Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09.03.2021, 21:34   #51
Kaem


Zarejestrowany: Mar 2019
Miasto: Łódź
Posty: 139
Motocykl: Ogar200->ETZ251->...->Yamaha XT660Z Tenere->ATAS1000
Kaem jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 20 godz 52 min 45 s
Domyślnie

Zgadzam się. Na spokojnie, ale faktycznie facet sprzedaje coś czego nie ma aktualnie na stanie i nie informuje nic a nic o tym fakcie.
Kaem jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.03.2021, 21:44   #52
king3
 
king3's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Tarnów
Posty: 95
Motocykl: RD07a, ATAS 1100
Przebieg: sporo
king3 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 3 dni 28 min 39 s
Domyślnie

Chciałem u niego kupić płytę pod kufer, chciałem odebrać osobiście, dwa razy w ostatniej chwili przysyłał sms że jednak nie ma. Podsumowując, nikogo zdaje sie nie oszukał a w kontakcie faktycznie dość specyficzny.
king3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.03.2022, 10:25   #53
many
 
many's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: legnica
Posty: 26
Motocykl: RD04
many jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 16 godz 4 min 24 s
Domyślnie

Nie polecam, szkoda nerwów, dzwoniłem do niego w piątek w sprawie kufra kappa 14l, w rozmowie tel. Oczywiście są dostępne, tylko przelew i wysylka we wtorek. Gdy wysłałem wiadomość na olx o nr konta okazało się że obecnie kufrów nie ma, ale może sprzedać swój kufer używany, wysłał zdjęcia i podał cenę jak za nowy. Ale ok, zgodziłem się , zrobiłem przelew, zwrócił mi przelew na drugi dzień z prośbą żebym zrobił przelew jeszcze raz z tytułem wpłata, bo za przelew wpłata za kufer nie może wystawić paragonu, gdyż nie ma kufra na stanie magazynowym. Robię przelew jeszcze raz, bardzo mi dziękuje, jest środa, przysyla mi linki do aukcji żebym kupilł jeszcze jakieś zaworki i gumki do stelaży , oczywiście mam zrobić przelew, a on mi kasę za te gumki i zaworki odda w paczce z kufrem, bo mu bardzo na tym zależy. Nadgarstki mi wygło, odpisałem że nic nie więcej nie kupuję i czekam na kufer. No i czekam teraz co znowu wymyśli.
many jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.03.2022, 10:56   #54
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,749
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 1 godz 55 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał many Zobacz post
Nie polecam, szkoda nerwów, dzwoniłem do niego w piątek w sprawie kufra kappa 14l, w rozmowie tel. Oczywiście są dostępne, tylko przelew i wysylka we wtorek. Gdy wysłałem wiadomość na olx o nr konta okazało się że obecnie kufrów nie ma, ale może sprzedać swój kufer używany, wysłał zdjęcia i podał cenę jak za nowy. Ale ok, zgodziłem się , zrobiłem przelew, zwrócił mi przelew na drugi dzień z prośbą żebym zrobił przelew jeszcze raz z tytułem wpłata, bo za przelew wpłata za kufer nie może wystawić paragonu, gdyż nie ma kufra na stanie magazynowym. Robię przelew jeszcze raz, bardzo mi dziękuje, jest środa, przysyla mi linki do aukcji żebym kupilł jeszcze jakieś zaworki i gumki do stelaży , oczywiście mam zrobić przelew, a on mi kasę za te gumki i zaworki odda w paczce z kufrem, bo mu bardzo na tym zależy. Nadgarstki mi wygło, odpisałem że nic nie więcej nie kupuję i czekam na kufer. No i czekam teraz co znowu wymyśli.
Lipa... daj znać jak dalej temat pójdzie. Jedyne co skłania do zakupu u tego gościa to jego ceny (co rozumiem). Faktem jest, że raczej nikt nie kwestionuje uczciwości, tego że sprzedaje w najlepszych cenach i jak już towar dociera to skuchy nie ma.

