Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Uklad paliwowy i wydechowy

Uklad paliwowy i wydechowy Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, , tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki, pompy paliwa elektryczne i podcisnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 20.01.2020, 11:38   #1
Mavtm


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Przeworsk
Posty: 100
Motocykl: RD07
Mavtm jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 16 godz 57 min 47 s
Domyślnie Czy kolejność rurek z airboxa ma znaczenie? (Rd07)

Witam
Kupiłem niedawno zmęczoną przez poprzedniego właściciela AT RD07 i próbuję dać jej w miarę możliwości drugie życie. Z uwagi na fakt, że to mój pierwszy motorek co raz natrafiam na jakieś zagadki. Powiedzcie mi proszę czy kolejność (położenie) dwóch węży wychodzących z airboxa z odmy jak się nie mylę jest obojętna.

W Haynesie znalazłem zdjęcie (rys. 4.9) gdzie pokazane jest to miejsce i wąż z lewej strony idzie na dół a ten z prawej do silnika. U mnie jest odwrotnie poprowadzone. Nie widać żeby węże były jakoś nienaturalnie powykręcane dlatego moje pytanie czy tak może również zostać? Dzisiaj zabieram się za demontaż airboxa i pasowałoby później złożyć już tak jak ma być

Z góry dzięki za cierpliwość bo nie ukrywam, że takich pytań może się ode mnie pojawić więcej

Pozdr
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg airbox.jpg (17.7 KB, 223 wyświetleń)
Mavtm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
kolejność przewodów z alternatora Baal Układ elektryczny i zapłonowy 13 10.12.2010 17:14


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.