Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.12.2019, 10:09   #721
44FG


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Warszawa
Posty: 585
Motocykl: CRF1100L AS, Husqvarna 701 Enduro, KTM 890 Adv R
44FG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 4 godz 22 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majster Zobacz post
Sokół Lublin.
Cytat:
Napisał MrWaski Zobacz post
Czy mapy googla da się wyświetlić? Pono Królowa tego jeszcze nie umi z Androidem...
Nie wiem jak jest w Hondzie, ale ze względu na moją pracę w IT mam trochę styk ze zdalnym zarządzaniem urządzeniami (teraz to się nazywa powoli IoT). Wiem, że Google zarządał od producentów aut aby w ramach integracji z Android Auto przekazywali mu całą masę informacji, których oni wcale nie kwapią się udostępniać. Dlatego wielu producentów dogadało się raz dwa z Apple a zwlekają w zrobieniu tego samego z Google. Honda (tak przynajmniej mówi się na filmikach w internecie) 'negocjuje' z Google. To mi się wpisuje w te informacje, które mam.
44FG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.12.2019, 10:19   #722
Majster
 
Majster's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Chełm
Posty: 312
Motocykl: CRF1100 DCT ES
Majster jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 10 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post
44Fg posty 17, Majster posty 13, rejestracja na forum listopad i grudzień 2019 Majster już kupił CRF a 44Fg odbiera w styczniu, Panowie miejcie dla nas litość ja tam nadal się upieram, że handlowcy z hondy a jak nie to musza się lubieć jedni z drugimi
Jeszcze nie czas ale jeśli kupię GS'a to zarejestruję się na innym forum.

Wierz mi, mocno przesiewam informacje pojawiające się o tym moto bo wiele do tej pory (większość?) to szeptany marketing. Uważam, że spece od reklamy / marketingu wykonali kawał dobrej roboty dot. CRF1100. Widziałem chyba wszystko na YT i to w każdym języku Przeczytałem wszystko co mogłem i co udało się przetłumaczyć. Wiadomo, najcenniejsze są opinie użytkowników ale te dopiero zaczynają się pojawiać. W grudniu jeździłem modelem z 2019 użyczonym przez lubelski salon i ... tak bardzo mi się spodobało ... i czułem, że 2020 będzie dla mnie jeszcze fajniejsza. Pogodziłem się z wadami tego moto, które dla innych wcale nie muszą być wadami. Podjąłem także ryzyko zakupu całkowicie nowej, niesprawdzonej konstrukcji, licząc że i tym razem się nie zawiodę. Termin dostawy był wstępnie deklarowany na kwiecień 2020 ale coś pykło i dostałem wczoraj.
Czy się lubimy z lubelskim salonem? No ba! I to z wzajemnością - ja im zawiozłem taczkę banknotów a oni przywieźli mi świetną zabawkę.
Majster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.12.2019, 10:30   #723
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,397
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 9 godz 31 min 18 s
Domyślnie

nie da się ukryć, że google chce wiedzieć..., ale honda mogłaby mi pozostawić decyzję co z moimi danymi będzie się działo w sieci.

przypuszczam, że raczej iż jest to element konkurencji, być może google każe sobie płacić za taką integrację.
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.12.2019, 10:52   #724
Romano
 
Romano's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Białystok
Posty: 148
Motocykl: CRF 1000 DCT '18
Przebieg: 80 000
Romano jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 16 godz 39 s
Domyślnie

Wesołych Świąt!!!
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg Screenshot_20191224-104724_Photos.jpg (287.3 KB, 37 wyświetleń)
Romano jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.12.2019, 10:54   #725
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,856
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 3 dni 6 godz 35 min 50 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majster Zobacz post
Podjąłem także ryzyko zakupu całkowicie nowej, niesprawdzonej konstrukcji, licząc że i tym razem się nie zawiodę.
No to witaj w klubie. Zrobiłem dokładnie tak samo w 2016 i od razu w Pamir pojechałem. Motocykl spełnił swoje zadanie a że ma wady to pikuś, dopóki dowozi mnie tam i z powrotem. Zrozumienie własnych potrzeb i oczekiwań w odniesieniu do motocykla zajmuje sporo czasu. Postęp jest nieunikniony czy się to komuś podoba czy nie. Kierunek zmian, komplikacja konstrukcji, naszpikowanie elektroniką dla jednych będzie wadą a dla innych zaletą.
Gratulacje , niech służy, wozi doopę gdzie ci pasuje, daje banana na ryju i się nie psuje to będzie dobrze. Byle kolejna ewolucja nie nosiła nazwy CRF1200GS .
Wesołych Świąt życzę, radości z nowych maszyn i wspaniałych wypraw.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.12.2019, 10:55   #726
Lolex

