Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat CRF 1000 / CRF 1100 > Hamulce, kola, opony

Hamulce, kola, opony Montaż, demontaż i kontrola takich elementów jak: klamki, pompy hamulcowe, tarcze, klocki, zaciski, przewody hamulcowe w oplocie i bez, koła, felgi, szprychy, opony i łożyska.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 09.04.2023, 09:48   #1
lermax


Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 3
Motocykl: RD03
lermax jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 godz 17 min 15 s
Domyślnie Opony "pośrednie "

Witam wszystkich forumowiczów, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy CRF 1100. Jest to mój pierwszy motocykl tego typu, wcześniej kilkanaście lat jeździłem sportami , a potem full cross po torach. W związku, iż nie mam żadnego doświadczenia w adventure,chciałbym się zapytać, jakie opony Wam się sprawdzają w jeździe po kretych zakrętach, a jednocześnie w lekkim terenie . Zdaję sobie sprawę, że nie ma złotego środka, natomiast tyle radości sprawia mi te moto, że chciałbym znaleźć w miare optymalne rozwiązanie. Serdecznie pozdrawiam 😀

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
lermax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"MoToGascar 2016" - motocyklem przez Madagaskar" Sub Trochę dalej 50 09.08.2016 13:20
"Oranżada"dla przyszłego "zdrajcy". MOTOMYSZA Wszystko dla Afrykańczyka 7 29.10.2012 19:21
Knajpa "Dwa koła" czy "Route 66" ? arturro007 Inne tematy 11 14.08.2011 12:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.