Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.01.2018, 21:29   #1
Yarro


Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Białystok
Posty: 75
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Yarro jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 18 godz 31 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ziarko Zobacz post
Dobre. Tekst rodem z LPM, BASTA itp. coś podobnego jak że na placu czerwonym rozdają mercedesy. Po czasie wychodzi ze nie dają a kradną i nie mercedesy a rowery. Piszą tak, jak obecny nurt narracji jest chwytliwy. Z rzetelnym dziennikarstwem nie ma to często wiele wspólnego.

Pewnie został poproszony o niekorzystanie z tej części lasu w danej chwili "(ku...a wypierdalaj" - to tłumaczenie należy stosować po obu stronach barykady), bo jest polowanie zbiorowe. Pewnie nikt nie groził mu ze dostanie "kulkę" jak nie posłucha, tylko został ostrzeżony, że istnieje takie ryzyko, jak wjedzie niepostrzeżenie w miot.
Tak więc, chętnie też poczekam, aż do wyjaśnienia sprawy.
Przecież już wiesz co się tam stało, więc jakoś nie wierzę w prawdziwą chęć wyjaśnienia sprawy.

Cytat:
Napisał Ziarko Zobacz post
Informacje o odbywających się polowaniach terminach dostaje miejscowa komenda policji, burmistrzowie. Osoby zainteresowane nie powinny mieć problemu z sprawdzeniem w jakich terminach i lokalizacjach odbywa się takie polowanie. W jednym miejscu nie trwa dłużej niż godzinę. I to po stronie polujących leży zabezpieczanie obszaru, by nikt postronny w tym momencie nie został poszkodowany.
I jak wygląda takie zabezpieczenie obszaru?

Cytat:
Napisał Ziarko Zobacz post
Pelne zaprzeczenie, nie bo nie .... jak u dziekca, nie bo nie lubię i nie jadłem i nie mam ochoty spróbować. bleeee
Wiesz jak wygląda standardowa odpowiedź na takie teksty? Jadłeś gówno?
Yarro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.01.2018, 21:49   #2
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,599
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 13 godz 32 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yarro Zobacz post
Przecież już wiesz co się tam stało, więc jakoś nie wierzę w prawdziwą chęć wyjaśnienia sprawy.
Cóż, przedstawiłem tylko alternatywną, równie realną wersję wydarzeń. Bo jak zwykle, ktoś zapomina wysłuchać drugiej strony, jak pisze taki artykuł.


Cytat:
I jak wygląda takie zabezpieczenie obszaru?
Dość często tablice - zakaz wstępu, polowanie, no i ludzie są, którzy zwracają uwagę, gdy ktoś nieupoważniony się pojawia. W mojej okolicy tylko raz spotkałem z chamstwem. Miejscowi jakoś to rozumieją, poczekają, pogadają. A jak padnie sygnał, że koniec pędzenia, każdy rusza w swoją stronę.
Ziarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Poszukuję ludzi z Gdańska i okolic motomax Inne tematy 4 08.02.2013 14:46
To jak,wyjde na ludzi??.. adriej672 Inne tematy 22 14.08.2010 20:10


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.