Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka

Wszystko dla Afrykańczyka Ciuchy, buty, kaski, gogle, rękawiczki, kondomy, pokrowce, ochraniacze, zbroje i inne gadżety które chcesz opisać lub polecić

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.10.2016, 18:13   #411
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pirania Zobacz post
Gdzie to serwisować jak się zdu...czy?
Odnosisz do sklepu, sklep odsyła do serwisu, a jak masz pecha, to ślad po nim zaginie. Z tego co czytałem o serwisie myPhone, to jeszcze gorsza opcja gdy telefon faktycznie do nich trafi. Łatwo znaleźć sporo komentarzy negatywnych na temat traktowania klienta. Można też zrobić jak ja z Samsungiem Solidem gdy klawiatura zwariowała - oddałem do "serwisu" w najbliższym koszu na śmieci.
__________________
Konto zamknięte na stałe.

Ostatnio edytowane przez Neo : 03.10.2016 o 18:17
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.10.2016, 22:54   #412
Paluch
 
Paluch's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Koło
Posty: 253
Motocykl: XTZ 660 3YF
Paluch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 20 godz 54 min 52 s
Domyślnie

Malkontenci . Kupując nie zakładam, że się zjebie zaraz. Maszyna już zakupiona. I ma radio .
Paluch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.10.2016, 23:09   #413
WieRcik
 
WieRcik's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: HollyCity
Posty: 202
Motocykl: nie mam AT jeszcze
WieRcik jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 20 godz 14 min 7 s
Domyślnie

I jak to działa?
__________________

Triumph Tiger 885 t400 Triumph Sprint ST955i
http://allriders.pl http://www.tigerforum.pl http://sprint.fora.pl
WieRcik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.10.2016, 00:40   #414
antitank
 
antitank's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Rzeszów
Posty: 148
Motocykl: CBR 600 F2, FZS 600, TDM 900, CBR 929, VFR 800Fi, RD04 '90, TT600R, DRZ 400
Przebieg: 65543
antitank jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 22 godz 8 min 35 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazmir Zobacz post
Pytanie do speców od telefonów!
Pacjent to LG P880 Optimus 4X HD. Nie widzi karty sim, nie widzi sieci, zniknął IMEI (nie znany) Pytanie jest takie, czy wgranie od nowa androida do tego telefonu coś pomoże. Najważniejsze! Jak wgrać jak nie ma menadżera plików, a nie można zainstalować bo nie ma sieci. Żadne resety nie pomagają miękkie twarde i rzadkie jak kupa. Przez aplikacje LG na kompa tez nie pomaga.
Mialem ten sam problem z tym modelem ,nie wykrywal sieci. Diagnoza u "specow" w centrum handlowym to uszkodzone gniazdo sim. Facio krzyknal za diagnoze plus naprawe 120 pln! I tydzien bez fona. Wiec podziekowalem.Kup teraz na allegroszu, gniazdo za 15 pln, myslalem ze sam wylutuje lutownica, nie ma szans. Znajomy tescia wzial do swojego zakladu elektronicznego na gorace powietrze. Hula ,ale i tak bede szukal nowego telefonu bo ten LG strasznie irytuje czasami
__________________
Człowiek nie zając, na sprzęcie latać musi!!!
antitank jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.10.2016, 07:38   #415
Paluch
 
Paluch's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Koło
Posty: 253
Motocykl: XTZ 660 3YF
Paluch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 20 godz 54 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał WieRcik Zobacz post
I jak to działa?
Mam od wczoraj. Dziś naładowałem. Zobaczę ile trzyma bateria ale pewnie szału nie ma. Właśnie z niego piszę i nie sprawia to wiekszych niż w innych fonach problemu. Internet działa płynnie. Nie ma żadnych zwiechów, łapie wifi. Nie ma problemów z zasięgiem sieci tam gdzie mój stary solid wymiękał. Na razie nie wiem jak z gps. Cały czas google chce żebym załorzył konto. Podajcie jakoś alternatywną nawigację proszę Generalnie spełnia moje założenia. Miał mieć ip68, obsłużyć niewielki pakiet internetowy w moim abonamencie i robić lepsze zdjęcia niż b2710 , które można od razu wysłać(aparat jak na 5Mp miło zaskoczył. Dobrze działający AF i kilka przydatnych bajerów). Jeśli ktoś chciałby porównać do hammera axe lte to osiągi nieporownywalne ale jakość wykonania podobna. Cena wiadomo. Mnie lte nie potrzebne. Z przewag na axe lte to wtyczka mikro usb. Można wsadzić wszystko a nie tylko oryginał. System to najnowszy A 6.0. Mnie to bez różnicy ale chodzi płynnie i jest intuicyjny(to mój pierwszy Android). Głośnik daje wyraźny dźwięk głosu rozmówcy- nareszcie. Normy ip nie sprawdzałem- jeszcze. Pot i deszcz zniósł dobrze gniazda są dobrze zabezpieczone. Minusem jest, że trzeba było położyć pincet na stół od ręki no i bateria pewnie ale napiszę jak przetestuję. Pzdr.

