.05.2013 o 22:56
Cibor klv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.05.2013, 10:18   #3
hero
Mizerna Kruszynka
 
hero's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Lusk
Posty: 833
Motocykl: RD07a
Przebieg: 110 tys
hero jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 24 min 19 s
Domyślnie

Mysle ze Tadek ma juz dawno wyje...chane na polskie media . Kolesc dosc dostaje od zachodnich sponsorow i mediow. Mysle ze to co mogly by mu zaproponowac polskie media jest smieszne. W polsce wystarczy byc miernym pilkarzem co pyknal gwiazde popu pokazal tatuaz w powiatowym brukowcu i juz kasa sie sypie i wywiady u Pajaca Wejewodzkiego.
__________________
-Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE.
hero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.05.2013, 10:31   #4
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 20 min 20 s
Domyślnie

Tadek to, Tadek tamto. Naprawdę uważacie, że goście w telewizji nie wiedzą co się ogląda?
Seriale się ogląda.

Błażusiaka się nie ogląda nawet jak jest na żywo w Łodzi. Ilu z nas było na tej imprezie? Hala świeciła pustkami...
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.05.2013, 12:19   #5
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

seriale to się ogląda w przerwach między reklamami w zasadzie to dokładnie O TO chodzi. zresztą kto to wie lepiej niż Ty
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.05.2013, 14:44   #6
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,494
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 3 dni 23 godz 26 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
Ilu z nas było na tej imprezie? Hala świeciła pustkami...
Bez przesady, ja byłem z Olą i Modrzewiem, na miejscu spotkaliśmy kilku czarnuchów i grupę z forum ADV. Sporo luda było, ale fakt, że do pełnej sali trochę brakowało...więcej człowieków było chyba w 2011. Za to moja noga nigdy nie postanie na meczu piłkarskim!

Raczej jest spora zależność między oglądalnością i 'reklamowaniem' danej dyscypliny/mistrza, itp.
__________________
Afra - jedyna, wierna kochanka!!!!
Pożegnane bez żalu: 990S, 690R, DR650SE, XF650
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.05.2013, 18:54   #7
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 20 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał majki Zobacz post
Bez przesady, ja byłem z Olą i Modrzewiem, na miejscu spotkaliśmy kilku czarnuchów i grupę z forum ADV. Sporo luda było, ale fakt, że do pełnej sali trochę brakowało...więcej człowieków było chyba w 2011. Za to moja noga nigdy nie postanie na meczu piłkarskim!

Raczej jest spora zależność między oglądalnością i 'reklamowaniem' danej dyscypliny/mistrza, itp.
Bez przesady
Na tym forum jest aktywnych kilkuset użytkowników. Wiedział KAŻDY co chciał wiedzieć. A na hali było ludzi z forum tyle ile było.
Osobiście uważam, że to obciach trochę dla Tadka.

A jeśli było mniej niż w 2012 to znaczy że spora część ludzi nie wróciła.

Jeśli dla nas to nie jest dostatecznie interesujące to jak ma być dla faceta, który chodzi na piłkę nożną?

Ja pójdę chętnie na jakiś mecz. Ostatnio byłem na Barcelonie. Podobało mi się...
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg blazusiak_knight_enduro_arena_lodz.jpg (40.4 KB, 96 wyświetleń)
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.05.2013, 19:49   #8
hero
Mizerna Kruszynka
 
hero's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Lusk
Posty: 833
Motocykl: RD07a
Przebieg: 110 tys
hero jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 24 min 19 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał majki Zobacz post
Za to moja noga nigdy nie postanie na meczu piłkarskim!


__________________
-Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE.
hero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.05.2013, 22:54   #9
Cibor klv
 
Cibor klv's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok/Jaświły/BielskP
Posty: 1,892
Motocykl: LC 4
Cibor klv jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 13 godz 2 min 29 s
Domyślnie

Tak abstrahując od Tadka... to będąc na nartach w górach gadałem z Kornackim tym z TVN Turbo...i mówię jak to jest, w Polsce w chuj ludzi jeździ na motocyklach, a w takim kanale jak TVN Turbo nie ma programu dla motocyklistów, więc czemu nie ma Motocyklicznie czy Jednośladu ? A on mówi, że mała oglądalność była to zdjęli. Fakt, może nie były to programy na najwyższym poziomie, ale jednak były. Może Polacy wolą jeździć zamiast oglądać ? Chociaż ja od lat namiętnie oglądam WSBK i Moto GP dużo się tam dzieje zwłaszcza w WSBK. No i fajnie komentują Fiałkowski i Badziak na polsacie. Byłem kiedyś na WSBK Mallory Park i Moto GP w Assen niby fajnie tysiące ludzi,jęk silników, ale i tak w TV widać więcej
__________________

Cibor klv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Artykuł o gmolach...? lukasz_vip Inne tematy 14 14.03.2015 22:22
Artykuł "Niebezpieczne podróże: polscy podróżnicy opowiadają czego unikać" plakiet Kwestie różne, ale podróżne. 1 20.11.2012 10:12
Regulacja zawieszenia - artykuł Motocykl-online BIAŁY Regularne czynności serwisowe 4 20.04.2011 11:32
Ciekawy artykuł o certyfikowaniu kasków Marcin z Zakopanego Inne tematy 7 21.05.2010 14:22


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.