Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki

Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki Montaż i demontaż elementów jak: panele boczne, czacha, owiewki, szyby, kanapy, deflektory, lusterka, osłony goleni, błotniki, naklejki, zegary i linki– tylko oryginalne rozwiązania!

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 09.03.2010, 08:43   #1
Kisiel
 
Kisiel's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: wieś pod W-wą
Posty: 666
Motocykl: RD04->ATAS
Kisiel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 11 godz 25 min 26 s
Domyślnie Plastbike do RD04

Witam,

Jak w temacie, kupię do RD04 łącznik owiewki bocznej i przedniej (czachy), o dziwnym kształcie trudnym do opisania. Przykręcany jest na 3 śrubki i łączy od wewnętrznej górnej strony owiewkę boczną oraz przednią. POTRZEBUJĘ ŁĄCZNIK PRAWEJ STRONY. Element zaznaczony na załączonym obrazku na czerwono, nr 15 Kolor i stan obojętny, najchętniej czarny i nie popękany Numer hondowski 64202-MV1-000

Niestety nie mogę go odtworzyć z posiadanego kawałka, bo brakuje mi większej połowy tego plastika a z blachy klepał nie będę

Znalazłem co prawda takowy u jednego ze sprzedających używane graty do AT w Łodzi, ale sprzedający chyba nie bardzo chce go sprzedać, bo od miesiąca nie ma czasu aby się spotkać a tym bardziej wysłać.

Z góry dziękuję!
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg F__3300.jpg (11.0 KB, 1103 wyświetleń)
__________________
pozdrawiam!
Kisiel
------
RD04 -> ATAS
Kisiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
[RD04] Ile oleju w lagach RD04? Poncki Rama, zawieszenia, napęd 20 25.02.2014 20:24
[RD04] zębatka tylna 46 zębuf do rd04 rambo Rama, zawieszenia, napęd 5 29.07.2008 01:05


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.