Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy > Pomagamy - za free

Pomagamy - za free Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Zapraszamy.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 01.01.2010, 16:54   #1
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,277
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 52 min 40 s
Domyślnie Oddam potrzebującemu

Może się zdarzyć że mamy coś co już nie jest nam potrzebne , wyrzucić szkoda i tak sobie leży.
Pomyslałem że można spróbować z tematem w który by ulatwił przekazanie komuś potrzebującemu czegoś co nam już zbywa.
Mam na myśli rożne rzeczy jak np jakieś sprzęty domowe , zabawki dla dzieci , czy cokolwiek innego co może się jeszcze potrzebującemu przydać.
Oczywiście nie jakiś złom ale działajace.
Kiedyś koleżanka zorganizowała taką zbiorkę rzeczy pod kątem kilkulatnich dzieci dla rodziny która ledwo wiązała koniec z końcem, zawieźliśmy między innymi ponad 2 worki ciuchów.
Na miejscu okazało się że naprwdę ta pomoc była potrzebna a uśmiech dzieci które będą miały w czym latać -bezcenny.
Moje maluchy też co chwila wyrastają z ciuchów lub zabawek, czasem założą cos 3-5 razy i już za małe. Zabawek już trochę leży i czeka na decyzje co z nimi zrobić.
Są ludzie co to tylko nowe rzeczy kupują, ale są i tacy co ich na to nie stać i to własnie o nich chodzi.
Ten długawy wstęp miał na celu wyjasnienie idei tematu.
Rozejrzyjcie się wokół czy np znacie osoby potrzebujące czegoś konkretnego , dzieci którym przydadzą się zabawki lub ubranka ...itp.

Przy okazji prośba o posty tylko konkretne , z potrzebami kogoś konkretnego oraz z ofertami co mamy na zbyciu a nie tworzenie kilku stron postów w których będzie trudno coś znaleźć ( moderator będzie czuwał).
Z domami dziecka bywa róznie , nie zawsze chcą coś brać , dlatego bierzmy pod uwagę również indywidualne przypadki.

Jeśli temat wypali to może uda się komuś pomóc ...jesli nie to trudno .... skasujemy go.
__________________
AT03

Ostatnio edytowane przez Dzieju : 01.01.2010 o 16:57
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.