Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza

Samochód Forumowicza Wszystko o wsparciu auta - zwłaszcza jak nim wozisz moto na garbie.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 06.10.2017, 19:09   #11
Fihu
 
Fihu's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 1,375
Motocykl: RD 03
Przebieg: x83000
Galeria: Zdjęcia
Fihu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 2 godz 2 min 41 s
Domyślnie

Dlaczego t3 to chore koszty? Voytas, dodam, że pewnie masz racje bo siedzisz w tym dłużęj niż ja i zapewne głębiej ale uświadom mnie prosze dlaczego? I nie mówie tutaj o ogarnięciu kanciaka aby był jak wszystkie wyprawówki z filmików z wszystkimi możliwymi wieszakami i gadżetami, dach z westy, ori mebelki do środka itp, bez ogarniania wizualnie. Sama mechanika, bo to się liczy.

Gama silników dość szeroka, od 1.6d, 1.6td, 1.9d, 1.9td, tdi, 2.0 z grupy vw chociażby agg (wolnossące, zawsze można zastosować doładowanie), skrzynie jak nie ori to z passata, w UK o ile pamiętam wrzucają jakieś fordowskie jednostki ... . Chyba że mówisz o syncro (4x4), wtedy faktycznie koszty rosną, ale i w 2wd ludzie sporo po Afryce i Azji jeżdżą. Domyślam się, że wymaga to cierpliwości ale w końcu jesteśmy na forum afrykańskim ...
Mam plan u siebie dołożyć blokadę ... sam to robiłeś czy komuś zlecałeś? Chyba musimy pogadać
Fihu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przeróbka pompy paliwa R2D2 Uklad paliwowy i wydechowy 354 22.07.2021 11:37
Przeróbka Tripa !!! motomysz Wszystko dla Afryki 18 21.04.2014 23:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.