Sporo kupowałem Givi, Kappa - a to kufry a to stelaże do V-Stromów, a to gmole, a to ostatnio coś do Beemki. Ceny u tego handlarza zawsze były najlepsze ale przyznam że każdorazowo wolałem dopłacić te 30-50zł na towarze i mieć kompletnie bezproblemową transakcję. Osobiście w temacie Givi/Kappa korzystam ze sklepu motocyklowo24.pl, i przez parę lat i myślę że w sumie kilka tys pln tam zostawionych żadnej, najmniejszej skuchy. I spokój z ew. zwrotem itp.
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.03.2022, 12:17   #55
ŁukaszBIA
blink
 
ŁukaszBIA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Dobrzyniewo
Posty: 1,503
Motocykl: RT12
ŁukaszBIA jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 6 dni 21 godz 59 min 49 s
Domyślnie

Jako alternatywę dla Pana Czesia polecę Motor-sklep z olx. Ceny mają lepsze niż ten dziwak. https://motor-sklep.pl/ pytajcie przez olx, ceny lepsze niż na ich stronie www.
__________________
Jedynka do dołu!
ŁukaszBIA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.03.2022, 12:25   #56
many
 
many's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: legnica
Posty: 26
Motocykl: RD04
many jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 16 godz 4 min 24 s
Domyślnie

Wygląda że chciał przyciąć na przesyłce, miałem kupić zaworki lub gumki przez olx z dostawą do paczkomatu, gumki cena 2,5 zł + przesyłka z dostawą do paczkomatu 3 zł. Oddał by mi te 5,50 w paczce , ale za przesyłkę skasował mnie 20zł. Dowiedziałem się że jestem złośliwy, a gdy mu odpisałem, że albo wysyła kufer albo oddaje kasę to stwierdził że oddaje kasę.
many jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.03.2022, 14:48   #57
maciekrom


Zarejestrowany: Mar 2019
Miasto: Łódź
Posty: 270
Motocykl: CRF 1100 DCT
Przebieg: 42000
maciekrom jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 7 godz 42 min 8 s
Domyślnie

Też mam średnie wspomnienia z kolesiem, kupowałem zestaw kufrów shad do NC750 i najpierw mnie olewał i nie odpisywał, jak zwróciłem mu uwagę, że nadal czekam to stwierdził, że jest kolejka i odpisze mi jak będzie miał czas. Kufer przyszedł uszkodzony bo napchał stelaży na siłę do środka, proponował mi podgrzanie opalarką i zamalowaniem sprayem. Ponieważ nie chciał dać żadnego rabatu na uszkodzenie odesłałem kufer i zwrócił kasę. Wiem, że później sprzedał ten kufer naprawiony jako nowy więc sugerowałbym dobrze sprawdzić. Podsumowując ceny najlepsze, obsługa słaba.
maciekrom jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.03.2022, 13:39   #58
tomdiabollo


Zarejestrowany: Oct 2021
Miasto: Olkusz
Posty: 49
Motocykl: CRF1000
Przebieg: jest
tomdiabollo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 6 min 23 s
Domyślnie

Gość jak najbardziej mi nie przypadł do gustu
Kupowałem dawno temu kufry i stelaże byłem osobiście. BYŁO ok tylko taki niesmak pozostał bo jest specyficzny, ceny ma chyba najlepsze.
Pod konie zeszłego roku chciałem kupić stelaż pod kufry GIVI tak jak miał wystawione na OLX poprosiłem go o przesyłkę olx żeby mieć pewność i pare PLNów taniej udostępnił przesyłkę olx ale cenę dźwignął o 20 plnów myślę uj dobra nich mu bedzie ,kupione przez OLX kasa wysłana a CHłopina dzwoni że niema GIVI tylko Kappa i lekko zarysowane.
Podziękowałem za współpracę pieniądze oddał.
tomdiabollo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.03.2022, 18:20   #59
Baza
Stary wyjadacz
 
Baza's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: żywiec
Posty: 866
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Baza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 godz 27 min 43 s
Domyślnie

Pan z Wisły ma asortyment OLKA.
Owszem marże ma niewysoką. Chciałem gmole go XRV i cena wydawała mi się spoko.
Napisałem że po pracy podjadę i odbiorę.Kilka razy zwodził, przekładał aż napisał że sprzedał.
Dowiedziałem się później że bierze wszystko od OlekMotocykle(który siedzibę ma 100m od mojej roboty) załatwiłem sobie tam zniżki i kupiłem taniej niż u tego pana.
Podsumowując-jak by koleś nie kręcił to dałbym mu zarobić.
Baza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Żywiec-Wisła-Cieszyn.7-8 czerwiec irekafrica Umawianie i propozycje wyjazdów 5 02.06.2014 17:21


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.