Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Lejdis

Lejdis Motocykl + kobieta, czyli wszystko co może być związane z tym duetem

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08.02.2010, 14:11   #1
burja
 
burja's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: już chyba czas pisac-3miasto:)
Posty: 32
Motocykl: Transalp
Przebieg: realny
burja jest na dystyngowanej drodze
Online: 23 godz 13 min 14 s
Domyślnie

ja jeżdżę w kurtce Virginia Lady Modeki i jestem zadowolona-nie przemaka, ciepło,nieźle wykończona, w lecie?jeszcze nie wiem, ale na tę chwilę-ok. co do spodni-istny koszmar-przymierzylam chyba z 50 par różnych firm,i damskich i męskich-i zarówno jedne jak i drugie zazwyczaj słabo uwzględniają moim zdaniem "typowo kobieca budowę"-tzn albo za wąskie w tyłku i przeszkadzaja ochraniacze na biodrach albo większe-w tyłku ok,ale za to odstają w pasie więc podczas jazdy wieje po plecach, męskie-zazwyczaj za krótkie,większe-dlugość ok, pas 2x za duzy, w biodrach i udach na scisk, krótki zamek...itd itp-wiec zamiast koncentrować się-ładne,nieładne, wywietrznik trochę w dol, czy bardziej u góry itd itp czyli łowy w katalogach-tak jak i ja zresztą zaczęłam-i szybko doszłam do wniosku-nieważne jak wygladają ważne żeby pasowały -wiec jedź, obejrzyj, PRZYMIERZ kilka różnych a potem ew podejmuj dalsze decyzje
burja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.02.2010, 16:56   #2
BABA
...a nu jaho...kultura musi być...
 
BABA's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: B(i)BI
Posty: 733
Motocykl: XT 600
Galeria: Zdjęcia
BABA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 20 godz 58 min 23 s
Domyślnie

Ja latam w kurtce Polo Pharao - fajnie wygląda, nie przemaka za bardzo, nie za gorąco w niej, ani nie za zimno.
Ale .....denerwują mnie rzepy wzdłuż głównego zamka ( zanim sie pozapinam same sie przyczepiają gdzie chcą i trzymają mocno, czyli dużo z nimi zabawy ). Brak zamków w kieszeniach, same rzepy, można jednak cośzgubić jak źle się przyklają.
Za wąska w szyi ( o grubszym opatulaniu szyi można zapomnieć bo sie nie zapnie ). I zapięcia na rzepy w nadgarstkach niepraktyczne ( jak cienkie rękawice, to będą się wysuwać spod rękawa, bo nie można na tyle mocno zapiąć rzep wokół nadgarstka, żeby dobrze trzymały , a na wierzch ciężko nasunąć nawet grube rękawice ) i za nisko zdecydowanie jest krój pasa w kurtce ( zciągnięty pas w kurtce podczas jazdy zawsze się podciąga do góry ) . Czyli chyba raczej nie polecam kurtki, może na dłuuuugie trasy lub dla pasażera , ale nie dla kierowcy, szczególnie na jazde na co dzień, gdzie dużo zawsze rozbierania / ubierania , wiercenia się itp.
Podsumowując kurtka technicznie ok i ładna , ale dla mnie jest niewygodna i niepraktyczna .
Ale jakoś w niej wytrzymuje , i tak częściej używam zbroi i bluzy na to
__________________




"..."ten kto latał żył dwa razy..raz na ziemi, raz w powietrzu"... "
BABA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.