Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02.10.2018, 07:57   #51
Wojtec
 
Wojtec's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 59
Motocykl: XL650V
Wojtec jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 5 dni 2 godz 2 min 37 s
Domyślnie

Jak stać, to kupować i się cieszyć.
Ktoś musi kupować nowe motocykle żeby ktoś je potem mógł odkupić.
Wojtec jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.10.2018, 08:35   #52
szelas


Zarejestrowany: Nov 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 248
Motocykl: CRF1000D
szelas jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 13 godz 51 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sneer Zobacz post
Bo to w dużym stopniu zależy od długości nóg. Ja mam 177 i ATAS na normalnej kanapie jest dla mnie akurat. Na NAT jeżdżę na wyższym ustawieniu, ale na niższym też jest OK.

Sent from my G8441 using Tapatalk
Masz oczywiście rację, niemniej za pierwszym razem jak się przymierzałem do ATAS, to była tylko normalna kanapa, przy której tylko smyrałem ziemię nogami, więc odpuściłem, ale teraz mam dylemat która brać. Najgorsze, że jest ATAS jest sporo droższa, gównie przez akcesoryjne rozszerzenia, które są w standardzie (gmole, grzane manetki, płyta pod silnikiem i chyba ledowe halogeny), i chyba nie można z nich zrezygnować (o to nie dopytałem w salonie). Na razie kontuzja z zeszłego tygodnia wymusiła przerwę w jeżdżeniu, więc paradoksalnie mam więcej czasu na decyzję którą brać
szelas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.10.2018, 09:05   #53
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,857
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 3 godz 30 min 30 s
Domyślnie

Bież zwykłą, będzie Ci się dużo łatwej jeździć.
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.
madafakinges jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.10.2018, 09:07   #54
operator99


Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 266
Motocykl: nie mam AT jeszcze
operator99 jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 3 godz 35 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał madafakinges Zobacz post
Bież zwykłą, będzie Ci się dużo łatwej jeździć.
operator99 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.10.2018, 15:03   #55
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie

Podrzucajac nieco temat - odwiedzilem dzisiaj dealera Kawasaki, (mam do nich najblizej) przymierzyc sie pogladowo do Versysa650. Jak pisalem wczesniej siedzialem jakis czas temu na BMW f800GS adv, katalogowo wysokosc siedzenia beemki to 880 mm. Nie bylem w stanie postawic stop plasko, brakowalo kilku cm (+- 5) "w pięcie" z obu stron. Versys ma siodlo na wysokosci 840, i nie tylko stalem plasko i pewnie, ale do tego mialem nawet delikatne ugiecie w kolanach na tyle ze moglem spokojnie bujac motocyklem na lewo-prawo wciaz stojac plasko. What the hell.... przeciez to zaledwie 4 cm, a roznica kolosalna !

Versys jako taki to bardzo fajny motocykl, ale utrzymuje ze jak dla mnie "szosowy". Mimo to nawiazala sie szczera nic sympatii Do tego sprzedawca wykombinowal oferte ktora okazalo sie jest duzo lepsza niz oczekiwalem. Z minusow - nie ma mozliwosci jazdy probnej, sprzeta demo juz sprzedali...
W weekend planuje przymierzyc sie do NAT, temat jazdy probnej o tej porze roku staje sie watpliwy.
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.10.2018, 15:15   #56
JarekO


Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Ostrów Mazowiecka
Posty: 1,489
Motocykl: nie mam AT jeszcze
JarekO jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 9 godz 21 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał GregoryS Zobacz post
Podrzucajac nieco temat - odwiedzilem dzisiaj dealera Kawasaki, (mam do nich najblizej) przymierzyc sie pogladowo do Versysa650. Jak pisalem wczesniej siedzialem jakis czas temu na BMW f800GS adv, katalogowo wysokosc siedzenia beemki to 880 mm. Nie bylem w stanie postawic stop plasko, brakowalo kilku cm (+- 5) "w pięcie" z obu stron. Versys ma siodlo na wysokosci 840, i nie tylko stalem plasko i pewnie, ale do tego mialem nawet delikatne ugiecie w kolanach na tyle ze moglem spokojnie bujac motocyklem na lewo-prawo wciaz stojac plasko. What the hell.... przeciez to zaledwie 4 cm, a roznica kolosalna !

Versys jako taki to bardzo fajny motocykl, ale utrzymuje ze jak dla mnie "szosowy". Mimo to nawiazala sie szczera nic sympatii Do tego sprzedawca wykombinowal oferte ktora okazalo sie jest duzo lepsza niz oczekiwalem. Z minusow - nie ma mozliwosci jazdy probnej, sprzeta demo juz sprzedali...
W weekend planuje przymierzyc sie do NAT, temat jazdy probnej o tej porze roku staje sie watpliwy.
Dodatkowa różnica może być spowodowana szerokością kanapy.
JarekO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.10.2018, 19:50   #57
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Grzegorz pytanie na ile masz doświadczenie motocyklowe i na ile na podstawie info z neta jesteś w stanie dośpiewać sobie kwestie bez jazdy próbnej. Dwa razy miałem okazje kupić tak moto i było ok - ale dokładnie wiedziałem czego się spodziewać bo opierałem się na doświadczeniu z wieloma poprzednimi motkami.

M
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.10.2018, 09:24   #58
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie

Doswiadczenie motocyklowe zadne - nie liczac kursu (co prawda rozszerzony, ale to i tak tylko "dziesiatki" godzin zamiast setek czy tysiecy) i simsona lata temu.
Wiec jazdy probne to dla mnie dosyc wazna rzecz, i widze ze moze byc z tym problem. Nie wiedzialem ze dilerzy wyprzedaja motki demo juz teraz, wydawalo mi sie ze wystawiaja je juz po definitywnym zakonczeniu sezonu.
W najblizszy weekend bede u znajomych w stolicy, o ile u mnie na slasku do niektorych dealerow trzeba podjechac (np. rozsadny dealer Hondy to dopiero Krakow albo Czestochowa) o tyle tam wszystko jest niemalze w jednej dzielnicy. Mam juz "liste wycieczki", poprzymierzam sie, poodwiedzam itd. Na pelna jazde probna nie licze - pociagiem jade i nie mam jak zabrac ciuchow na moto i kasku, ale mam niesmiala nadzieje ze moze chociaz koleczko "na parkingu" bedzie szansa zrobic.
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.10.2018, 10:00   #59
Ozzz
 
Ozzz's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 55
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Ozzz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 19 godz 16 min 43 s
Domyślnie

https://youtu.be/KIw5DHJ0d9A

Żeby się tak nie skończyło. 😜
Ozzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.10.2018, 11:13   #60
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie



Gosc "trochę krępawy", Na zadnym moto na ktorym do tej pory siedzialem nie bylo jeszcze AZ TAK. Chociaz z drugiej strony mam bardzo podobna kurtke... przypadek ? :P
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Romet 125 adv jako pierwsze moto Pils Inne - dyskusja ogólna 5 05.06.2016 22:48
Ubiór na pierwsze moto papko Ciuch Afrykańczyka 19 16.05.2016 19:19
Jakie pierwsze moto XT,DOMINATOR, DRka ? lukasz_vip Inne tematy 29 12.09.2009 08:40


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.