Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Rama, zawieszenia, napęd

Rama, zawieszenia, napęd Montaż i demontaż łańcucha, zębatek, zawieszenia przedniego i tylniego, centralki i bocznej podstawki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje łancuchów, podnóżki, półki.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07.04.2020, 11:08   #21
ziutek2002
Tomaj
 
ziutek2002's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Nekla wlkp
Posty: 516
Motocykl: RD07,CRF1000L/DCT, XL600V
Przebieg: znośny
ziutek2002 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 9 godz 6 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mallory Zobacz post
Czyli nie zgłębiałeś lektury na forum:) zawór jako przyczyna jest opisany a i panewki jako przyczyna są opisane.... kto wie co jest u Ciebie.
Nagram jutro podobny do Twojego filmik jak jest u mnie.

Edit: gdzieś nawet był filmik z diagnozy na YT, nie mogę teraz znaleźć.
Komplet nowych rur to koszt od 700 do 900 pln (allegro), a może gdyby tak ktoś regenerację robił... miał możliwość... można-by zbiorówkę zrobić.
Nie, przyznaje - lektury nie zgłębiłem. Ale znając siebie prędzej czy później wrócę do tematu i to rozgryzę (tak jak niedawno wymieniałem uszczelniacze zaworowe w dwóch Afrykach bez wyjmowania silnika - chodzi o pierwszy cylinder - jest to możliwe).

Mimo kwarantanny mój dział mechaniczny ma teraz sporo roboty podczas przestoju firmy, więc z czasem trochę gorzej. Tak jak pisałem - czekam cały czas za jedną Afrą aby to porównać, no a ten stuk jest przez innych w ogóle nie słyszalny, nie zauważalny no ale przyznaje ....jestem trochę ,,zboczony'' w takich tematach
ziutek2002 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2020, 14:02   #22
ziutek2002
Tomaj
 
ziutek2002's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Nekla wlkp
Posty: 516
Motocykl: RD07,CRF1000L/DCT, XL600V
Przebieg: znośny
ziutek2002 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 9 godz 6 min 31 s
Domyślnie

No i w końcu mogłem porównać z inną Afryką - jest dokładnie to samo (kolega w ogóle nie zwrócił na to uwagi i zdziwił się jak ja to znalazłem). Reasumując, nie ruszam tego, chociażby dlatego, że zobaczenie z samej ciekawości wiąże się z założeniem nowych uszczelniaczy, których nie będę na siłę kupował. Wrócę do tematu późną jesienią lub w okresie zimowym....
ziutek2002 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Cieknące lagi greszczyn NAT - Warsztat 262 14.10.2022 20:11
Lagi vtwin90 Rama, zawieszenia, napęd 7 09.12.2018 23:11
Sprężyny Zaworowe z auta w lagi - RD07 jakie?? marecki999 Rama, zawieszenia, napęd 14 26.11.2017 06:35


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.