Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01.06.2011, 07:50   #1
BLOB
El Mariachi
 
BLOB's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Podkarpackie
Posty: 1,495
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
BLOB jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 12 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gajron Zobacz post
http://www.motofanipodkarpacie.pun.p...inach-4576.htm

Wygląda znajomo...
Powodzenia ,będę za was trzymał kciuki i troszkę zazdrościł, ale tylko troszkę bo gdyby nie "masowość" imprezy to też bym tam był a z racji tego ,że dzik ze mnie bieszczadzki i więcej niż 5 motocykli to już dla mnie tłum, to pewnie z tydzień później, wyruszę tropiąc kostkę na błocie waszym śladem i pozbieram sobie połamane owiewki, klamki, porozrzucane zbędne części odzienia oraz psujące się truchła afrykanerów.
Znam ja bezwzględne pomysły Imć Bloba i oraz Pana Łukasza D., którzy to litości nie znają i w wąskie gardło piekieł was powiodą.
Wschodniokarpacki zbój Dobosz to przy takich podstępnych jegomosciach istny aniołek.
Powodzenia raz jeszcze, będzie potrzebne...

Michał postraszyłeś że cho cho.
Jak widzisz jakś ludzie nie spierdzielili
Wcale z motórami tak źle nie będzie, rozsądek, szacunek do gór, rozsądek w i będzie dobrze.
Wcale z nas takie wariaty nie są no Łukasz może trochę ale zdajemy sobie sprawę z powagi terenu i kraju po którym będziemy dzidować.
Niestety i stety pomimo oświadczenia jakąś odpowiedzialność za to wszystko biorę i ja i RingRoad z Łukaszem D i Maciejem Śmigłem na czele.
A co do linku ludzie piszą a my jedziemy taki difrend
Jeżeli chodzi o masowość gdyby nie ona nie poznał bym tylu pozytywnych popaprańców między innymi Ciebie gdzie jak pamiętam ze trzy lata temu stłukłeś lampę na Tyrawie a raczej kamiań ją pacnoł. Co nie wyklucza, że ja też czasami wolę na 3-4 moto.
Do obaczenia ty poganiaczu masowości Bieszczadzki Dziadu
__________________
Niech moc będzie z wami ...........
BLOB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.06.2011, 12:24   #2
Gajron
 
Gajron's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Sanok/Rajskie
Posty: 107
Motocykl: "kamertony" TT 350 oraz TY 250'76 + clockwork orange exc 350
Gajron jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 18 min 56 s
Domyślnie

No wiesz Blob, ja porostu jestem za a nawet przeciw. Jestem pełen uznania, dla Ciebie i chłopaków z RingRoad, że są ludzie którym się chce coś zrobić , zorganizować taką imprezę dla innych.
Co do masowości to całkowicie się z Tobą zgadzam, niezaprzeczalnym atutem imprez masowych są ludzie, których się poznaje.
A tak w ogóle to wam zazdroszczę ,że jedziecie i zaraz przebiorę się w damskie ciuszki usiądę w kącie i będę cicho łkał ze smutku...
Jeśli chodzi o rozsądek , szacunek i umiarkowanie to nie zapominaj ,że TU rządzą TRZY FURIE!!!
Niestety czynnik ludzki nie ma na to wpływu, to po prostu siła wyższa
Gajron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.06.2011, 16:39   #3
Bolo


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: zbąszyń
Posty: 12
Motocykl: XTZ 750 ST
Bolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 15 godz 58 min 44 s
Domyślnie

Mam pytanko. Mianowicie na jaką navi będzie dedykowany track? Oraz czy ktoś jedzie z okolic Poznania? Mecia miał jechać razem ze mną, lecz niestety nie dał rady. A samemu deptać 800 km troche słabo Za wszelkie informacje, serdeczne dzięki.
Bolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.06.2011, 19:06   #4
peteros45
 
peteros45's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: bielany wroclawskie
Posty: 50
Motocykl: RD07a
peteros45 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 9 min 24 s
Domyślnie

podobne pytanko - jedzie ktos z okolic Wroclawia ? , Bolo, mozemy umowic sie gdzies po drodze lub wystartowac razem
peteros45 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.06.2011, 19:12   #5
banditos
....OLEJ....
 
banditos's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Pniewy-Londyn
Posty: 1,337
Motocykl: RD07a
Przebieg: 6006 km
banditos jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 17 godz 24 min 54 s
Domyślnie

Bolo ja jade z Londynu do Poznania.
Dalej mozemy poleciec razem.
banditos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.06.2011, 20:22   #6
Lepi


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Poznań
Posty: 5,596
Motocykl: 690 Enduro
Lepi jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 9 godz 2 min 42 s
Domyślnie

Z poznania chętnie wezmę kogoś na przyczepkę. Ale tylko w jedną stronę.
__________________
"A jeśli nie znajde w swej głowie rozumu to paszport odnajde w szufladzie..."
Lepi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.06.2011, 20:23   #7
Bolo


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: zbąszyń
Posty: 12
Motocykl: XTZ 750 ST
Bolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 15 godz 58 min 44 s
Domyślnie

Dobrze koledzy. Wstępnie umówmy sie, że lecimy razem.
Peteros - jeśli znajdziesz inną ekipe, która będzie bezpośrednio leciała z Wrocka to ok. Może jakoś sie ułoży w czasie że będzie można razem lecieć, bo to jednak jest kawałek a poślizgi zdarzają sie ogromne
Banditos - będziemy sie umawiać na 100% ale to troszeczke puźniej, jest jeszcze dużo czasu. A i może ktoś jeszcze sie dołączy W kupie raźniej
Bolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.06.2011, 06:55   #8
BLOB
El Mariachi
 
BLOB's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Podkarpackie
Posty: 1,495
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
BLOB jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 12 min 15 s
Domyślnie

Track będzie przygotowany na Garmina, z tego co pamiętam to Cheniek coś tam gmerał ostatnio, trwało to 5 sekund i zrobił prawie na wszystkie typy/rodzaje łącznie z auto mapą.
__________________
Niech moc będzie z wami ...........
BLOB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.06.2011, 07:17   #9
BLOB
El Mariachi
 
BLOB's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Podkarpackie
Posty: 1,495
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
BLOB jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 12 min 15 s
Domyślnie

INFORMACJA OFICJALNA
LISTA ZAMKNIĘTA Z KOŃCEM Kwietnia nie wszyscy chyba to widzą więc piszę jeszcze raz.


