Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Układ elektryczny i zapłonowy

Układ elektryczny i zapłonowy Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, tripmastery, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13.11.2008, 19:50   #41
samul
 
samul's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,420
Motocykl: RD07a
Przebieg: 43k+
samul jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 godz 22 min 21 s
Domyślnie

moze po prostu wyjac stara zarowke i przeczytac co na niej napisane ? posikalem sie czytajac ten watek !

a z tym powietrzem, to nie taki smiech czy w Polsce tez wciskaja ludziom za drogie pieniadze azot do pompowania opon "jak w Formule 1" ?

samul
samul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.11.2008, 21:03   #42
peter


Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 113
Motocykl: RD04
Przebieg: ogromny
peter jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 5 godz 58 min 15 s
Domyślnie

Philipsy +50% mam w 4 kólkach (też Honda ) od nie-pamiętam-kiedy - świecą naprawdę przyjemnie (w końcu coś widać po nocy) i spalić się nijak nie chcą. jeśli to te same H4 - to mogę polecić z czystym sercem.

a azot do pompowania kół i owszem wciskają (cały czas się zastanawiam, co to niby ma dać? w sensie zamiast 78% mieszanki azotu dostajesz 100% - i co?)

a'propos żarówek pytanie głupie (a w zasadzie prośba o potwierdzenie diagnozy) - kupiłem AT ze spalonymi oboma "prawymi" żarówkami (pozycyjna i normalna). wymieniłem - i te stare co to nie były spalone zaczęły z kolei ledwo świecić. jak dla mnie - czas czym prędzej wymienić te stare również, bo inaczej niedługo będę wymieniał cztery?
peter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.06.2011, 18:51   #43
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

No panowie
Umarł król, niech żyje król

Osławione philipsy GT150 extreme power +50% zostały wycofane już z produkcji. Na ich miejsce weszły philipsy X-tremeVision +100%.

Skubane dają niesamowite białe światło, do tej pory najjaśniej świeciły power2night gt 150 a te świecą jeszcze jaśniej

http://www.philips.pl/c/car-lamps/x-...12342xvb1/prd/

Dorzucam je do oferty w PID. Nie są tanie jak to zwykle u Philipsa ale sprawdzaniu żarówek z oferty bosha osrama tungsrama warto dołożyć
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Żarówki zegarów Artuditu Układ elektryczny i zapłonowy 30 15.12.2016 17:10
Żarówki i bezpieczniki jackhammer Przygotowania do wyjazdów 10 11.05.2015 06:57
Zarówki postojowe Dubel Układ elektryczny i zapłonowy 9 28.11.2009 10:05
brak prądu, regler, spalone wszystkie zarowki premislauss Układ elektryczny i zapłonowy 11 27.03.2009 11:48


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.