Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06.06.2014, 00:03   #811
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Sugerujesz ŚWINIO, żem pusty? Niech tylko siła wróci w me członki!

:P
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.06.2014, 00:06   #812
Ludwik Perney
 
Ludwik Perney's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 1,369
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Ludwik Perney jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 7 godz 40 min 55 s
Domyślnie

w członka :-)))
Ludwik Perney jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.06.2014, 00:07   #813
acokurra
 
acokurra's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2014
Miasto: Wro
Posty: 116
Motocykl: PD10
Przebieg: 10k+
Galeria: Zdjęcia
acokurra jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 7 godz 28 min 55 s
Domyślnie

oż kurwa.
Wolly - przez te 1,5h pewnie kawał życia przemyślałeś co? Padło pytanie - w jakich butach jechałeś? Właśnie szukam i Twój głos jest tu (niestety) ekspercki...
Matjas - efekt przelewania też mam, jak stoję za długo na rękach. Po prostu takie.. no przelewanie.

Zdrowiejcie w pizdu!
brrr
acokurra jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.06.2014, 00:18   #814
Paluch
 
Paluch's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Koło
Posty: 253
Motocykl: XTZ 660 3YF
Paluch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 20 godz 54 min 52 s
Domyślnie

Przeto bardziej pusty niż tłusty . Było się do Qnia kopytami nie klamrować i kierownicę rękoma a nie odbytem dzierżyć :P. Czekam na Twoje członki zdrowe co by biceps w osi strzałkowej wzniosem butelki poćwiczyć. Domostwo Twe z inwentarzem pięknym pozdrawiam raz jeszcze . A tera się zamknij i rekonwalescentuj Majtasie.

Ostatnio edytowane przez Paluch : 06.06.2014 o 00:20 Powód: Słabo wyzwalem Matjasa.
Paluch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.06.2014, 00:47   #815
Miras Sc
SOmalijczyk
 
Miras Sc's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: SOsnowiec
Posty: 766
Motocykl: 1090 AdvR
Miras Sc jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 41 min 52 s
Domyślnie

No czytam i wierzyć mi się nie chce.

Ale nas koszą, te nasze harce i przyjemności.

Ilość wypadków i to na starcie sezonu, skłania mnie do nazwania tego 2014 roku - Rokiem Orzepa.
I tak go zapamiętam. Mój obojczyk to w końcu pierwsze w życiu złamanie. I na szczęście, tylko złamanie.

Szybkiego zdrowienia dla złamasów i stłuczaków i starczy już wpisów w tym dziale na ten rok.
Miras Sc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.06.2014, 01:26   #816
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 13 godz 4 min 55 s
Domyślnie

Skad ja to znam,noga zostala pod moto i pozamiatane,szlak by to trafil.Kumpel podniosl ze mnie moto a ja zobaczylem piete zamiast palcow.Miales duzo szczescia,w tym wszystkim,bardzo duzo.Z niewinnego ubadku mogla byc tragedia.Wracaj do formy i duzo cwicz.
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.06.2014, 10:33   #817
Vertus72
 
Vertus72's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Łódź
Posty: 602
Motocykl: Ansfaltowy pedał
Vertus72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 10 godz 28 min 55 s
Domyślnie

