Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.09.2014, 18:19   #931
zipo
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Ferdek

Bo my staramy sie tu podjac trudny temat ,gdzie przy takowym
zawsze jakis brain storm sie zdaza.
Przypomne,ze wobec skoncentrowanych I uzbrojonych Sil Lasow
my tylko slowem dysponujemy.
Wystepuje zatem ja zipo,w Twoim imieniu,bys ktoregos dnia
mogl swobodnie namiot rozbic gdzie zechcesz,a takze bys i lac mogl gdzie chcesz kolego...
Czyz to jest co zlego?
 
Stary 03.09.2014, 18:40   #932
sowizdrzal
Turysta DualSport
 
sowizdrzal's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Chorzów
Posty: 584
Motocykl: KTM 1200 6T
Galeria: Zdjęcia
sowizdrzal is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 2 dni 4 godz 17 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ferdek Zobacz post
Kolego Sowizdrzale, w żadnym z przytoczonych przez Ciebie postów Ziarko Was nie obraża, tymczasem pod jego adresem padło już kilka epitetów. O zwykłym wyśmiewaniu jego poglądów i ewidentnie gardzącym sposobie zwracania się do jego osoby nie wspominając. Akurat w tym przoduje Zipo, ale nie zaprzeczysz, że i Tobie się zdarzyło.
Ja swoje zdanie wyraziłem jedynie w kwestii myślistwa, bo jeśli chodzi o wjazd do lasu to nie wierzę, że coś się zmieni na naszą korzyść, więc wolę, żeby zostało jak jest.
Pozdrawiam i bez napinki. Trzymajmy jakiś poziom dyskusji, albo nie dyskutujmy wcale.
Możemy się spierać, co jest ,,obrazą'', a co ,,epitetem'', ale chciałbym w tej i każdej innej rozmowie zachować możliwość nazywania
poglądów nazisty - nazistowskimi, instynktów mordercy - morderczymi, idei komunistycznych - komunistycznymi, a drzew - drzewami i motocyklistów - motocyklistami

A Twoja konkluzja jest najwazniejsza (niezależnie kto ile serca i nerwów wkłada w ten wątek): trzymajmy poziom
__________________
Sowizdrzał
KTM 750 6T
Nie wierz, nie bój się, nie proś!
sowizdrzal jest offline  
Stary 03.09.2014, 19:25   #933
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,599
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 13 godz 32 min 10 s
Domyślnie

Hm, jeśli moje poprzednie wypowiedzi już Cię uraziły ( czego dałeś dowód cytatami konkretnych wypowiedzi), czy ja również mogę nazywać rzeczy po imieniu, czy tylko dla TWA tego forum to jest zastrzeżone?

Przypomnę Tobie, że używacie epitetów bez jakiegokolwiek oparcia w rzeczywistości. Bo zgodnie z SJP moja osoba nie spełnia wielu kryteriów do których próbujecie mnie zaklasyfikować.

Ostatnio edytowane przez Ziarko : 03.09.2014 o 19:27
Ziarko jest offline  
Stary 04.09.2014, 00:40   #934
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Nie musisz nazywać Ziarko.
Pewne sprawy są oczywiste i nawet nie powinieneś podejmować dyskusji, nawet w dobrej intencji.

Adagiio, takie niby nowe góru tego forum, sam nawołuje do raportowania... A wcześniej się tym brzydził.
Ode mnie na zlocie w Białej odwracał wzrok... Podobnie, jak kilku innych, np. Lepi. Rozumiem ich, ale jebał ich pies. To moje prawo rozumienia.
 
Stary 04.09.2014, 07:20   #935
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,946
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 51 min 14 s
Domyślnie

Nie raportuje postów , ponieważ uważam że to ormowski system kablowania , ale jeśli ktoś wymaga od nas abyśmy moderowali w wypowiedziach innych , to informuje go że ma do dyspozycji takie narzędzie bo bez raportu nie ma moderacji .


