Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka

Wszystko dla Afrykańczyka Ciuchy, buty, kaski, gogle, rękawiczki, kondomy, pokrowce, ochraniacze, zbroje i inne gadżety które chcesz opisać lub polecić

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26.02.2018, 21:28   #531
polly


Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Kraków
Posty: 128
Motocykl: DR650SE
polly jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 5 godz 1 min 48 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Jakiego CATa polecacie ?

Czy chińskie telefony bezpieczne są do logowania w bankach waszym zdaniem?
Raczej trzeba zakładać, że Android ogólnie nie jest najbezpieczniejszym systemem.
Przykład pierwszy z brzegu, całkiem niedawno.
Gość zainstalował aplikacje do monitorowania rynku kryptowalut. Aplikacja szpiegowała czy ma apki bankowe w telefonie i czekała, aż na koncie pojawi się większa kasa. Jak się kasa pojawiła, to zaczęła zerować konto. Przelew był możliwy dzięki przejmowaniu smsów potwierdzających przelewy, bo aplikacji miała dostęp do całego telefonu.
Trochę więcej w temacie: https://niebezpiecznik.pl/post/jak-p...lskich-bankow/

Takich informacji można znaleźć dużo więcej w necie. Jeśli chcesz potrzebujesz korzystać z aplikacji bankowych w telefonie, to lepiej podpinać tylko konto na którym obraca się małą kasą. Można np. otworzyć w tym celu darmowe konto prywatne. Dalsze kroki, to już brnięcie w paranoje, ale jednak szkoda tracić kasę.
polly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.02.2018, 22:41   #532
żuk
 
żuk's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 931
Motocykl: DS & GS
Przebieg: wtv
żuk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 1 godz 55 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Onufry22 Zobacz post
Którego masz Cata? Jakie jest Twoje zdanie na jego temat oprócz ceny?
Z ceną może być jak Iphonem. Stoi za tym marketing...
Z ceną jest na pewno jak z ajfonem, nie ulega wątpliwościom. Natomiast inną kwestią jest to, czy spełnia swoją rolę. Być może jestem zbyt wymagający, ale za pasek aluminium i kawałek gumy dawać ponad 2k PLN to dla mnie przesada. W moim mniemaniu tylko to dostaję. Czego nie dostaję w tej cenie? Bezproblemowego, intuicyjnego, oszczędnego w pobór energii systemu. A w ciężkich warunkach, do których rzekomo jest stworzony taki telefon to dla mnie podstawa. Wykonanie ok, ale bebechy to chujnia. No ale to, wiadomo, temat: android vs reszta świata. Co kto lubi.
Modelu, który miałem nie pamiętam. Wszystkie one są do siebie podobne teraz ale było to ze 3 lata temu. Szybko się pozbyłem.

Niedawno wróciłem na parę dni do Solida 2710. Teraz to epoka w tył; walory użytkowe dzisiaj to, wiadomo, średniowiecze. Ale mi tylko jednej rzeczy brakuje w tym telefonie: nawigacji. Nie jakiejś tam trekkingowej nawigacji tylko zwykłej nawigacji po google mapach z gadaniną skręć tu czy tam. I z tym używałbym go non stop. A tak, przesiadam się na niego co jakiś czas i pierdolę wtedy ładowarki, i inne dobra konieczne smartfonów.
__________________
"Co mnie obchodzi gdzie jadę... Grunt, że wiem gdzie byłem!"
żuk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2018, 21:11   #533
WojtekBBI
 
WojtekBBI's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Bielsk i Akalice
Posty: 1,207
Motocykl: Była ST, była DR, była RD03 Rejli. Czas na LC8 Ładwenczer. KTM690R. ATRD07
WojtekBBI jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 5 dni 1 godz 31 min 15 s
Domyślnie

Czy ktoś może miał styczność z taką obudową? Wygląda solidnie, ale czy tylko na wyglądzie sie nie kończy?

http://allegro.pl/love-mei-powerful-...960688507.html
WojtekBBI jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2018, 21:54   #534
lezan81
 
lezan81's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: WARSZAWA
Posty: 174
Motocykl: RD04
lezan81 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 3 dni 13 godz 21 min 9 s
Domyślnie

Miałem do S5 Samsunga, super wykonanie i zabezpieczenie ale miałem wrażenie że ogranicza zasięg/ekranuje antenę. Sprzedałem i używam gumowego etui.
lezan81 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2018, 22:07   #535
zaczekaj
Asia
 
zaczekaj's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Złotoryja/ Wrocław
Posty: 2,233
Motocykl: XL750, CRF300RALLY
Galeria: Zdjęcia
zaczekaj jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 5 dni 1 godz 25 min 48 s
Domyślnie

