Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Uklad paliwowy i wydechowy

Uklad paliwowy i wydechowy Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, , tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki, pompy paliwa elektryczne i podcisnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 02.03.2017, 22:36   #12
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Widmo80 Zobacz post
To po co w ogóle ten temat ? Ale faktycznie wolałbym skuter od BMW - obciach taki sam , ale spalanie i cena zakupu przynajmniej mniejsze .
Pytam , bo dziwi mnie trochę że mając mniejsszy silnik niż w 7 i troche słabsze osiągi spala mi więcej . Chodzi mi o to co może byc tego powodem . Gazu nie oszczędzam , bo nie mam zamiaru ,zajebac się mułem dla mniejszego spalania.
Przykładowo , jężdżąc na dr 650 z podobnymi przyspieszeniami i prędkościami , potrafiłem miec spalanie 2 litry mniejsze ( na 100) . I też nie było ono pierwszej młodości .
Opciachem jest świadectwo jakie wystawiasz sobie sam swoimi postami.
  Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
TTR 600 - zasięg/spalanie Marcin z Zakopanego Inne - dyskusja ogólna 18 20.02.2013 15:13
Czy używacie jakiegoś dodatku do benzyny który może nie szkodząc zmniejszyć spalanie oleju? Vooytas Silnik, sprzęgło, skrzynia 9 08.06.2010 00:49
Czy mniejsze spalanie 7A to moduł ECU i TPS? wieczny Uklad paliwowy i wydechowy 19 21.08.2009 23:04


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.