Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 21.02.2021, 14:01   #1
Widmo80
Pracuj uczciwie dla dobra swego kraju- dostaniesz rentę , bilet do raju
 
Widmo80's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Dzierżoniów
Posty: 970
Motocykl: RD03
Przebieg: 12 000
Widmo80 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 godz 28 min 6 s
Domyślnie Szafy wnękowe, zgryz z wykonawcą.

Jakiś czas temu z moją, doszliśmy do wniosku, że przydało by sie zrobić z 2 takie szafy bo to załatwiło by problem braku miejsca w szafkach itd. Więc Jakiś znajomy, zajmuje się tym, meblami szafami kuchniami itd. Zadzwoniłem,przyjechał na wycenę. Oczywiście w pospiechu wszystko, bo on nie ma czasu i tyle zamówień (...) i cale to pierdolamento o braku czasu, na które jednak znalazł czas... Ok mówie o co chodzi , co ma byc itd.Jedna szeroka na 140cm, druga szeroka na 330cm. Wewnątrz nic specjalnego, drążek , jakieś półki..drzwi suwane, razem 4 sztuki w tym 2 z lustrem. Dzwoni później , że 7200 złza to wyjdzie i czy robimy. Sobie myślę, ma być dobrze , to i trzeba zaplacić. Ok robimy. Ale on chce zaliczkę 5tys zł. Se myslę trochę go poniosło, ale skoro to znajomy to o co tu się bać. To bylo w grudniu 2020. Miał być w połowie stycznia. Po telefonach licznych, zjawił sie teraz dopiero, czyli końcem lutego.No niestety zaliczka dana więc nie ma wyjścia tylko czekać. Zaczął od mniejszej szafy i po kolejnej porcji pierdolamenta o braku czasu i ilości zleceń zabrał sie za robotę.Jedno popołudnie i wszystko co przywiózł sam w swojej fabi , zaczal skręcać i docinać. Oczywiscie nagle sie dowiedziałem jakie to ja mam krzywe ściany, ale odchylki 1 czy 2 cm na budowach to chyba norma. Pojechalem na basen, bo nie mogłem patrzeć jak to robi- jak dla mnie amatorka i chyba sam bym to zrobil tak samo. Moja została z nim, bo przecież ktoś musi zrobić kawę . Wracam później, i krew mnie zalała Szpary, drzwi nie domykają się bo góra dochodzi a dół już nie(...) No taniochą smierdzi i brakoróbstwem( co oczywiscie gadką nadrabial skutecznie) Dzwonię i pytam czy już to jest skończone , bo zajebiscie mi sie to nie podoba, on na to ze czeka na lustra i inne takie, Nie chce mi sie pisac wiecej , ale mam ochotę go pogonić i odzyskać wpłaconą zaliczkę a juzna pewno nie chcę żeby zabierał się za drugą szafę, bo pewnie też to zrobi na odpi.rdol, na kolanie , bo mu brakuje czasu (...) Pytanie, jak z tego wybrnąć, umowy jako takiej na papierze brak a po próbce robót nie chcę wiecej goscia widzieć.
Widmo80 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wykonawca stelazy potrzebny!!! e200g_ Wszystko dla Afryki 55 15.03.2012 18:46


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.