Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Rama, zawieszenia, napęd

Rama, zawieszenia, napęd Montaż i demontaż łańcucha, zębatek, zawieszenia przedniego i tylniego, centralki i bocznej podstawki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje łancuchów, podnóżki, półki.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17.07.2014, 10:02   #41
ArturS
 
ArturS's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Zabrze
Posty: 918
Motocykl: Yama XT614Z Terefere, Husq. TE610ie
Przebieg: x14tys
Galeria: Zdjęcia
ArturS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 3 min 18 s
Domyślnie

Nowy ślimak to 120zł Ale jeśli jakiś garażowy fachura zrobiłby stalowy za 200-250zł, to chyba byłby lepszy sposób na pozbycie się problemu raz na zawsze. W TTRkach mają ten sam problem, tylko ten element w ASO kosztuje już ponad 300zł. Jeden na forum yamahy wyrzeźbił takowy ze stali - działa i zapewne wytrzyma wieki jeśli wszystko wymiarami odpowiada części oryginalnej.
ArturS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.07.2014, 10:10   #42
bicio
przemieszczacz
 
bicio's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Skierniewice
Posty: 1,772
Motocykl: LC8, exc-f 250
bicio jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 3 dni 19 godz 30 min 15 s
Domyślnie

Pewnie tak, też się nad tym zastanawiałem, ale mój fachura nie ma frezarki obwiedniowej czy jak to tam się nazywa. Mówił żeby to z brązu wystrugać najlepiej. Pytanie co się wtedy zetnie jak stanie linka. Podejrzewam, że ten kwadratowy wpust na linkę się zrobi na okrągło, też lipa.
__________________
'03 Hello Kitty

Słowiański Zimny Wiatr
bicio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.07.2014, 10:23   #43
ArturS
 
ArturS's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Zabrze
Posty: 918
Motocykl: Yama XT614Z Terefere, Husq. TE610ie
Przebieg: x14tys
Galeria: Zdjęcia
ArturS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 3 min 18 s
Domyślnie

W większości motocykli (tak mi się wydaje) jest wszystko stalowe, a linkę ludziska wymieniają dopiero jak strzeli, czyli gdzieś ją zblokuje na dobre. Jest jakiś portal, teraz nie mogę znaleźć, gdzie się daje opis potrzebnego ustrojstwa, a firmy dają na to ofertę. Za jedną sztukę pewnie nikt się nie będzie chciał zabrać, ale już za 10 jest szansa. Podobnie robiliśmy w sklepie z nakrętkami na kosz sprzęgłowy do transalpów - zapytanie do kilku firm i w jednej przy 100szt. cena była na tyle mądra, że zamówiliśmy.
ArturS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.