Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.06.2019, 18:00   #51
chemik
 
chemik's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 1,425
Motocykl: Husqvarna 701 Enduro
chemik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 15 godz 21 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał paplanski Zobacz post
Nagle gość mówi:
Ej ja Ciebie znam
Ty jesteś ten koleś co chce przejechać w 10 dni Kazachstan i pisałeś mi wiadomość o ubezpieczeniu na forum Africa Twin....
Ja jestem Chemik
Punkt siedzenia rzeczywiście zmienia optykę wydarzeń. Z mojej strony wyglądało to trochę inaczej...

PREQUEL:
W przededniu wyjazdu w Pamir dostaję PW z prośbą o podanie numeru telefonu. Odpisuję, lecz dostaję zwrotkę, że użytkownik ma wyłączona opcje odbierania wiadomości prywatnych. Nieco podirytowany odpisuję Mu na profilu, że technicznie nie dam rady mu odpisać poprzez PW i żeby to odblokował.
W dniu wyjazdu siedzę w hucie jakby gołą dupą na jeżu. Plan jest prosty - urwać się 2 godziny przed czasem i rozpocząć podróż. Czas wyliczony co do sekundy. I dostaję kolejne PW z numerem telefonu i prośbą o informacje o ubezpieczeniu w KAZ. Odpisuję co pamiętam, czasu na dzwonienie brak.

Kilka dni później jesteśmy z chłopakami na przejściu w Sumach. Ostatnio byłem tam w 2017 i nie była to miła wizyta - na dzień dobry dostaliśmy zjebkę, że nie zostawiliśmy motocykli na znaku STOP i nie podeszliśmy do dyżurki piechotą, potem 4 godziny wypełnianilśmy wwiernyj wwoz robiąc kilka błędów i za każdym razem pytając gdzie one są słyszeliśmy od pogranicznika "za mnogo waprosow".
Tego dnia byłem nieco "obsrany", że historia się powtórzy. A tu nagle na przejście wjeżdża AT z wielkim gościem w siodle, bez świateł, za to z rykiem tłumika. Gość ma obłęd w oczach i widać, że to taki beztroski podróżnik. To musi być Polak, bo inne nacje bardziej zaciśnięte poślady mają. Aby nie było za łatwo pytam po rosyjsku skąd przybył.
A dalej już się jakoś potoczyło. Ciąg skojarzeń wskazał na Paplańskiego. Wysłuchałem historii zgubionego dekla i popsutych świateł. Rozmowa z pogranicznikiem i zuchwałe "a pisz co chcesz" rozbawiła nas. Wpisał i puścił Go na rosyjską stronę szybciej niż nas. Już Go nie dogoniliśmy.

Ostatnio edytowane przez chemik : 25.06.2019 o 09:04
chemik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.07.2019, 09:33   #52
esemes


Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Okolice Piaseczna
Posty: 111
Motocykl: RD04
esemes jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 17 godz 3 min 39 s
Domyślnie

Paplanski, gdzie ten ciąg dalszy?
esemes jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.07.2019, 20:08   #53
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 4,307
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 5 dni 3 godz 29 min 21 s
Domyślnie

A może kolega jest jeszcze w trasie?
__________________
kto smaruje ten jedzie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.07.2019, 21:11   #54
esemes


Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Okolice Piaseczna
Posty: 111
Motocykl: RD04
esemes jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 17 godz 3 min 39 s
Domyślnie

No nie... Umówmy się że 10 dni to 10 dni. Chemik trochę uratował temat 🙂 ale moja ciekawość dalej jest niezaspokojona co było dalej.
esemes jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
majowy weekend 28.04-06.05 diesel Umawianie i propozycje wyjazdów 1 25.04.2012 09:44
Rosja na weekend majowy..? rambo Kwestie różne, ale podróżne. 13 10.05.2011 16:39


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.