Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 19.06.2013, 16:27   #1
Jaca GDA


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 60
Motocykl: RD07a
Przebieg: 50,000
Jaca GDA jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 15 godz 50 min 43 s
Domyślnie Bałkany z plecaczkiem 26/7 do 11/8 ALB, MTN ,..... .

Wybieram się z dziewczyną na wycieczkę w wyżej wymienionym terminie. Najpierw śmigamy na około 1,5 dnia do Budapesztu, potem Czarnogóra i Albania, a dalej improwizacja, w grę wchodzi nawet Bułgaria, lub alternatywnie w drugą stronę może Bośnia/Chorwacja. W drodze powrotnej chcielibyśmy poświęcic dzień na Belgrad. Generalnie noclegi w miastach mogą być hotele/pokoje, w Albanii pod namiotem /gołym niebem koło 4-5 dni. Po Albanii najlepiej odpocząć na plaży jakieś 2 dni. Generalnie tereny mam już obcykane to moja 6 wyprawa w te rejony. W Albanii wchodzą w grę też szutrówki np SH36, mam miejscówę w Berane w MTN gdzie zmieniają szybko i sprawnie opony i można je przechować, trzymam tam moje kostki. Zapraszam amatorów Bałkańskich upałów i gór!!!!
Jaca GDA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bałkany next week Tomekwwa Umawianie i propozycje wyjazdów 1 07.08.2012 12:13
Bałkany... maryś Umawianie i propozycje wyjazdów 3 01.08.2012 20:55
B&B Bałkany 2010 Bartasso Trochę dalej 73 24.05.2011 19:16


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.