Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04.03.2021, 10:42   #11
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,788
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 7 godz 13 min 15 s
Domyślnie

Tak się przyglądam temu miejscu spotkania i zaczynam mieć podejrzenia że chyba już tam byłem.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2021, 14:53   #12
Navi


Zarejestrowany: Apr 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 50
Motocykl: Husqvarna TR650
Navi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 4 godz 46 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
Bukowski - może i to nie argument, ale jak się przeniesiecie na fejsa to ja albo nie przyjadę albo mnie zaproś SMS. Tak tylko mówię.

Może tu należy upatrywać wiosennej szansy na gremialne spotkanie czy ma być kameralnie i z kulturwą?

M

+1 fejs jest zły.
Navi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2021, 14:56   #13
bukowski
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

chyba nic z. tej miejscówki i terminu nie wyjdzie. raz, że pandemia, dwa, że pani z łośrodka zamiast obniżyć cenę, podniosła :/

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2021, 19:29   #14
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

To ja się kłaniam
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.05.2021, 02:53   #15
bukowski
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Nie jest dobrze, ale nie beznadziejnie . Sprawy się mają tak, że gość pęka. Nie było łatwo, trochę paliwa rakietowego poszło. Sprawy nabierają rumieńców.
Już trochę jeździm i trasa wygląda niezgorzej, coś pomiędzy Tarnobrzegiem a Bangladeszem, muzyka raga i pan gra też.
No i tak rajd jest jakby Felk Off ski znaczy się tak jak felkowski, ale jakby bardziej off. W sensie że jakby droga jest nienachalna.

20210506_111727.jpg

A więc, wiem kuwa, że się od więc nie zaczyna, ale kto mi zabroni....Plan jest mniej więcej taki: spot 12 czerwca w okolicy stolicy, trasa w stylu TET czyli grądem, lasem, asfalt czasem. Puści na anaku, no chyba żeby nie. Bo jak wywali żabami to wiesz... Alleluja dopszodu. na koniec ognicho kiełba, sranie po iglakach i spanie w namiocie nad rzeką - opcja tylko dla orłów.


1. FelkOFFski
2. bukowski
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.05.2021, 00:05   #16
felkowski
 
felkowski's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawka
Posty: 1,482
Motocykl: RD07a
Przebieg: 66666
Galeria: Zdjęcia
felkowski jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 19 godz 14 min 53 s
Domyślnie

Dzień dobry się z Państwem. Tak to prawda Kolega Bukowski wytrwałą motywacją, perswazją a nawet, nie bójmy się tego słowa groźbą, o paru butelkach mineralki nie wspomnę. Koniec, końców osiągnął swoje. Robimy FelkOFFski. Ci co pamięta takie imprezy, o ile w ogóle tacy jeszcze żyją, wiedzą jak było. Wiedza zacna, ale zupełnie niepotrzebna. Można o tym zapomnieć. Będzie inaczej.

Przesiedzieliśmy kilka wieczorów nad mineralką i udało nam się ustalić parę rzeczy.

Z przyczyn natury ogólnej wypinamy się na wyszynk i ciepłe łóżeczko z miękką kołderką. taki lajf. Rajd odbędzie się w konwencji pomiędzy rajdem a pojeżdżawką. Krótko mówiąc; Łąką, lasem, i asfaltem czasem. Czyli coś na kształt TET. W założeniu ma być bardziej lajt niż hardcore. Choć różnie może być. Sorry ale taki mamy klimat, co ja na to poradze.

Trasa w założeniu ma być koło stówki km. W większości szutry, drogi polne i takie tam. Oczywiście będzie trochę dojazdówek asfaltem, nie da się tego uniknąć. Na starcie delikwenci otrzymają track pierwszego odcinka. Trwają prace, aby był on rutowalny.
Za jego poprawne przejechanie czeka was nagroda. Pozwolimy wam zdobyć kolejny track. I tak dalej.

Do zabawy potrzebny będzie smartfon najlepiej z podłączoną ładowarką albo dobrą baterią. Uchwyt, torba do zamocowania fona w polu widzenia, ew słuchawka. Potrzebne będą dwie frikowe apki do zaciągnięcia ze sklepu Play. Maps.me z mapą woj mazowieckiego oraz skaner QRcodów.
Trasa jest, jak dotąd, jest uder constucion. Jak na razie. Ale prace idą sprawnie, choć zdarzają się niespodzianki. Trasa będzie się składać z kilku odcinków OFF i paru dojazdówek ON. Na koniec pogromcy wszystkich odcinków spotykają się na mecie. Plan jest taki, że będzie to plener nad rzeką, ognisko, kiełba, gadki, i takie tam zwykłe integracje. Wedle twego uznania, możesz wrócić na chatę lub zostać z namiotem na nocne pogaduchy. Wola twoja Panie.

Nie ma darcia na wynik, liczy się zabawa i obluk akalicy jak mawiają na wschód od mazowieckiego. Termin 12 czerwca. Start okolice Warszawy podamy w stosownym czasie.

I to tak po krótce, BulkOFFski popraw jeśli cokolwiek nałgałem lub o czymś zapomniałem.

Do dalszych prac przydałoby się nam: jako to widzicie i ilu chciałoby wziąć w tym udział. Starym zwyczajem otwieramy listę
__________________
felkowski
sikanie z wiatrem to chodzenie na łatwizne
felkowski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.05.2021, 00:15   #17
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,664
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 2 godz 47 min 3 s
Domyślnie

jestem pierwszy
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.05.2021, 00:28   #18
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,540
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 godz 54 min 22 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
jestem pierwszy
To ja będę drugi więc
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.05.2021, 17:50   #19
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,293
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 5 godz 19 min 6 s
Domyślnie

Ci co pamiętają jeszcze żyją, to tak dla formalności :-)
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.05.2021, 17:54   #20
Gawron
 
Gawron's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Wawa
Posty: 393
Motocykl: RD07a
Gawron jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 dzień 13 godz 55 min 35 s
Domyślnie

I ja!
__________________
Pzdr
Gawron

'Podróżować znaczy żyć. A w każdym razie żyć podwójnie, potrójnie, wielokrotnie.' A. Stasiuk
Gawron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
rajd felkowski reaktywacja 23.09 felkowski Imprezy forum AT i zloty ogólne 0 03.08.2017 11:55
rajd felkowski felkowski Imprezy forum AT i zloty ogólne 38 05.09.2012 22:11
XII rajd felkowski felkowski Imprezy forum AT i zloty ogólne 1 20.09.2008 18:47


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.