Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 31.10.2019, 17:05   #1
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,032
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 11 godz 58 min 0
Domyślnie Maroko - aferry. pl

Kto płynął do Maroka z Genui lub Sete z GNV /może jakieś inne linie/ Jak wygląda sprawa zakupu biletów przez afery.pl, czy akomodacja jest na kabinę czy na osobę tzn. przy dwóch osobach zaznaczam jeden raz kabinę 4xosobową bez okna to mam całą kabinę dla dwóch osób – nie bardzo ten temat rozkminiam Lepiej z Genui do Tangeru, z Sete do Tangeru czy z Sete do Nador /mnie wychodzi, że ta ostatnia trasa jest najlepsza ale to może mnie tylko tak wychodzi Odprawa jest na promie czy w porcie po rozładunku, ile to +/- trwa Jak i gdzie kupić najtaniej bilety, polecacie aferry Każde info mile widziane. Po głowie chodzi wyjazd motocyklowy z żoną w maju ale tylko po głowie.
Ps. Na forum masa info o tym kierunku ale w zakresie tras promowych niewiele, więc nawet jeśli nie mnie to może komuś ...
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Maroko - 08.10.17 - 15.10.17 karol1989 Umawianie i propozycje wyjazdów 0 20.08.2017 16:40
Maroko '17 sizyrk Trochę dalej 79 15.06.2017 10:42
Maroko sizyrk Kwestie różne, ale podróżne. 24 21.04.2017 18:18
Maroko consigliero Umawianie i propozycje wyjazdów 2 13.10.2010 12:17


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.