Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07.06.2019, 10:07   #61
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 12 godz 52 min 45 s
Domyślnie

Za chwilę startuje. Odpuszczam TET Bośni za to robię dokładnie Albanie(2000km). Czarnogóra i Chorwację postaram się zrobic w całości. Do zobaczenia..
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.06.2019, 11:28   #62
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 2,642
Motocykl: ATAS 1000, 300 Rally, BMW r1100s, Kymco xciting 400
Przebieg: 50000
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 dni 16 godz 42 min 12 s
Domyślnie

Czymamy kciuki
muszel72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.07.2019, 14:22   #63
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szpicerlok Zobacz post
Nie tylko w Bośni.. Pewnie się wymądrzam... ale, burek jest tym czym nasze kanapki razy 1 000 000.

Może być na ciepło (zaraz zrobiony), może na zimno, może być zmęczony całodniowym trzymaniem w zamknięciu..
"burek" jest jak nasz wiejski Burek - przyjaciel i tyle, czy ziąb czy słota czy upał - wierny wędrowcowi. Burki są z mesom, sirom, i czym chata bogata... jak bigos. A tak poważnie, ciasto półfrancuskie zawijane w rulony z farszem i potem jeszcze zapieczone.
Do tego "tekuci jogurt' - normalny kwaśny pitny jogurt, podobny do naszego kwaśnego mleka, sprzedawany w 1L butlach. Jak wyciągniesz rano burka z mesom z pekary i popchniesz 1L jogurtu....(sprzedają w pekarze jako komplet). To do wieczora jesteś nieśmiertelny.
Pekary są wszędzie, na wsi, w mieście, nieraz czynne całą dobę Wieczorem lecimy dalej... Podkład pod mocniejsze zdarzenia pędzone pod księżycem...
celowo niewiele wycinam z tego posta i mimo, że nie do końca o Albanii:

wrócilim z południa Słowenii a potem z zadupii Chorwacji /najdalej do Rogożnice koło Sibenika, zawsze małe mieściny/ - i burek ratował nam /dzieciakom, żonie i mnie/ dupę codziennie, do tego obowiązkowy tekuci jogurt /nawet mieliśmy ulubioną markę - jak oni to robią tak dobre..../ - zimny, ciepły, świeży i przyciśnięty całodniowym bagażem, burek z mięsiwem i z serem na słodko stał się ulubieńcem rodziny
nasz burek niestety został w domu ale mieliśmy tam, na miejscu ichniego burka, któren to burek dbał o nas jak o swych

Szpicerlok - za wskazówkę masz u mnie browca przy okazji

__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Balkany - dowod czy paszport krytek Kwestie różne, ale podróżne. 8 16.06.2017 13:34
Balkany-Albania lechool Umawianie i propozycje wyjazdów 14 24.08.2015 21:52
Balkany 2012 Roberth71 Trochę dalej 2 27.02.2013 13:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.