Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Polska

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13.08.2013, 10:40   #1
szymon25
 
szymon25's Avatar


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Ciechanów
Posty: 1,657
Motocykl: 2x RD04, SHL gazela, ES250, TS250, Motorynka Pony, 126pEI i Ursus 4011 :)
Przebieg: rosnie
szymon25 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 6 godz 28 min 30 s
Domyślnie Atak na zamek

Plan był taki.
Piątek po południu Emilka wraca z pracy, ja rano z pracy, no to co jedziemy zdobywać zamki. Przyszedłem do mieszkania z zamiarem spakowania motocykla i zrobieniem obiadu itd itp. O 9 przyszedł facet ściane kuć w sypialni kuł do 10 mniej wiecej. Potem poszedłem z psiuniem na spacer i poznałem sąsiada co mówił ze zna Rodezjana i jezdzii na superteresie. Gadka szmatka jak tam motór? Co tam słychać? My sąsiady itd. No nie ma chamulca z tyłu mi mówi po jakimś czasie sąsiad. To ja mu, dawaj Terese na warsztat bedziem remontować. Podjechał pod mój blok wyciągnelem pompe od hamulca, rozbieranko smarowanko odpowietrzanie i dziala. ( pierwszy raz dosiadalem supreteresy. Bez szału ) Ale nieważne, juz 14:10 a Emilka wraca o 16 do mieszkania a Obiad ma być żeby wczesniej wyjechac, Ja łapy w smarach po pachy w chacie pierdolnik obiadu nie ma. Trzeba zageszczac ruchy jak chce jechac. o 17 przydalo by sie wyjechac. Szybkie spaghetti i sprawa załatwiona. ---------> motocykl spakowany 17:08 mniej wiecej na zegarku no to ruszamy w droge. Atakować zamek...
__________________
AFRICA TWIN FOREVER!!!!

Ostatnio edytowane przez szymon25 : 13.08.2013 o 10:43
szymon25 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.08.2013, 11:08   #2
!marysia!
 
!marysia!'s Avatar


Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Radom
Posty: 106
Motocykl: BMW R1200 GSA
!marysia! jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 2 godz 17 min 20 s
Domyślnie

Nie ma zdjęć Nie liczy się Zaczynaj od nowa
!marysia! jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.08.2013, 19:35   #3
Rodezjan
rotweiler1
 
Rodezjan's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: W-wa
Posty: 470
Motocykl: RD07a
Przebieg: rosnący
Rodezjan jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 dni 5 godz 7 min 55 s
Domyślnie

Skoro naprawiłeś mu ten hamulec to jeszcze namów go na mitasy 09 i zaciągniemy go w błoto.
__________________
Jazda na pełnej kulturwie!!!
Rodezjan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.08.2013, 16:21   #4
szymon25
 
szymon25's Avatar


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Ciechanów
Posty: 1,657
Motocykl: 2x RD04, SHL gazela, ES250, TS250, Motorynka Pony, 126pEI i Ursus 4011 :)
Przebieg: rosnie
szymon25 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 6 godz 28 min 30 s
Domyślnie

hehehe spróbuje Rodezjanie.


Plan był taki żeby dojechać na zamek w Olsztynie koło Częstochowy. W piątek koło 20: 30 być na miejscu. Ale oczywiście wyszło zupełnie inaczej. Jadziem jadziem przez stolice, a przez stolice jak to przez Warszawe... nudno ciasno i trzeba sie rozpychać. Na szczęście trafił sie przed nami Haras i rozganiał sfrustrowane towarzystwo wolnymi wydechami.Tratatatata!!! później pomyliłem droge bo chcialem cos tam mijac i wyjechalem przez Opacz w Raszynie. No dobrze. Połowa sukcesu za nami.
Szybkie sprawdzenie na inteligentnym smartfonie Emilki czy w prawo czy w lewo i kierunek zamek....
Autostrada jak Autostrada. Nuda niemiłosierna. Jadziem jadziem jadziem i jadziem. gdzieś za Rawa Mazowiecka na horyzoncie pioruny biją i czarne chmury złowrogie widać. Mysle sobie przeleci bokiem no to dalej jadziem. Chmury coraz wieksze a pioruny zaczyna być słychać. Chyba trzeba kombinować spanie albo zawracać Bo Emilka mi takich urodzin nie daruje... :P Bo to właśnie były Jej urodziny... Zatrzymuje sie na boku tej cholernej autostrady. Nienawidze autostrad!!!.... wycia tych samochodów szybko jadących, tego szumu cholernego i nieciekawych widoków. w sumie jakich widoków? nie poogladasz bo z kazdej strony atakuja światła w lusterkach.. Dobra, stoimy i dzwonimy, a grabie to mi sie trzesły od tej autostrady jak u deliryka jakiegoś znaczy mrowienie miałem okrutne. Dzwonimy. Najpierw do kumpla do Tomaszowa Maz. Nie odbiera... Dzwonimy do Aśki koleżanki Emilki. Odebrała... Dawajcie przyjeżdzajcie. Ńo to jedziemy. Do Żelechlinka. Emilka GPS na superinteligentnym smartfonie załącza i jedziemy. Bokami, nawet fajnie, tylko krótko bo Burza już za plecami czycha zeby nas wymoczyć. Żelechlinek nie był daleko jakies 15 km. Szybki sklep, jedzenie, Piwo i do Aśki. Tam jedzenie, Piwo i babskie blebleble... ale fajnie w sumie Było. W nocy po burzy spacer, śmierdzące kwiaty i za duża fontanna. Dobra koniec ględzenia, jedna marna burza nas nie powstrzyma na jutro przygotowany jest nowy plan ataku na Zamek...
__________________
AFRICA TWIN FOREVER!!!!
szymon25 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.08.2013, 16:54   #5
szymon25
 
