Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 05.11.2022, 15:08   #29
voxan69
 
voxan69's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Sanok
Posty: 2,022
Motocykl: EXC, ST 1300
Przebieg: rośnie
voxan69 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 9 godz 30 min 26 s
Domyślnie

Ja mam to szczęście, że w odległości do 40 km od domu mam kilka fajnych stacji narciarskich bez kolejek. W zimie jestem 3 razy w tygodniu na stoku. Kilka razy w roku jestem na Jaworzynie ale tam z synami ćwiczymy przez cały dzień na trasie nr.5 gdzie nie ma kolejek i jest luz. 15 stycznia jedziemy do Zell am See. Stacja super. Na skipasie 4 ośrodki w odległości do 15 km i ponad 400 km tras z lodowcem w Kaprun. Dojazd własny. Apartament zabukowałem już w lutym. Im szybciej tym większy wybór i lepsze ceny. Zobaczymy jakie będą ceny skipasów. Jadę z żoną i trójką dzieci. Tak jak koledzy pisali. Tanio to już było. W lutym tego roku byłem w Obertauren, Mautendorf, Aineck. Również polecam. Bez dzikich tłumów.

Wysłane z mojego RMX3085 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
voxan69 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kto z Czarnuchów jeździ na trialu i ma ochotę na zabawę?;) Pirania Umawianie i propozycje wyjazdów 16 29.08.2018 08:59
Na co patrzec przy zakupie Trans Alpa? Tymon Inne - dyskusja ogólna 34 27.08.2015 09:05


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.