Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.11.2018, 12:16   #21
Gilu
 
Gilu's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Glisne
Posty: 960
Motocykl: RD03
Przebieg: posiada
Gilu jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 dni 36 min 15 s
Domyślnie

Ja w Kirgistanie byłem 2 razy ponad dwadzieścia dni w siodle i ok 4tkm i objechałem ok połowę kraju,jeszcze pod Pik Lenina nie dotarłem
Może ja za wolno jeżdżę?
__________________
Świeć pomimo wszystko
Bierz przykład ze słońca
Ma w dupie,czy kogoś razi
Gilu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.11.2018, 13:22   #22
dawid8210
 
dawid8210's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Kiełczygłów
Posty: 1,728
Motocykl: RD07a
Przebieg: 00000
dawid8210 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 6 dni 8 godz 22 min 46 s
Domyślnie

Gilu, może i wolno jeździsz, ja tam nie wiem. Ale pewnie przez to więcej zobaczyłeś
dawid8210 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.11.2018, 19:13   #23
Dżeferson


Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 116
Motocykl: czarna szczała
Dżeferson jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 22 godz 14 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
Zrobię Wam prezent pod choinkę i napiszę "przewodnik" motocyklowy po Kirgistanie i po Pamirze. Będzie miało to ze 40 stron. Może wam pomoże
Nie posiadam się z radosci nań, a że słowo się rzekło to... czekamy na pierwszą gwiazdkę
Dżeferson jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.11.2018, 08:53   #24
chemik
 
chemik's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 1,425
Motocykl: Husqvarna 701 Enduro
chemik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 15 godz 21 min 25 s
Domyślnie

A dlaczego w obu wariantach chcesz przez Litwę, Łotwę i Moskwę jechać? Nie byłoby bliżej i szybciej przez Kijów, Woroneż, Wołgograd i Astrachań? Trasę Astrachań --> Wrocław przejechałem w 4 dni (najdłuższy dzienny dystans to 1150km). Odcinek rosyjski na tej trasie jest całkiem dobry i kilometry łatwo się "robi".
A wracając do tematu: jeśli chcesz w 21 dni zaliczyć Kazachstan, Kirgizje i Tadżykistan to będzie to właśnie "zaliczenie".
Jeśli jesteś optymistą to możesz odwiedzić południowo-wschodni Kazachstan i Kirgizję. Wtedy, jeśli nić się nie wykrzaczy po drodze, odwiedzisz wszystkie ciekawe miejsca. Całą resztę trasy będziesz musiał potraktować tranzytowo.
W 2016 stałem przed takim samym dylematem. Mimo znacznego ograniczenia planu i tak nie dojechaliśmy do Kirgizji. W sumie "zmarnowałem" 6 dni z 23. Gdyby nie to, to plan by się udał.
PS
Pilcz dobrze ile masz dni. Czy 21 oznacza, że bierzesz 3 tygodnie urlopu? Jeśli tak, to wraz z weekendami granicznymi daje to 23 dni. Jeśli wyjedziesz w piątek po pracy to już masz 23,5 dnia. I tak oto wydłużyłem Ci czas o 10%.
chemik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.11.2018, 09:00   #25
przemo77390


Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,829
Motocykl: inne moto
przemo77390 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 21 godz 47 min 22 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał chemik Zobacz post
A dlaczego w obu wariantach chcesz przez Litwę, Łotwę i Moskwę jechać? Nie byłoby bliżej i szybciej przez Kijów, Woroneż, Wołgograd i Astrachań? Trasę Astrachań --> Wrocław przejechałem w 4 dni (najdłuższy dzienny dystans to 1150km). Odcinek rosyjski na tej trasie jest całkiem dobry i kilometry łatwo się "robi".
A wracając do tematu: jeśli chcesz w 21 dni zaliczyć Kazachstan, Kirgizje i Tadżykistan to będzie to właśnie "zaliczenie".
Jeśli jesteś optymistą to możesz odwiedzić południowo-wschodni Kazachstan i Kirgizję. Wtedy, jeśli nić się nie wykrzaczy po drodze, odwiedzisz wszystkie ciekawe miejsca. Całą resztę trasy będziesz musiał potraktować tranzytowo.
W 2016 stałem przed takim samym dylematem. Mimo znacznego ograniczenia planu i tak nie dojechaliśmy do Kirgizji. W sumie "zmarnowałem" 6 dni z 23. Gdyby nie to, to plan by się udał.
PS
Pilcz dobrze ile masz dni. Czy 21 oznacza, że bierzesz 3 tygodnie urlopu? Jeśli tak, to wraz z weekendami granicznymi daje to 23 dni. Jeśli wyjedziesz w piątek po pracy to już masz 23,5 dnia. I tak oto wydłużyłem Ci czas o 10%.
Start to 6 lipca a powrót 28 lipca - czyli 23 dni wychodzi.
przemo77390 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
A kiedyś było tak... jorge Imprezy forum AT i zloty ogólne 13 06.06.2013 01:45
Gdzie nas jeszcze nie było? giziu Kwestie różne, ale podróżne. 14 29.07.2008 18:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.