Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27.05.2008, 00:09   #1
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,352
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 22 godz 8 min 18 s
Domyślnie Przyśpieszenie AT

Kiedyś robiłem sprint swoją 03 z Mitsubishi EVO 5 ( ok 4.8 do setki) wyszło porównywalnie ....ale wtedy ten start był spontaniczny to i może EVO nie poszło na maxa.
A dziś miałem okazję polecieć z autkiem które ma 5.5 do setki, do ok 140 szliśmy równo , podciągałem do max 7 tysobr , pozycja wyprostowana , po przejściu na 5-tkę autko zaczęło mnie po trochu objeżdżać ( większa maksymalna samochodu swoje robi) więc odpuściliśmy dalszy ciąg.
Generalnie miła informacja że moja babcia mimo wieku i przebiegu utrzymuje parametry nowego sprzęta i to nawet 07-ki
__________________
AT03
Dzieju jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.05.2008, 00:31   #2
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 41 s
Domyślnie

Czesto jezdze z synem na wietrzenie gnatów...Jak ruszamy ze swiateł to jego CBR 600 FSport czasem zostaje z tyłu..ale tylko do czasu jak musze zmienic jedynke..wtedy jego 14000 obrotów robi swoje i moge juz wąchcc spalinki.
Sambor ma załozone dynojety w swojej afri i filtr GN. Na autostradzie odkrecilismy na maxa-było lekko pod górke, i w zasadzie trzymalismy sie w tej samej odległosci...cos do 180km/h doszlismy. To co daja te dynojety i filtr KN?
Acha na takowaniu weszło Samborowi do zbiornika 6,5 litra wiecej...ale moze ma wiekszy zbiornik Moze one daja wiecej mocy na niskich obrotach?Obydwa kominy przelotowe....Chyba nie ma sensu inwestowaniea w te wynalazki...

Ostatnio edytowane przez puszek : 29.05.2008 o 14:52
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.05.2008, 08:12   #3
Babel
 
Babel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,756
Motocykl: Pomarańczowy
Babel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 17 godz 14 min 37 s
Domyślnie

A ja kiedyś robiłem probe z Kawą GPX 600 i generalnie do setki Kawa została minimalnie z tyłu ale pozniej już była Kawa szybsza - no wiadomo ma cos ok 86 kucy.
Roznice w przyspieszeniu w takich motocyklach są tak minimalne że opoznienie ruchu manetka gazu ma juz znaczenie
Babel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.06.2008, 22:38   #4
Mecia
stęchły
 
Mecia's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Zbąszyń
Posty: 444
Motocykl: RD07a
Przebieg: 130000
Mecia jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 10 godz 24 min 24 s
Domyślnie

mierzyłem ostatnio tez przyspieszonko i wyszło cos około 5 sekund, wiec standard, do 130-140 km/h buja sie w miare równo, puniej juz zamula, ale tak ma być. Zresztą wielu urzyszkodników każdego sprzeta przy ostrym przyspieszaniu kreci je na kazdym biegu pod czerwone pole, a to nie ma sensu, bo i tak jak przejdzie obroty swojego maksymalnego momentu obrotowego, to sie tylko traci bo bieg i tak trzeba bedzie zmienić. Zyskuje sie tylko szybsze wyeksploatowanie silnika .... Po za tematem- udało sie komuś AT dzwignąć z 2 biegu na goome

Ostatnio edytowane przez Mecia : 02.06.2008 o 22:44
Mecia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2008, 02:56   #5
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

dane z dziś dla viadra 2004. na dwójce 135kmh do odcięcia a to jeszcze 4 biegi

znajomy robi fiaty CC. z 1,2B robią koło 97 koni. na trójce 160kmh( po wyjebaniu odciecia( i kolo 7 do setki. jeszcze 2,2 mniej i bedzie jak królowa!
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.