Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 04.08.2016, 00:10   #1
Stig


Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 3
Motocykl: RD03
Stig jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 godz 42 min 51 s
Domyślnie Kufry a sakwy przy glebach, tankbagi

Cześć. Piszę u Was dlatego że spodziewam się że macie najwięcej doświadczenia w tym temacie. Sprawa tym razem dotyczy WR'a 250 przygotowywanego jako adventure bike. W związku z tym że nie mam z tymi akcesoirami doświadczenia piszę do Was.

1. Stoję przed wyborem sakw bądź kufrów osadzanych na stelażu. Stelaż już jest. Kufry wydają się bardzo poręcznym i przyjaznym rozwiązaniem ale mam dość spore obawy co z takiego kufra zostanie po jakiejś glebie (a takie zdarzają mi się dość często). Czy taki kufer po paru glebach nie zostanie zniszczony ? Czy w związku z tym kufer to w ogóle dobry pomysł ?
Jakie możecie polecić kufry/sakwy ? Na pewno macie z nimi sporo doświadczenia...

2. Jakie tankbagi możecie polecić na taki motocykl ?

Miło by było gdyby całe wyposażenie było w miarę uniwersalne, tak żebym mógł to w przyszłości na luzie przerzucić np. do Afryki.

Z góry dzięki za odpowiedzi !
Stig jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
ABC pakowania. Kufry, sakwy, tankbagi... sambor1965 Przygotowania do wyjazdów 313 14.04.2023 19:41
Sakwy/rogal vs. kufry = bezpieczenstwo? Kamyk Szpej turystyczny - Produkty i Porady 54 22.03.2013 15:37


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.