Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26.07.2019, 11:36   #11
Gończy
 
Gończy's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: LPU
Posty: 1,137
Motocykl: RD07a
Gończy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 6 godz 34 min 22 s
Domyślnie

Zapisałem
Gończy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.07.2019, 13:56   #12
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Niestety zachód ciekawszy. Wschód to nuda.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.07.2019, 14:12   #13
Dario
 
Dario's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2018
Miasto: Lublin
Posty: 734
Motocykl: ATAS 1000 '18
Dario jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 21 godz 21 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Niestety zachód ciekawszy. Wschód to nuda.

To przelecimy Serbię tranzytem
Dario jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.07.2019, 14:55   #14
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Też tak zrobiłem
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.07.2019, 08:17   #15
Qter
 
Qter's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Reguły
Posty: 770
Motocykl: Husqvarna FE 350
Qter jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 2 godz 13 min 17 s
Domyślnie

Możecie też q zależności ile macie czasu przejechać się sh75. Od Korczy do Leskowik fajna droga. Dalej odbić na SH80 i dojechać nią do Permet na gorące źródła oraz kanion Lengarica. W samym Permet na rynku jest ok hotel oraz obok bunkier wykuty w skale. Potem możecie skoczyć do Berat które już polecałem (też hotel w samym centrum ok) I wdrapac się na zamek oraz obejrzeć kanion Osumi - zaczyna się w okolicach miasta Corovoda - dojazd asfaltem. Z Berat możecie wrócić do Macedonii i dalej jechać tak jak pisałem wcześniej. Wszystko w zależności od czasu. Możecie zjechać też zupełnie nad morze i polecieć SH8 zaliczając ksamil I Burnit porto Palermo przełęcz Llogara itp.

Pzdr

Qter
__________________
Pije bro i palę sziszę...
Qter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.07.2019, 14:37   #16
Dario
 
Dario's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2018
Miasto: Lublin
Posty: 734
Motocykl: ATAS 1000 '18
Dario jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 21 godz 21 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Qter Zobacz post
Możecie też q zależności ile macie czasu przejechać się sh75. Od Korczy do Leskowik fajna droga. Dalej odbić na SH80 i dojechać nią do Permet na gorące źródła oraz kanion Lengarica. W samym Permet na rynku jest ok hotel oraz obok bunkier wykuty w skale. Potem możecie skoczyć do Berat które już polecałem (też hotel w samym centrum ok) I wdrapac się na zamek oraz obejrzeć kanion Osumi - zaczyna się w okolicach miasta Corovoda - dojazd asfaltem. Z Berat możecie wrócić do Macedonii i dalej jechać tak jak pisałem wcześniej. Wszystko w zależności od czasu. Możecie zjechać też zupełnie nad morze i polecieć SH8 zaliczając ksamil I Burnit porto Palermo przełęcz Llogara itp.

Pzdr

Qter
Wszystko zanotowane. Dzięki
Dario jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.07.2019, 20:55   #17
Navaja

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Halinów
Posty: 923
Motocykl: BMW R 100 S, R 1200 GSA
Navaja jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 10 godz 16 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtekk Zobacz post
Niestety zachód ciekawszy. Wschód to nuda.
pierdu, pierdu. Jak wjeżdza od strony Zajecar to zaraz poniżej ma park narodowy Stara Planina. Może tem tydzień siedzieć i się nie znudzi.
Wjedź sobie kolego drogą 222 w kierunku na Babin Zub i potem zjedź do Topli Do - wioski, z której wemigrowali wszyscy młodzi i żyją tam tylko sami starzy ludzie. Sama wioska to folklor jedyny w swoim rodzaju. Sam zjazd jest prosty chyba, że będzie po deszczu to ta ich czerwona glinka robi się śliska.
Potem możesz sobie podjechać na Zavojsko jezioro - na forum f560.gs jest otwarta fajna relacja z Serbii i Bośni i gościu powrzucał mapki z ciekawymi trasami - może coś sobie wybierzesz.
W Macedonii oprócz tego co już koledzy napisali masz park narodowy Mawrowo a w nim najwyżej położoną u nich wioskę Galicnik - dojazd prosty asfaltem. Możesz sobie też podjechać bardzo ładną szutrówką aż do starego nieczynnego przejścia z Kosovem a potem odwrót i skręcić do Strezimir a jak Ci nie szkoda NAT to i wyżej aż do bacówki i stamtąd udać się z buta na Korab.
W południowej Macedonii na granicy z Grecją szczyt Kajmakcalan - wjazd i zjazd zarezerwuj cały dzień. W srodkowej części kraju masz bardzo ciekawą szutrówkę R 1312 od Weles do Prilep.
Navaja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.07.2019, 22:15   #18
Dario
 
Dario's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2018
Miasto: Lublin
Posty: 734
Motocykl: ATAS 1000 '18
Dario jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 21 godz 21 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Navaja Zobacz post
pierdu, pierdu. Jak wjeżdza od strony Zajecar to zaraz poniżej ma park narodowy Stara Planina. Może tem tydzień siedzieć i się nie znudzi.
Wjedź sobie kolego drogą 222 w kierunku na Babin Zub i potem zjedź do Topli Do - wioski, z której wemigrowali wszyscy młodzi i żyją tam tylko sami starzy ludzie. Sama wioska to folklor jedyny w swoim rodzaju. Sam zjazd jest prosty chyba, że będzie po deszczu to ta ich czerwona glinka robi się śliska.
........
...........
..............
W południowej Macedonii na granicy z Grecją szczyt Kajmakcalan - wjazd i zjazd zarezerwuj cały dzień. W srodkowej części kraju masz bardzo ciekawą szutrówkę R 1312 od Weles do Prilep.
Dario jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.08.2019, 12:29   #19
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 42 min 32 s
Domyślnie

Jak wróco niech coś napiszo...
__________________
Agent 0,7
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.08.2019, 12:47   #20
Gończy
 
Gończy's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: LPU
Posty: 1,137
Motocykl: RD07a
Gończy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 6 godz 34 min 22 s
Domyślnie

Chłopaki wczoraj przejechali Czarnogórę (drogą SH 20 - nówka asfalt ponoć i puściutko). Dzisiaj z tego co Dario pisał jeszcze Kanion Tary i Serbia na powrocie. Pogodę mają super.
Gończy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Serbia - Macedonia ciekawe miejsca w okolicy autostrady Nynek Przygotowania do wyjazdów 3 19.07.2017 15:21
Tracki szutrowe > Albania, Kosowo, Macedonia mikelos Przygotowania do wyjazdów 3 13.08.2014 10:28
Macedonia i Albania by Mazeno Bies13 Kwestie różne, ale podróżne. 0 19.03.2014 20:45
Mapy papierowe Czarnogóra, Macedonia, Albania. Dubel Przygotowania do wyjazdów 13 01.07.2013 22:00
Mapy - ALBANIA, MACEDONIA, GRECJA coppi Przygotowania do wyjazdów 21 30.11.2010 18:35


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.