Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Inne - dyskusja ogólna

Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 14.09.2017, 11:40   #1
marcos
 
marcos's Avatar


Zarejestrowany: May 2014
Miasto: warszawa / siedlce
Posty: 370
Motocykl: RD03
marcos jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 11 godz 17 min 17 s
Domyślnie Jeździłem wczoraj yamaha tracer 700

Jeździłem wczoraj tracerem 700 po "autostradzie" warszawy tj. po S7. Yamaha dała d#$%^upy z tym modelem i z tracer 900 też. Motor przy prędkości 120 zaczyna wężykować, a przy 150 tak dupa lata że strach więcej jechać... Manetki i plastiki od przełączników chamskie, dawkowanie gazu na 1 bardzo rwiste, słabe na miasto - lepiej ruszać z 2... Wajcha od biegów niewygodnie umiejscowiona - ledwo but wchodzi - pewnie po to żeby kupić kit z możliwością regulacji podnóżek za 500 zł... Przyspieszenie dobre, hamulce bardzo spoko... Powodem wężykowania zapewne podobnie jak w tracer 900 -o którym czytałem gdzieś w necie wypowiedź na forum jest nieodpowiedni amortyzator centralny - wymiana na akcesoryjny pomaga. Yamaha w salonie nie ma w ofercie akcesoryjnego amortyzatora... Babka w salonie mówiła że wszyscy tym jeździli mają podobne odczucia z tym wężykowaniem i strach tym jeździć Szyba przednia wyższa akcesoryjna lata jak gówno - jakby była z zacienkiej plexy Więc Panowie z mojej strony odradzam. Honda jest dużo lepiej wykonana i lepiej trzyma się drogi - wygodniej też skacze na progach Tracer 700 ma bardzo niski prześwit - idzie zawalić silnikiem zjeżdżając z niewielkiego krawężnika...
marcos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Śmigałem wczoraj NC750X marcos Inne tematy 13 07.09.2017 17:37
Kamera sportowa Tracer xtreme sj4000 voxan69 Inne tematy 63 10.07.2017 16:57
KOŁO RD 04 na wczoraj potrzebne!!!! Qba Hamulce, kola, opony 9 15.04.2016 09:07


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.