Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > NAT - Warsztat

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 15.05.2021, 21:59   #1
Majster
 
Majster's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Chełm
Posty: 312
Motocykl: CRF1100 DCT ES
Majster jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 21 godz 7 min 44 s
Domyślnie CRF1100 DCT potrzebna pomoc, kontakt z właścicielem

Sprawa jest, szukam kontaktu z właścicielem CRF1100 DCT. Potrzebuję udokumentować w formie video zachowanie się motocykla w czasie zwalniania po zamknięciu przepustnicy. Przykład: jazda po płaskim odcinku drogi, tryb D, rozpędzenie motocykla do prędkości ok 50 km/h i zdjęcie prawej ręki z manetki gazu. Przejazd najlepiej w obie strony aby ktoś nie zarzucił że jazda była z górki lub z wiatrem w plecy. Na filmie powinien być widoczny tablet i manetka gazu. Nagranie ma ukazać w jaki sposób sinik schodzi z obrotów i w jaki sposób skrzynia redukuje biegi aż wbije 1 bieg.

Jestem z lubelskiego, jeśli jesteś w stanie mi pomóc a nie masz możliwości nagrać film to chętnie przyjadę do ciebie i udostępnię kamerkę razem z szelkami zakładanymi na tułów.

Po co mi to? Chcę to dołączyć do dokumentacji dla rzeczoznawcy i prawnika w celu ukazania różnic w zachowaniu prawidłowym i nieprawidłowym pojazdu. Niestety, mimo naprawy gwarancyjnej zgłoszone usterki nie zostały usunięte (problem szarpania silnika i problem z redukcją biegów). Dealer Hondy oddał mi niesprawny motocykl, twierdząc że wszystkie zgłoszone niesprawności zostały usunięte ... i mam się bujać.
Majster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Potrzebna pomoc Kazmir Inne tematy 2 08.12.2015 11:39


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.