Cytat:
Ludwik Perney napisał:To jakie to przewinienie, że wjeżdża się w niewidoczną przeszkodę?
Z logicznego punktu widzenia żadne, ale ustawa o rd mówi, że masz prowadzić pojazd z taką prędkością by móc swobodnie obserwować sferę wokół pojazdu tak aby w porę wychwycić wszystkie zagrożenia i zapanować nad pojazdem by nie wyrządził szkód w mieniu czy zdrowiu.
Cytat:
I co to za zwyczaje, że zamiast pomóc ofierze wypadku, karze się ją na miejscu zdarzenia mandatem?
Przecież uczestnik takiego zdarzenia może działać pod wpływem szoku i z wszystkiego się wycofać.
To nie są zwyczaje, tą firmą zwaną policja rządzi królowa, której na imię statystyka, z chwilą podpisania mandatu przyznajesz się do popełnionego czynu i grzywna w postępowaniu mandatowym staje się jakby wyrokiem prawomocnym, jedynym organem, który może go anulować jest sąd, kiedyś mógł to zrobić funkcjonariusz. Jak to się stało, że Twój mandat został anulowany nie wnikam, ta firma zna różne przypadki, czasem lepiej napisać notatkę,że strony z bloczku zginęły niż wyjść na debila w sądzie, znam przypadki, gdzie karze się MK np. osoby nieletnie....tak tak są takie orły w tej instytucji.
Cytat:
Mam swoje doświadczenia ze służbami mundurowymi w sprawach wykroczeń drogowych i radzę sobie posługując się logiką
Całe życie powtarzam, że tam gdzie zaczyna się policja kończy się sens i logika, ale cieszę się, że trafiasz na ludzi którym Twoje argumenty trafiają tam gdzie trzeba i potrafią wyciągnąć wnioski. Zgadzam się, że jest to absurd, ale niestety takimi nasze państwo stoi.
Cytat:
No, ale śmiało, powiedz przy tej okazji, jak Ty to widzisz, przyda się na pewno ta wiedza, tym bardziej, że ten rok obfity jest w podobne wydarzenia.
Niestety nie ma jednomyślności czy skodyfikowanych procedur działania w policji, każda jednostka pracuje pod inną prokuraturą, innymi przełożonymi, są inne naciski i priorytety, choć niby prawo jednolite w całej Polsce.
Vertus72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.06.2014, 11:50   #818
Ludwik Perney
 
Ludwik Perney's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 1,369
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Ludwik Perney jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 7 godz 40 min 55 s
Domyślnie

Vertus72, wszelkiego rodzaju siłowe aparaty władzy, policjanci, strażnicy, prokuratorzy, kuratorzy, kalkulatorzy, działają często w oparciu o nieuzasadniony lęk swoich "pacjentów".
Ja tego lęku się wyzbyłem i zwyczajnie w każdej sytuacji, w której mam ponieść konsekwencje za - moim zdaniem - absurdalny czyn, interesuję się, protestuję, pokazuję absurd. Dwa razy trafiłem do sądu, oba razy zostałem uniewinniony. Większość przypadków kończy się na zabawnej korespondencji. To, że policjanci mają do dyspozycji bzdurne przepisy, nie znaczy, że mam oddawać się bzdurze.

No i moim zdaniem, cienka, stalowa linka rozciągnięta na drodze ma się nijak do przytoczonego przepisu. Równie dobrze, można oczekiwać, ze kierowca dostosuje prędkość do wystrzelonej do niego z pistoletu kuli.
Cytat:
Napisał Vertus72 Zobacz post
Z logicznego punktu widzenia żadne, ale ustawa o rd mówi, że masz prowadzić pojazd z taką prędkością by móc swobodnie obserwować sferę wokół pojazdu tak aby w porę wychwycić wszystkie zagrożenia i zapanować nad pojazdem by nie wyrządził szkód w mieniu czy zdrowiu.

Ostatnio edytowane przez Ludwik Perney : 06.06.2014 o 11:56
Ludwik Perney jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.06.2014, 12:02   #819
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,791
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 8 godz 18 min 24 s
Domyślnie

Równie dobrze, można oczekiwać, ze kierowca dostosuje prędkość do wystrzelonej do niego z pistoletu kuli.

z notatki; kierowca motocykla znajdujacy si ena linii strzalu pistoletu komisarza, nie dostosowal predkosci do wystrzelonej Kuli i nie zmieniajac toru jazdy w zwiazku z niedostosowaniem predkosci nastapilo zderzenie Kuli z motocyklista. Ciezko ranny kierowca zostal ukarany mandatem ktorego nie przyjal. Sprawa zostala oddana do sadu. Koniec notatki.

postrunkowy Malinowski
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.
fassi jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.06.2014, 12:11   #820
zipo
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Drugi raz czytam o tym , ze jakis idiota zastawil pulapke z drutu i drugi raz czytam jak probuje sie
uniknac absurdalnej "kary" (mandat)za to ze sie jest pokrzywdzonym, zamiast uruchomic sledztwo tyczace sie tego kto zastawil pulapke, i finalnie doprowadzajace takiego psychola na oddzial zamknuety...
Bedzie w tej Polsce kiedys w miare normalnie, co bym mogl wrocic nie nabywajac uprzednio gnata?...
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
??Kącik Video-Edytora - PROPOZYCJA Tymon Inne tematy 4 06.05.2011 10:31


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.