Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Zobacz wyniki ankiety: W jaki dzień bedziesz rano na granicy?
czwartek 41 69.49%
piatek 18 30.51%
Głosujących: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31.05.2016, 13:39   #701
sluza
 
sluza's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Bialystok I Akalice
Posty: 1,706
Motocykl: AT RD07a; XR600R
sluza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 18 godz 39 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał puszek Zobacz post
Wiem o trzech kurach. Jedną przy nas płacił sprawca i nie wyglądało, że jest jakiś problem. Za drugą ubitą gdzieś koło ośrodka zapłacil organizator- mam nadzieje ,że kasa dojdzie do poszkodowanych. A co do trzeciej , to nie mam informacji.
a tak z ciekawości to na ile jest wyceniana kura?
sluza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.05.2016, 13:41   #702
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 1 min 44 s
Domyślnie

kurica warta stówe jest...i tak poszła do gara...
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.05.2016, 13:49   #703
sluza
 
sluza's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Bialystok I Akalice
Posty: 1,706
Motocykl: AT RD07a; XR600R
sluza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 18 godz 39 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Kilkanaście lat temu przyjeżdżali ci którym się wydawało ze mogą robić co zechcą w Beskidzie Niskim. Rozjeżdżali zwierzęta, jeździli rolnikom po uprawach, szkółkach leśnych, terenach łowieckich itp., mając w dupie że wyrządzali innym szkody. Przez takich zjebów w lasach wiszą linki a na dróżkach prowadzących do lasu przez prywatne pola, sfrustrowani i bezsilni mieszkańcy zastawiali pułapki. Na Ukrainie takich problemów jeszcze nie ma, ale żeby tak pozostało wypada szanować mieszkańców i nie pałować po wsiach, tylko pyrkać żeby nikogo nie wkurwiać i nie wyrządzać szkód.
przecież wiesz bo sam byłeś, że nie jeździmy na Ukrainie po uprawach, zwierzęta staramy się mijać ostrożnie, żeby ich nie spłoszyć i robić wszystko, żeby częściej machano do nas rękami bez kamieni. Kura jest taka durna, że czasem nie przewidzisz jej zachowania, tym bardziej gdy się kurzy i nie dużo widać.
Nas zaatakowano, gdy wjechaliśmy niechcący w ślepą uliczkę i chcieliśmy zawrócić, nie na czyimś podwórku, łące czy w ogródku. To była ordynarna agresja bez powodu. Żeby rzucić komuś w głowę skałą wielkości głowy to trzeba być strasznym zjebem, to nie jest wyraz bezsilności mieszkańca, tylko zajebiście chory łeb
sluza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.05.2016, 15:43   #704
wojtekm72
 
wojtekm72's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Lubaczów
Posty: 926
Motocykl: RD07A, XR 400
Galeria: Zdjęcia
wojtekm72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 8 godz 55 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Kilkanaście lat temu przyjeżdżali ci którym się wydawało ze mogą robić co zechcą w Besk idzie Niskim. Rozjeżdżali zwierzęta, jeździli rolnikom po uprawach, szkółkach leśnych, terenach łowieckich itp., mając w dupie że wyrządzali innym szkody. Przez takich zjebów w lasach wiszą linki a na dróżkach prowadzących do lasu przez prywatne pola, sfrustrowani i bezsilni mieszkańcy zastawiali pułapki. Na Ukrainie takich problemów jeszcze nie ma, ale żeby tak pozostało wypada szanować mieszkańców i nie pałować po wsiach, tylko pyrkać żeby nikogo nie wkurwiać i nie wyrządzać szkód.
Adagiio, jeździsz wiecej po RO. Jak pojezdzisz wiecej na UA to możesz krytykować. Nie bylo Cię więc nie pouczaj
Zawsze może ktos nawywijać.
Mnie akurat obrzucili kamieniami koledzy, którzy chcieli być szybciej ode mnie. Tylko po co. Wystarczylo powiedzieć i bym ich puścił.
Dla mnie ważne jest aby dojechać do celu, choćby ostatni
I jeszcze raz wielkie dzieki dla Puszka i Mirmila. Co za organizacja, po podjezdzie Śmierci, za 3 razem ale tym dla chłopaków nie dziewczynek, nawet piwko czekało. Organizatorzy pytali chcesz jeść pić- jest w landku
__________________
Jeśli Cię nie szanują, niech się Ciebie boją.
wojtekm72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.05.2016, 18:51   #705
mikelos
 
mikelos's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: okolice Pruszkowa
Posty: 643
Motocykl: Husqvarna 701
mikelos jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 20 godz 39 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
. [...] Na Ukrainie takich problemów jeszcze nie ma, ale żeby tak pozostało wypada szanować mieszkańców i nie pałować po wsiach, tylko pyrkać żeby nikogo nie wkurwiać i nie wyrządzać szkód.
Masz absolutnie rację. Trzeba jechać tak, jakbyśmy to my mieszkali przy tej drodze - wystarczy ciut wyobraźni. Przez 4 dni pilotowałem ekipę 8 motocykli, we wsiach prędkość uzależniałem od bliskości chałup, podłoża i tego czy bardzo się pyli. Wystarczy zerknąć w lusterko - jak nie widać trzeciego, czwartego jeźdźca to trza zwolnić i tyle. Jak ktoś chce zapieprzać, to niech leci po leśnych albo kamienistych zakrętach - na prostej każdy jest szybki

