Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.01.2019, 16:42   #11
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

hehe - wystarczy nie wiedzieć, że się nie da. jak trzmiel, że o bąku nie wspomnę
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.01.2019, 18:28   #12
Scorpi
 
Scorpi's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Koszalin
Posty: 1,028
Motocykl: LC8 ADV była rd07
Przebieg: do uzgo
Scorpi is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 2 dni 16 godz 17 min 51 s
Domyślnie

Tak dokładnie to ten "chopper" czy jak to nazwać do dziś nie wiem. silnik i koła od sporta 1200 Reszta to inwencja własna właściciela.

Niestety musze tu npisać pewne sprostowanie. Czester dojechał do doliny Theth z bagażem 7 litrowym zbiorniczkiem i pasażerką ale tylko tą łatwiejszą trasą/ niestety prześwit rzędu 5 cm powodował nieustanne walenie dołem ramy o wystające kamienie. wqrw był niemiiłosierny i ciągła obabawa o możliwość urwania chłodnicy oleju która na szczęście jest od mercedesa wiec w Albani nie powinno być z tym problemu. Każda próba hamowania kończyła sie uslizgiem. rama od spodu lekko zdewastowana ale dojechał w całości do domu. Powrót z Doliny był ta samą trasą. Drogą do Prekal wracałem z Hanią Sławkiem i Jędrkiem i faktycznie jest to bardzo wymagający odcinek ok 50 km ze stromymi kamienistymi podjazdami zjazdami i nawrotami. Wszyscy jechaliśmy na heidenau k60 wiec nie trzeba mieć nie wiadomo jakich kostek ale nie polecam nic bardziej szosowego niż k60. wszyscy stwierdziliśmy ze ten odcinek to była jakaś masakra niejednokrotnie jadąc na krawędzi bezpieczeństwa. Dla mnie to był mega wysiłek jadąc z pasażerem i kuframi oraz świadomością ze mam 170 cm wzrostu i najechanie choć by na żyletkę powodowało brak możliwości dosięgnięcia nogami do ziemi. Jędrek Jechał v-stromem 650 i na szczęście miał aluminiową osłonę pod silnikiem która terz oberwała kilkadziesiąt razy co nie świadczy o łatwości przejazdu tą drogą.

Dolina Theth to zdecydowanie najpiękniejsze miejsce w Albani jakie widziałem mające swój klimat tylko dlatego ze jeszcze nie jest tam taki prosty dojazd. Jeśli wyasfaltują drogę do samej doliny zniknie cały klimat tego miejsca bo zamiast podziwiać dzikość natury będziemy musieli przeciskać się miedzy selfie-stickami i obiektywami aparatów tysięcy turystów...

Ostatnio edytowane przez Scorpi : 28.01.2019 o 18:33
Scorpi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.01.2019, 21:09   #13
Afro_BAU
Był Fafruk- jest po ludzku


Zarejestrowany: Apr 2015
Miasto: Augustów
Posty: 462
Motocykl: RD04
Afro_BAU jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 9 godz 23 min 14 s
Domyślnie

A Mercedesy tam są, ale 207 a nie 190 Jestem w szoku jak Ci kierowcy tam nimi jeżdżą.
Afro_BAU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.01.2019, 22:04   #14
Pirania
 
Pirania's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Nowy Targ
Posty: 2,325
Motocykl: Ready to Race & AT
Pirania jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 35 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fafruk Zobacz post
A Mercedesy tam są, ale 207 a nie 190 Jestem w szoku jak Ci kierowcy tam nimi jeżdżą.
Objeżdżają nasze KTMy , Afryki i inne ADV szpeje na kostkach jak chcą.. Nas też z TrzyKawki mijały się my to na lajcie, z podziwianiem widoków jechali. Jakby nie zanotowałem utrudnień ale to pewnie przez "widoki..")
__________________
Życie jest za krótkie żeby jeździć singem czy rzadówką..
Pirania jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.01.2019, 22:09   #15
bankier
 
bankier's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 64
Motocykl: CRF1000
Galeria: Zdjęcia
bankier jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 20 godz 45 min 53 s
Domyślnie

Fajny filmik w sam raz na zimową porę, szacun za fantazję chopperową
bankier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czarnobyl 2018 Łowcy Niewygód Scorpi Trochę dalej 4 17.08.2018 10:05
XVII zlot ADV - POJEZIERZE DRAWSKIE - przygotowania (ŁOWCY NIEWYGÓD) ex1 Imprezy forum AT i zloty ogólne 44 06.04.2017 11:00
Albania Łowców 2014 - Film! ex1 Trochę dalej 16 09.12.2014 20:32
Łowcy Niewygód... zapraszają na kolejną imprezkę OFF ;) ex1 Imprezy forum AT i zloty ogólne 2 11.09.2014 13:19


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.