szymon25's Avatar


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Ciechanów
Posty: 1,657
Motocykl: 2x RD04, SHL gazela, ES250, TS250, Motorynka Pony, 126pEI i Ursus 4011 :)
Przebieg: rosnie
szymon25 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 6 godz 28 min 30 s
Domyślnie

Sobota rano. Plan był taki żeby dojechać do Olsztyna i chociaż przejechać Jure Krakowsko- Częstochowska. do checin dojechać bo jaskinia Raj zamówiona na 9.30. Mieliśmy wyjechać rano o 8 ale nie wstalismy. poza tym padało troche i wstalismy o 10. Sniadanie, gadanie i takie tam inne babskie blebleble. Pakowanie Motocykla i jazda z rana ok 11:10 wyjeżdzamy. no może wczesniej. nie bardzo pamiętam. No to jadziem. Na Tomaszów maz. Bokami. Dzwonił rano wczorajszy kumpel i myslimy sobie, jakby padalo to sie u niego zatrzymamy i poczekamy. Coś zjemy i pojedziemy. W końcu Kret z Horczyczakiem twierdzili ze po południu bedzie ładnie. Do Tomaszowa niedaleko z 30 km. na jakąś 12 jestesmy u Niego. Mamy szczescie po wejściu do domu zaczeło padać... Ale nic wierzymy w proroctwa Kreta. Piotrek i jego starszy mówia ze u nich tez jest Ciekawie. Bunkry i inne ciekawostki źródła błękitne i Zamek w Inowłodzu. No dobra nic ze pada. Jadziem zwiedzac bunkry . W samochód i do Jelenia. Tam hitlersyny pociągi w bunkrach chowały. Podstępnicy... Niezłe te bunkry szczególnie po W tym Jeleniu to trzeba mieć latarke zeby coś widzieć. Mielismy akurat połazilismy troche po kolejowym bunkrze. Qwa tam szatanisci chyba koty jedzą... Jakieś kozły barany pentagramy ponarysowywane, Sfastyki i głowy adolfa na ścianach. Niezłe graffiti było w jednym bunkrze. Wrzucę wieczorem zdjęcie. w tzw międzyczasie Dzwonił do mnie Wojtek i sie z nim umówilem ze jak bedziemy w niedziele wracali to zajedziemy pod fontanny. Wychodzimy. pochodzilismy jeszcze troche w deszczu po lesie i po innych bunkrach i pojechaliśmy do Konewki. Tam ten bunkier kolejowy ma 380m długości i światło porobione. Wogóle tam muzeum. Ale Pewnie Czesc osób widziała. Tam fajna faza jak ktoś nie wie to nie pójdzie. Idzie sie idzie tunelem, tunel coraz niższy aż w końcu trzeba sie ostro chylać. dochodzi się do konca i na końcu jest dzióra pionowa a w niej drabinka i swiatło na górze. Właże. I co tam widze... Szok w życiu bym sie nie spodziewal....
Ale nie powiem co tam było...
nie będe zdradzał niemieckich tajemnic...
Powrót do Tomaszowa. niedalek zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu. Przez spałe i pomnik żubra co mu ruskie łeb ucieli... zakupy na Obiad, pada wiec pojawia sie piwo Plan na dzisiaj ulega zmianie... Park, niebieskie żródła, piwo, łażenie po lesie, musimy wstać o 6:00, piwo, dom kolacja... 2 w nocy sie zrobiła. Dobranoc...
__________________
AFRICA TWIN FOREVER!!!!

Ostatnio edytowane przez szymon25 : 14.08.2013 o 16:58
szymon25 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.08.2013, 21:45   #6
dopra
 
dopra's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Poznań
Posty: 628
Motocykl: DR650SE
Galeria: Zdjęcia
dopra is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 1 dzień 14 godz 52 min 55 s
Domyślnie

Nic nie widac, gdzie sa zdjecia

Sent from my BB using Tapatalk
dopra jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Spawacza nagły atak potrzebny. Zenon Inne tematy 11 25.07.2013 20:13
Zamek Czocha 28.07.12r Guziec Umawianie i propozycje wyjazdów 0 24.07.2012 15:04


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.