Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy > Pomagamy - za free

Pomagamy - za free Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Zapraszamy.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 31.01.2014, 15:19   #1
Lokaty
 
Lokaty's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 8
Motocykl: RD03
Lokaty jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 49 min 32 s
Question Proszę o pomoc, SZYBKĄ jak szyba! Rejestracja AT!

Witam! Co do tematu prosiłbym o przeniesienie jeśli wybrałem zły dział. "Tak, jestem tu nowy", oraz "Tak, założyłem ten temat i konto tylko z tego powodu że chciałbym zacząć jeździć na Africe, a nie wiem jak ją zarejestrować", jeśli uda mi się mój misterny plan, na pewno dołączę do grona szczęśliwych forumowiczów, a teraz - do rzeczy:

Więc, oglądam się za kupnem AT już dość długo, a że nie mam na to 20tyś. zł(A nawet gdybym miał, to 750'tką i tak nie pojeżdżę na A2), wpadła mi nie dawno oferta starej poczciwej rd03 650ccm, ale że niestety dysponuję tylko i wyłączenie kat. A2(do 35kw mocy i przelicznika 0.2kw/kg masy motocykla) borykam się z problemem rejestracji. Kandydatka jest francuską, sprowadzoną do Polski, we francuskim dowodzie pod symbolem P2(czyt. moc w kW) ma wbite "0" i teraz moje pytanie, czy da się ją zarejestrować na polskie blachy z wpisem np. równe 35kW, albo 34.99kW? Strasznie mi zależy na AT, nie chce TransAlp'a, Dominator'a, DR'ki, albo Tenere...proszę o jak najszybszą pomoc, iż ta piękna "żabojadka" stoi tam sama i w każdym momencie ktoś inny może położyć na nią łapę ;D Z góry dziękuję. Szymon

Ostatnio edytowane przez Lokaty : 31.01.2014 o 15:56
Lokaty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Popsułem i proszę o pomoc :) Kuba Rama, zawieszenia, napęd 40 30.05.2013 08:42
Proszę o pomoc w obsłudze Zumo 550 Franz Inne tematy 0 05.05.2010 11:05
wymiary sztycy - prosze o pomoc... Mirasus Rama, zawieszenia, napęd 2 12.10.2009 22:23


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.