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Łomianki
Posty: 395
Motocykl: tymczasem przerwa
Przebieg: stały
Lolex jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 12 godz 13 min 41 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post
łatwowierni niech gratulują
Wiosną tego roku, gdy podjąłem decyzję o nabyciu nowego (lub prawie) motóra, poumawiałem się na testy kilku sprzętów różnych marek. Na 90% wiedziałem, że wezmę 850 GSA. Ale przypomniało mi się, że jest przecież NAT na rynku. Po bardzo długiej nieobecności zajrzałem na forum i na wejściu dostałem strzała w ryj wątkiem Myka o bublu. A byłem już po lekturze testu Sambora. Czyli byłem już wyleczony z Afryki. Gdybym dopiero wtedy umawiał się na jazdy, to Hondą nie zawracałbym sobie głowy. Przypadek sprawił, że kolejność była odwrotna. Pojechałem pojeździć NAT, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że to gówno. Usiadłem, ruszyłem i jeszcze zanim dokulałem się do bramy salonu, to wiedziałem, że to IDEAŁ DLA MNIE. Do tego stopnia, że na następne testy już nawet nie chciało mi się jechać, bo wiedziałem, że cokolwiek inne marki mają lepszego lub gorszego do zaoferowania, to ten jest MÓJ. Ale jednak potestowałem, żeby nie czuć się ofiarą "zauroczenia". Koniec końców miłość kwitnie i dobrze nam ze sobą.
Także wiesz... różni jesteśmy, różne rzeczy lubimy, więc nie każdy publicznie wyrażany zachwyt jest podszyty akcją marketingową. A Ty jesteś maruda level Expert
Lolex jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.12.2019, 10:59   #727
Majster
 
Majster's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Chełm
Posty: 312
Motocykl: CRF1100 DCT ES
Majster jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 10 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał MrWaski Zobacz post
Czy mapy googla da się wyświetlić? Pono Królowa tego jeszcze nie umi z Androidem...
Żona zostawiła listę rzeczy do zrobienia i poszła do pracy. Zamiast się zająć robotą to siedzę przed kompem z bananem na gębie i nic mi się nie chce. Jak się wyrwę z kolacji wigilijnej to sprawdzę co jeszcze można tam zrobić. W instrukcji na system audio poświecili 55 stron - nawet nie podchodzę do tematu aktualnie.

Mapy raczej tylko po kablu z apple car lub android auto ale jak wiadomo tego drugiego nie ma i w mojej ocenie już nie będzie (obym się mylił).

Z ciekawostek / ficzerów: światła do jazdy dziennej mają osobne śruby regulacyjne. Jak ustawimy mijania w tryb automagiczny to gdy jest dzień świecą tylko ringi z pełną mocą, gdy nie ma dnia to włączają się mijania a ringi lekko przyciemniają. Kierunki mogą wyłączać się same przy wyprzedzaniu po przejechaniu około 120m i coś tam jeszcze z nimi było ale nie mogę teraz znaleźć. W czaszy nad lampą jest jakiś moduł gps. Generalnie dużo, bardzo dużo można skonfigurować pod siebie i własne preferencje. Jak ktoś nie lubi zaawansowanych opcji i ustawień to będzie wnerw gdy przyjdzie mu coś zrobić ale jak ktoś lubi takie smaczki, konfiguracje, ustawienia, tryby, sruty, pierduty to się w tym odnajdzie.
Majster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.12.2019, 11:02   #728
Novy
Moderator
 
Novy's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Niemcownia
Posty: 3,406
Motocykl: CRF 1000D/DCT
Przebieg: 48k+
Novy jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 16 godz 16 min 34 s
Domyślnie

Bo nie ładne, co ładne, ale co się komu podoba!

Dobroci wszystkim w te Święta i witajcie gromko Nowy Rok!
__________________
Wreszcie mam swój kawałek szczęścia w całym tym gównie dookoła
Novy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.12.2019, 11:07   #729
Novy
Moderator
 
Novy's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Niemcownia
Posty: 3,406
Motocykl: CRF 1000D/DCT
Przebieg: 48k+
Novy jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 16 godz 16 min 34 s
Domyślnie

@Majster - powiedz odnośnie świateł - można samemu włączać/wyłączać światła mijania lub pozostawić na światłach dziennych czy to wyłącznie tryb automatyczny?
__________________
Wreszcie mam swój kawałek szczęścia w całym tym gównie dookoła
Novy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.12.2019, 11:22   #730
44FG


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Warszawa
Posty: 585
Motocykl: CRF1100L AS, Husqvarna 701 Enduro, KTM 890 Adv R
44FG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 4 godz 22 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post
nie da się ukryć, że google chce wiedzieć..., ale honda mogłaby mi pozostawić decyzję co z moimi danymi będzie się działo w sieci.

przypuszczam, że raczej iż jest to element konkurencji, być może google każe sobie płacić za taką integrację.
To nie o Twoje dane Honda się troszczy a o swoje, których Google żąda
44FG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rosja w 2020 bez wizy zz44 Kwestie różne, ale podróżne. 1 16.12.2018 22:42
Yamaha TTR600 vs Honda XR600R vs Honda XR650R Wolo Inne - dyskusja ogólna 84 06.02.2018 10:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.