Dobre etui to podstawa. Po wczorajszym ała chyba w końcu kupię :-D
zaczekaj jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2018, 22:28   #536
WojtekBBI
 
WojtekBBI's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Bielsk i Akalice
Posty: 1,207
Motocykl: Była ST, była DR, była RD03 Rejli. Czas na LC8 Ładwenczer. KTM690R. ATRD07
WojtekBBI jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 5 dni 1 godz 31 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zaczekaj Zobacz post
Dobre etui to podstawa. Po wczorajszym ała chyba w końcu kupię :-D
To chyba tablet
WojtekBBI jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2018, 23:00   #537
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,177
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 22 godz 44 min 31 s
Domyślnie

Luve-mei jest BDB, ale duże i często podrabiane. W nominale to od 200 do 300 zł.

Zaczekaj - masz teraz obudowę z kryształków Svarowskiego
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.03.2018, 13:12   #538
majkowski1

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: CK
Posty: 626
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: do AE
majkowski1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 18 godz 56 min 35 s
Domyślnie ok

Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Luve-mei jest BDB, ale duże i często podrabiane. W nominale to od 200 do 300 zł.
Mam takie na Z5C, już drugie co prawda (pierwzse siadłem w tylnej kieszeni na kluczach i pękła szyba, a tel bez zarysowań). Mój spada nagminnie, a że w domu większość płytki lub gres to musiałem poświęcić komfort lekkości i rozmiaru. Ciężko się na początku przystosować do wagi, bo faktycznie pancerne, powiększa tel o 8mm z każdej strony, antena trochę gorzej zbiera z Z5C (dokładnie przy aluminium zamocowana). Ale spadł już nawet z piętra i tylko małe rysy, lub na cement to powstała chropowata struktura i spiłowałem "pazurowym" i ok. Mam czarne więc potem lekko kolor aluminium wyskoczył na wierzch, a czarnego nie polecam w lecie tel dużo cieplejszy, a sama obudowa już lekko grzeje. Pomimo IP65/68 w Z5C, pomaga nawet jak człowiek się spoci biegnąc czy jadąc i tel mokry to łatwiej zebrać palcem wodę i strzepnąć nie obawiając się i dziurki na MIC czy głośniki. Dobre dodatki w zestawie (ścirka, 2śrubokrtęy, i 2 zapasowwe śrubki (tu uważać i po zakupie przynajmniej 2 razy średnio dokręcić, a potem 2 razy na max, żeby nie zginęły bo zapas chwilę może starczyć), czuć jak któraś puści, bo ekran może nie łapać dotyku. Troszkę zmniejszyli jakość - "dziurki" na obiektywy, czujnik jasności czy IRD co męczy przy czyszczeniu - wcześniej wszystko pod szybą było... Sprzedającego poprosić o pictura naklejki producenta na opakowaniu, bo faktycznie pojawiają się już podróby... Brałem od 4kom i od Mobile4You i tu oryginal. Polecam jako użytkownik nie noszący garnituru
majkowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.06.2018, 20:53   #539
wilq.bb
 
wilq.bb's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 1,279
Motocykl: zJAWA 350 TS
wilq.bb jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 8 godz 39 min 46 s
Domyślnie

Z racji, że forum wie wszystko (albo prawie) proszę Was o pomoc. Moja lumia 640 po 2 latach przyziemiła i szyba poszła się kochać, a potrzebuje telefon w sumie na gwałt.
Wymagania - może być z androidem, fajnie jak będzie miał dużą baterię - nie musi być pancerny i ma kosztować max 500 pln. Co kupić? drogie brawo poradź.
Widzę jakieś chińczyki, ale nie wiem czy warto się tym interesować...
__________________
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas

Nie piję alkoholu skażonego....akcyzą.
wilq.bb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.06.2018, 21:54   #540
żuk
 
żuk's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 931
Motocykl: DS & GS
Przebieg: wtv
żuk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 1 godz 55 min 7 s
Domyślnie

Jedyne tel z których byłem z Androidem zadowolony to Nexus 5 bodajże i Motorola G 2nd gen.
Teraz jest Motorola G którejś tam już generacji ale jeśli jest taka jakościowo i z tak dobrym aparatem jak na tamte czasy jak była ta moja to może warto się zainteresować. Tylko budżet przekracza ze 150 PLN chyba.
__________________
"Co mnie obchodzi gdzie jadę... Grunt, że wiem gdzie byłem!"
żuk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kwestia "KIEDY", a nie "CZY". miro&afryka Inne tematy 24 12.11.2012 10:26
"Oranżada"dla przyszłego "zdrajcy". MOTOMYSZA Wszystko dla Afrykańczyka 7 29.10.2012 20:21
Knajpa "Dwa koła" czy "Route 66" ? arturro007 Inne tematy 11 14.08.2011 13:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.