Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza

Samochód Forumowicza Wszystko o wsparciu auta - zwłaszcza jak nim wozisz moto na garbie.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 04.02.2019, 09:49   #13
majkowski1

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: CK
Posty: 628
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: do AE
majkowski1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 godz 9 min 28 s
Domyślnie

Nie polecam w H6 LPG na dłuższą metę, nie mają kompensacji luzu zaworowego (hydraulicznej), luz trzeba ustawiać ręcznie (i dość regularnie) za pomocą śrubek w silnikach SOHC i płytek - w silnikach DOHC. Dużo roboty i kompliakcji w DOHC. Jak nie masz mechanika to nie wielu potrafi bez wyjęcia silnika. LPG w H6 wypala gniazda zaworowe. Drogie jeśli chodzi o dyfer czy sprzęgło wiskotyczne. Nie jak piszą, że spalanie 11l, średnie na trasie to tak do 11litrów, a miasto kolo 15-16l (każdy ma "wagę" buta).. Rozrząd to nie jakieś mega hallo jeśli chodzi o zamienniki (SKF z pompą od 750PLN), ale w salonie to dodaj prawie 1k. Robocizna w salonach droższa i dużo rzeczy jeśli mają być w oryginale to czekać ok.10 dni. Uważać na wersje USA, bo duże różnice w specyfikacji zwykłych kabelków czy bezpieczników nawet (nie w tych miejscach), a gorsza jakość nawet jeśli chodzi o "red", a jak coś to od razu antykor stosować... Ściągnąć od razu z forum dokładną spec i manual do auta, żeby wiedzieć co i jak i mecchanikowi powiedzieć (żeby nie zepsuł).
Tak to WYPAS fura jak dla mnie - duża i wygodna, nie wspominając o AWD (też większe koszta na gumy )
majkowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
TCX Infinity z USA- duże rozmiary - kto chce, kto chce??? spider2you Archiwum 3 18.03.2016 07:48


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.