Elwood , odniosę się do Twojej zaczepki po raz ostatni . Ma wyjebane na Ciebie od czasu kiedy wywaliłeś mnie z Biesowiska bodajże w 2008 roku za drzwi , myśląc że przyjachaliśmy żreć i staczać się na krzywy ryj na twojej imprezę . Wpadliśmy z Pawłem żeby złożyć Iziemu życzenia urodzinowe i zamienic kilka słów z przyjaciółmi . Postawiłem na Tobie krzyżyk i tyle . Podszedłeś do stolika w Białej przywitać się więc podałem Ci rękę , na nic więcej nie licz . Kiedy przyjeżdżałem na mszę za Izim też patrzyłeś na mnie z byka bo to przecież Twoja impreza a ja nie byłem na nią zaproszony , przestałem przyjeżdżać . Jeśli masz mi coś do powiedzenia , to zrób to face tu face a nie klepiąc w klawiaturę kompa .

Napisałem to już kiedyś , forum jest na tyle duże że starczy tu miejsca dla wszystkich , ja nie wtrącam się do tego co i jak piszesz , masz tu dziś wolność słowa o jakiej nawet nie marzyłeś jakiś czas temu . Znudziło Ci się ?
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline  
Stary 04.09.2014, 09:48   #936
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Kiedy przyjechałeś na mszę do Łopienki, to siadleś z boku i nikt na Ciebie z byka nie patrzył, więc nie konfabuluj.
Nawet nie wiedziałem, kim jesteś. Dopiero Pastor zwrócił mi na koniec na Ciebie uwagę, ale odniosłem wrażenie, że przy tym zgiełku chcesz w ciszy kontemplować śmierć kolegi.
Twój komentarz do tej sytuacji jest dla mnie tylko i wyłącznie wyrazem frustracji (w Białej też nie znałem Twojej facjaty, bo i skąd?).

Akcji z 2008-ego nie pamiętam za dobrze ale skoro ją wypominasz, to znaczy, że przyjechałeś na krzy ryj i nawet nie potrafiłeś się przywitać z gospodarzem. To były czasy, kiedy dokładałem do tej imprezy niemal co rok a wpisowe było niskie. Polityka tej imprezy była jasna. Jest zamkniętą i KONIEC. Za parę groszy można było wziąć udział a nie teraz pierdolić.

Czy znudziło mi się?
Cieszę się, że sprawy zostały wyjaśnione i to publicznie.
Na imprezy z Twoim udziałem więcej nie będę jeździł inaczej musiałbym taką nazwać imprezą hipokrytów z lubym tekstem na koniec "dziękuję wszystkim uczestnikom..."
Na kolejne msze ku pamięci Izydora, zapraszam każdego bez wyjątku. Ten chłopak łączył ludzi. O tej w listopadzie, jak dopnę temat poinformuję, jak zwykle w stosownym wątku.
 
Stary 04.09.2014, 10:49   #937
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 1 godz 3 min 58 s
Domyślnie

No i koniec jak zwykle.... czy naprawdę zmieniamy się w ONet

NIE MUSICIE SIĘ KOCHAĆ, ALE SZANOWAĆ - POWINNIŚCIE!

Czy nie można rozmawiać merytorycznie - o temacie
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline  
Stary 05.09.2014, 15:12   #938
szymon25
 
szymon25's Avatar


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Ciechanów
Posty: 1,660
Motocykl: 2x RD04, SHL gazela, ES250, TS250, Motorynka Pony, 126pEI i Ursus 4011 :)
Przebieg: rosnie
szymon25 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 8 godz 58 min 29 s
Domyślnie

wylewanie na siebie pomyj jest ciekawsze.
__________________
AFRICA TWIN FOREVER!!!!
szymon25 jest offline  
Stary 05.09.2014, 15:49   #939
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Żadne pomyje.
Ani Adagiio mnie nie obraził, ani ja jego.
Po prostu kilka gorzkich słów, z prostym przekazem na koniec.

Niektórzy z Was próbują być bardziej święci niż Tomasz z Akwinu.
 
Stary 05.09.2014, 16:04   #940
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,599
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 13 godz 32 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zipo Zobacz post
Przypomne,ze wobec skoncentrowanych I uzbrojonych Sil Lasow my tylko slowem dysponujemy.
Oni niczym innym z Wami nie walczą niż też tylko słowem.
Ale przypomnę.
Myśliwych w Polsce jest około 116.000 osób
Zatrudnienie LP 25.500 osób
Liczba motocyklistów w Polsce jest 1.100.000 osób
Ziarko jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dyskusja o pewnej Afric'e Qba Inne tematy 27 19.11.2012 21:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.