Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.04.2014, 11:28   #1
catmood


Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: warszawa
Posty: 14
Motocykl: nie mam AT jeszcze
catmood jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 6 godz 36 min 30 s
Domyślnie Parking w Maroku

Dzień dobry,
Mam pytanie, czy ktoś z Szanownych Państwa podzieliłby się.informacją, gdzie można fajnie, tanio i bezpiecznie porzucić samochód z lawetką na dwa tygodnie w Maroku?
Wiem gdzie można to zrobić w Maladze, ale chcielibyśmy przepłynąć do Tangeru całym zestawem i zostawić graty dopiero w Afryce. Tak sprawniej będzie w razie ewentualnej awarii, a cenowo wychodzi na to samo.
Szukałem już na forum, ale albo kiepski ze mnie szukacz, albo nikt o tym nie napisał jeszcze.

Będę wdzięczny za każdą informację.
catmood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.04.2014, 08:25   #2
ArturS
 
ArturS's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Zabrze
Posty: 918
Motocykl: Yama XT614Z Terefere, Husq. TE610ie
Przebieg: x14tys
Galeria: Zdjęcia
ArturS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 6 godz 3 min 18 s
Domyślnie

Myśmy startowali z Fez ze względu na lotnisko i w razie czego masz tam hotel Dar Aliane https://www.facebook.com/daraliane2013?fref=ts Mody zostawił tam swój zestaw i chyba za ok 200zł (w przeliczeniu) przez 24h sprzęt był na widoku ciecia, dosłownie. Przy okazji fajna baza na pierwszy i ostatni dzień podróży. Pokoje klimatyzowane, łazienka ze słodką wodą (na kampach i w jednym gdzieś wgłąb Maroka była słona), śniadanie w cenie, niezbyt niskiej zresztą (50E za pokój 3-os).
ArturS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
3 tygodnie w Maroku Neno Umawianie i propozycje wyjazdów 5 01.08.2014 15:13


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.