Jedyny niemiły akcent jaki nas spotkał, to zagrodzona polna droga na początku trasy Hard w piątek. Zawracając sprzed barykady wpakowałem się na deskę z nabitymi gwoździami wrzuconą do koleiny. Chłop z oddali machał siekierą.

Aha, ja mam jeszcze jeden patent. Jak mijam dorosłych przy drodze, to pozdrawiam kiwając głową, dzieciakom macham - jak warunki pozwalają. Tak na oko, 90% dorosłych odwzajemnia pozdrowienia. Szanujmy lokalesów, niezależnie od kraju - odwzajemnią się tym samym.
__________________
"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki: Nic nie mów. Nic nie rób. Bądź nikim" - Arystoteles
mikelos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.05.2016, 20:30   #706
Stirlitz
 
Stirlitz's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mazury
Posty: 69
Motocykl: GS800, WR250R, Fred
Stirlitz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 1 godz 59 min 50 s
Domyślnie

Dzięki za świetną imprezę, szczególnie ludziom, z którymi miałem przyjemność jeździć i organizatorom.

Co do klimatów na Ukrainie to tak jak wcześniej ktoś pisał: "przez wieś jak przez własną", wszystko zależy od kultury, poszanowania innych i empatii.
Przy mnie zostały przejechane dwie kury, które wtargnęły na drogę (jak to kury) za jedną zapłacone. Kamieniem też dostałem, pani rzucała w kolegę, ale przestrzeliła i trafiła we mnie. Podejrzewam, że wcześniejsza grupa zbytnio pogoniła konie i nam się dostało za kurzenie. To było zaraz na początku trasy pierwszego dnia, więc sporo maszyn się tamtędy przewalało i puściły nerwy. I to był jedyny przypadek otwartej wrogości.
Poza tym macham wszystkim dzieciakom i kłaniam się każdemu kto nawiąże ze mną kontakt wzrokowy. Większość "odkłania" się i to wyraźnie rozładowuje napięcie.

Ostatnio edytowane przez Stirlitz : 31.05.2016 o 20:33
Stirlitz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.05.2016, 21:00   #707
Lucky Luke
 
Lucky Luke's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 2,750
Motocykl: RD04
Lucky Luke jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 9 godz 36 min 7 s
Domyślnie

Jak zwykle było super.
I znowu biję pokłony dziękczynne w stronę Puszka i Mirmila.

Dziękuję moim ziomkom za sobotnią walkę na podjeździe od Miżgiri ,którego podobno nie da się podjechać, dobrze, że o tym nie wiedzieliśmy bo byśmy nie podjechali i za zjazd na krechę

Do zobaczenia jak najszybciej.
__________________
WSK125>XL650V Transalp>XR650R>TE450>DR800big>XR750VAfrica Twin>XR400R>VFR800fi>TE450ie>Bandit1200S
Lucky Luke jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.05.2016, 22:36   #708
sebazaz
 
sebazaz's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2011
Miasto: Białystok
Posty: 759
Motocykl: GSX,EXC
sebazaz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 5 godz 1 min 12 s
Domyślnie

W końcu odnalazłem się w czasoprzestrzeni
Co za impreza.....
Dziękuję wszystkim za towarzystwo, organizatorom za wysiłek i Jackowi oraz Markowi za trzy godziny w Kielcach.
Teraz tylko czekać na efekty pracy naszych montażystów.
sebazaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.06.2016, 06:51   #709
Złom
601493080
 
Złom's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 1,406
Motocykl: XL600
Złom jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 8 godz 11 min 58 s
Domyślnie

http://youtu.be/qwkSxa1_2fU



Złom jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.06.2016, 07:47   #710
Sławekk
 
Sławekk's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Strzelin
Posty: 1,677
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
Sławekk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 8 godz 46 min 23 s
Domyślnie

Panowie jaki był przelicznik na granicy złotówki do hrywny ?

i cena ON na Ukrainie ..jeśli ktoś pamięta



pozdrawiam
Sławekk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
UKRAINSKA INTEGRACJA 15-17 maj Mirmil Imprezy forum AT i zloty ogólne 881 24.05.2017 21:30
II UKRAINSKA INTEGRACJA 18-20 Wrzesien 2015 Mirmil Imprezy forum AT i zloty ogólne 448 23.12.2015 14:03
UKRAIŃSKA INTEGRACJA - Tracki/Ślady puszek Imprezy forum AT i zloty ogólne 4 14.05.2015 13:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.