Ostatnio edytowane przez Paluch : 04.10.2016 o 07:41
Paluch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.10.2016, 16:50   #416
teddy-boy
 
teddy-boy's Avatar


Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 1,305
Motocykl: nie mam AT jeszcze
teddy-boy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 15 godz 14 min 13 s
Domyślnie

mapy Here, ich zaleta jest to ze mozna sciagnac mapy na telefon i caly czas uzywac offline. Przydatne zagranica.
teddy-boy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.10.2016, 23:32   #417
Paluch
 
Paluch's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Koło
Posty: 253
Motocykl: XTZ 660 3YF
Paluch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 20 godz 54 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paluch Zobacz post
Mam od wczoraj. Dziś naładowałem. Zobaczę ile trzyma bateria ale pewnie szału nie ma.
Dziś około 22godz. siadła bateria. Czyli od 24.00 z poniedziałku na wtorek(dokładnie wtedy odłączyłem od ładowarki) do ok. 22.00 dzisiaj. Liczyłem, że wytrzyma do jutra ale wifi dokończyło dzieła .
Można powiedzieć, że 70 godzin pohulał. Prawie cały czas włączony przesył danych i codziennie wifi ale wyłączane po za domem. Zresztą nie wiem czy to ma jakiś wpływ na zużycie energii? Trochę you tuba, strony informacyjne itp. robienie zdjęć z lampą i bez. Jakiś filmik czy dwa nagrane. Nie gram w żadne gry a to pewnie robi różnicę. Ogólnie jestem zadowolony po tym pierwszym ładowaniu. Jeszcze ergonomia "kieszonkowa". Telefon dobrze siedzi w dłoni i jeszcze mieści się w kieszeniach, które kiedyś przeznaczone były na "normalnych" telefonów komórkowych . Ciekaw jestem ile to cudo pochula. Solida miałem ponad sześć lat . Pzdr.
Paluch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.10.2016, 00:40   #418
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,790
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 7 godz 23 min 0
Domyślnie

Paluchu, mowisz 6 lat?

Dla mnie sie rozwoj telefonii komorkowej skonczyl na tym...



i JEDEN model dziala u mnie od 11 lat. Baterie tylko zmieniam i czyszcze go kompresorem.

... i to uczucie gdy siedzisz na klifie nadmorskim i gapisz sie w horyzont a reszta ludzi przeglada smartfony...
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.
fassi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.10.2016, 08:09   #419
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,329
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 16 godz 7 min 59 s
Domyślnie

Choroba pod tytułem jeżdżenie paluchem po świecącym urządzeniu opanowała świat. Dzięki temu nie oglądają już świata na żywo tylko w ekraniku.
Do tego ciągle wiszą podpięci do prądu bo im co chwila baterie siadają.
Życie na łańcuchu na własne życzenie
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.10.2016, 08:45   #420
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
Życie na łańcuchu na własne życzenie
Nikt nie zmusza do takiego czy innego telefonu. Sam doceniam zalety tak zwanych smartfonów ale używam telefonu z klawiszami bo mi wygodniej tak pisać SMSy. Chociaż pewnie za jakiś czas będzie trzeba się przesiąść bo przestaną robić klawiszowce.
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kwestia "KIEDY", a nie "CZY". miro&afryka Inne tematy 24 12.11.2012 09:26
"Oranżada"dla przyszłego "zdrajcy". MOTOMYSZA Wszystko dla Afrykańczyka 7 29.10.2012 19:21
Knajpa "Dwa koła" czy "Route 66" ? arturro007 Inne tematy 11 14.08.2011 12:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.