Witajcie
Nadszedł czas na uchylenie rąbka tajemnicy dotyczącego naszej imprezy na Ukrainie.
Zmiany które zostały dokonane zostały przeanalizowane i zastanowiliśmy się nad nimi sto razy, tak aby były dostosowane do adwenczera oraz motocykli i rozwiązań logistycznych.
Postaram się w punktach rozpisać jak będzie wyglądała finalnie impreza :

1. Track –otrzymacie drogą mailową (wszak zapłaciliście za niego więc jest dla was i tu moja gorąca prośba, tyczących żebyście nie rozpowszechniali tego tracka). Każdy musi sobie sam wgrać tracka do nawigacji, żeby potem nie było, że się rano nie obudził bo ktoś mu coś źle wgrał/wlał…
2. Start jak zaplanowaliśmy jest w piątek z Tyrawy Solnej – tam zaczyna się Track, ale nikt tam na was nie będzie czekał bo wszyscy będziemy już na Ukrainie w miejscu pierwszego noclegu!
3. Laweciarze będą mogli zostawić przyczepy w Tyrawie Solnej
4. Z Tyrawy Solnej rozpoczynacie jazdę OFF i gonicie w kierunku Krościenka. Tam za granicą tankujecie się na FULL - następne będzie ok. 200 km dalej
5. Z granicy jedziecie 20km dalej na nocleg. Rezacie trackiem w wersjach typu: OSTRY OFF – szutry, lasem, granią-trawersem- na łąkę pod lasem lub TOURIST - wioski-na trawers- na łąkę pod lasem. Opcje są dwie lub trzy ale to przy tracku wam opiszę. W miejscu noclegu oddajecie wszystkie „zbędne” graty i bagaże do obsługującego imprezę Range Rovera. Specjalnie nie piszę, że będzie z przyczepą, żebyście wzięli tylko niezbędne rzeczy, czyt. Pifo…
6. Odprawa o godzinie 21:00
7. Czas wolny do 6:00
8. Nocleg na polanie ze strumykiem gdzieś tam w dole czyli toaletą do mycia. Podczas tego noclegu dostępna a)woda pitna b)bigos na kolację c) butla pifa. Następny dzień będzie ciężki i naprawdę musimy wyruszyć ok. 6.00 rano. Jak ktoś jest taki mocny, żeby na drugi nocleg pchać się po ciemku, to niech przywiezie zapasy Pifa ze sobą – na pewno nie będziemy go budzić o 6.00 rano.
9. 06:00 kop na szczęście i ogień do walki. Track w kierunku Turki gdzie mamy możliwość tankowania i zakupów i z powrotem na tracka.
10. Drugie spanie (opuszczona baza rakietowa w miejscu desantu spadochroniarzy II WWR) jest w identycznym klimacie jak w piątek tylko odprawa będzie ok. 22:00. a)jedzenie b)woda c) pifo - tylko wysokość nie ta bo około 1500mnpm
11. Toaleta w jeziorze 500 metrów niżej.
12. Na drugie spanie wszystkie Wasze rzeczy dowozimy Range Roverem.
13. W niedzielę zabieracie graty i wyjazd dowolnie trasą mocno off lub lekko, w kierunku Polszy przez Słowację do domu.
14. Track kończy się w Komańczy i dalej „rozprowadzacie się sami” – od nas krzyżyk na drogę i masa wspomnień z ukraińskiej wyprawy SZUTER PARTY!


Impreza rozpoczyna się w Tyrawie i rzeczywiście wiem że jest potrzeba zostawienia aut z przyczepkami aby je ktoś pilnował. Będzie taka opcja i proszę o info o potrzebie na maila lub tel albo a.

Proszę o przygotowanie motocykli do jazdy w Karpatach i tego chyba nie muszę tłumaczyć.

Proszę o przygotowanie się na ewentualność podatku w $. Reszta na maila przy tracku.TOP SECRET.


Obowiązkiem będzie podpisanie przez uczestnika regulaminu który zamieszczam w poście nr.1

Jeżeli ktoś ma ochotę zrezygnować a ja o tym nic nie wiem to proszę napisać bo pieniądze przekazuję dalej w ciągu tygodnia.
Pozdrowienia
__________________
Niech moc będzie z wami ...........

Ostatnio edytowane przez BLOB : 02.06.2011 o 07:20
BLOB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.06.2011, 17:46   #10
Wegrzyn
 
Wegrzyn's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Monschau / Radoszewice
Posty: 1,625
Motocykl: RD07
Przebieg: 42000
Wegrzyn jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 14 godz 34 min 57 s
Domyślnie

Niestety muszę zrezygnować z imprezy. Jeśli ktoś chętny to pisać .
__________________
Wegrzyn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
SZUTER PARTY IV Jedziemy na UŁA BLOB Imprezy forum AT i zloty ogólne 210 13.03.2014 23:10
SZUTER PARTY II-podsumowanie BLOB Imprezy forum AT i zloty ogólne 88 06.09.2010 11:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.