Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Polska

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.09.2018, 20:39   #21
KristoF
 
KristoF's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: WKZ/LRY
Posty: 384
Motocykl: XL/XR350,KLE650,XJR1200.
Przebieg: 50+
Galeria: Zdjęcia
KristoF jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 dni 17 godz 2 min 0
Domyślnie

25 było rok temu.
Neo zobacz świecę, jak biała to za uboga mieszanka, a to jest niezdrowe dla silnika.
Kup se ADV 400
__________________
klawo jak cholera
KristoF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.09.2018, 22:34   #22
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wolly Zobacz post
Neo ile taki luksus w przystani trzeszczy
35zł wiata, 25 namiot więc niezła oferta według mnie. Tym bardziej że wedle słów Obcego i napotkanych motocyklistów, w sezonie i okolicach w wielu miejscach nie chcą słyszeć o noclegu na jedną noc. W obu przypadkach w cenie prysznice, toalety, gniazdka elektryczne; dla niewtajemniczonych: w wiacie ze zdjęcia śpi się nad motocyklem, na stryszku, dwa miejsca na materacach wojskowych czy harcerskich, zależy jak kto je kojarzy. Każdy taki strych jest od siebie oddzielony więc we dwoje jest wizualna prywatność ale ściany cienkie... Na zdjęciu widać miejsce dla czterech motocykli, nad nimi jest spanie dla czterech osób, każda wiata z oddzielnym wejściem. I proszę z faktu parkowania motocykla koło mojego nie wyciągać daleko idących wniosków :P

Całkiem fajne rozwiązanie, na głowę nie leci ale przyda się dobry śpiwór jak jest zimno na dworzu.

Cytat:
Napisał KristoF Zobacz post
25 było rok temu.
Neo zobacz świecę, jak biała to za uboga mieszanka, a to jest niezdrowe dla silnika.
Kup se ADV 400
Masz rację, dawno nie sprawdzałem świecy. Może jutro posiedzę w garażu. Co do ADV 400 to chętnie zobaczę na żywo, na mniejszym trochę niewygodnie mi się siedziało.
__________________
Konto zamknięte na stałe.

Ostatnio edytowane przez Neo : 24.09.2018 o 22:56
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rajd Bieszczadzki 3 irekafrica Imprezy forum AT i zloty ogólne 9 28.03.2019 13:08
Bieszczadzki Piknik Terenowca (początek września) Elwood Imprezy forum AT i zloty ogólne 3 07.04.2009 10:42


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.