Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 26.12.2010, 18:57   #1
Motovoyager


Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 8
Motocykl: RD03
Motovoyager jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 godz 40 min 2 s
Domyślnie Magazyn Motovoyager - zmiany...

Witam, mam nadzieję że nie wyślecie mnie do Powitalni. Zastanawiałem się jak Wam się przedstawić i czy w ogóle zakładać nowe konto. Ponieważ jednak sporo pisuję na tym forum i nie zamierzam z tego zrezygnować doszedłem do wniosku, że pomimo ewentualnych podejrzeń o schizofrenię założę nowy profil na forum. Tak żeby było wiadomo kiedy wypowiadam się jako redaktor naczelny Motovoyagera, a kiedy jako Krzysztof Samborski.

Zgodziłem się na pomóc Mariuszowi w prowadzeniu tego magazynu. Wydawca pisma się nie zmienia, zmienia się redaktor naczelny, zmieni się oczywiście też zawartość pisma. Wierzę, że poszerzy się krąg czytelników. Taki jest zamiar wydawcy i mój. Ponieważ zdecydowałem się poprowadzić ten magazyn proszę Was o pomoc. Wiem, że mam na tym forum sporo ludzi mi życzliwych - proszę więc o pomoc w zrozumieniu waszych oczekiwań wobec prasy motocyklowej. Wierzę, że dzięki Waszym uwagom będę w stanie zrobić pismo bardziej odpowiadającą Waszym potrzebom.
Oczywiście chętnie przeczytam Wasze opinie o piśmie w tym wątku. By jednak Wam ułatwić zadanie stworzyłem ankietę, która podpowie mi co nieco o Waszych oczekiwaniach. Najbliższy numer pisma ukaże się jeszcze w starym układzie i przygotowany przez dotychczasowy zespół. Kolejne numery będą wzbogacone o nowe działy. To w jakiej kolejności będą się one pojawiały zależy głównie od Was.
Zapraszm do wypełnienia ankiety:

http://www.ebadania.pl/0e4dc5e480787f7e

pozdrawiam

Krzysztof Samborski
Motovoyager jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Magazyn Honda- Afryka do kwadratu karlos Inne tematy 25 09.07.2010 13:20
Motovoyager juz w sprzedazy sambor1965 Kwestie różne, ale podróżne. 154 31.01.2010 19:23


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.