Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Regularne czynności serwisowe

Regularne czynności serwisowe Wymiany: płynu hamulcowego, chłodniczego, oleju silnikowego i w zawieszeniu, filtrów, opon, zębatek i łańcuchów, świec. Regulacje: zaworów, gaźników, łańcuchów, łożysk główki ramy, świateł. Kontrola: opon, linek, akumulatora, łożysk, przygotowanie do sezonu i do zimy, smarowanie elementów.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 09.07.2014, 01:15   #1
jurczak
 
jurczak's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 33
Motocykl: RD03
jurczak jest na dystyngowanej drodze
Online: 15 godz 5 min 6 s
Domyślnie Czy to już czas na nową bateryję

Bateryja wydaje się byc nie w pelni sprawna. Poprzedni właściciel mojej RD03 wsadził nowego Yuasa w maju 2011. Ja od sezonu 2013 nic nie dolewalem do srodka tylko raz ladowalem w kwietniu. Aku sprawia wrazenie wyeksploatowanego ale pytam bardziej doświadczonych czy po trzech latach moze już być szmata czy może podłladowac/dolać.
Od weekendu po jakichś 150km pompa przestaje dzialac wiec pewno czas na rozebranie i wymiane stykow. Pytanie czy to moze byc przyczyna rozladowanego aku bo przyznam sie ze jak mi staje na trasie i przepinam wezyk zeby ja ominac to cos slabo kreci rozrusznikiem. Regulator napiecia mam forumowy 3 miesieczny.
jurczak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czas pożegnań matjas Inne tematy 29 02.10.2013 13:52
prawdopodobnie nowa VFR i jej nowa skrzynia rambo Inne tematy 12 19.09.2009 15:32


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.